Patronažna sestra in pediater (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Dolina -> Patronažna sestra in pediater (3.3.2005 11:21:01)

Ojla,

zanima me, če je kaj važno, od kje pride patronažna sestra in kje si potem izberem pediatra. Spadam pod občino Vrhnika in patronažna je prišla od ZD Vrhnika. Ker pa še nisem slišala pohvale o pediatrih na Vrhniki, bi raje šla v Lj. A si lahko zberem v Lj pediatra?

Lp, Dolina&Zoja




nejcko -> Patronažna sestra in pediater (3.3.2005 11:24:49)


Za patronažno pač že v porodnišnici poveš, kje naj te obiskuje, pediatra pa si lahko izbereš tudi kjerkoli v Sloveniji (al pa v tujini, če ti paše). Ni problema, ker je izbira tvoja.




Mina1 -> Patronažna sestra in pediater (3.3.2005 11:26:12)

Ko je matičarka v porodnišnici popisala tvojega :duda:, je vzela tudi tvoje podatke, tako da bi te mogla patronažna že obiskati. mene je od 18.2. obiskala že 3x, takoj po prihodu domov.

Ima pa potem ona seznam zdravnikov za tvojega :duda:, ti pa si enega izbereš.

Tako je bilo pri nas v LJ, ZD Bežigrad. Moj tadrugi :modri: pa je avtomatično pri isti, kot prvi škratek.

pa-pa Mina1, na sveže mamica drugemu :modri:




simonetta -> Patronažna sestra in pediater (3.3.2005 11:29:39)

Za patronažno pač sama poveš,kam ti pride,pediatra pa si lahko izbereš kjerkoli.Midva z malim sva prijavlena v Kranju,živimo v Mengšu, tko, da imava tudi pediatra v Mengšu.




Dolina -> Patronažna sestra in pediater (3.3.2005 11:30:36)

Sej me je tud že 3x obiskala patronažna. Samo na Vrhniki je ena zdravnica, ki odhaja - torej ne pride v poštev; pa ena nova, ki je tukaj komaj 2 meseca in jo ta sestra ne pozna dobroin mi je pač ne more priporočit.:zmeden:

Zato razmišljam, da bi šli kar v LJ.





Mina1 -> Patronažna sestra in pediater (3.3.2005 11:33:03)

A tako;)

zdej, če ti ni predaleč od rok Bežigrad, je v ZD Bežigrad ena krasna pediatrinja in sicer:

dr. Simona Gradišek:bravo:, če hočeš še telefon:

300 33 07, pa vprašaj.

pa-pa Mina1




Dolina -> Patronažna sestra in pediater (3.3.2005 11:42:22)

Mina1, hvala. Se bom pozanimala. Ker sem itak rojena bežigrajčanka. :bravo: Kje pa stanuješ? Jaz sem včasih pri cerkvi (zdej pa samo še moji starši tam kraljujejo ;)).




Mina1 -> Patronažna sestra in pediater (3.3.2005 11:45:02)

Prej sem cca 30 let na Topniški (une 3 ta visoke stolpnice), tam kjer je sedaj Žiga z Uršo in Mihcem;), sedaj pa smo na Vodovodni za Štadijonom, tik zraven parka, kjer je ena OŠ.

pa-pa Mina1





Errai -> Patronažna sestra in pediater (3.3.2005 15:06:31)

Jaz sem tudi Vrhničanka in sem si za pediatra izbrala dr. Mihelčiča. Do zdaj smo bili pri njemu trikrat in se mi zdi zelo v redu. Mali se mu na pregledu vedno smeji. Pa tudi njegova sestra je super. Zelo simpatična.




Dolina -> Patronažna sestra in pediater (3.3.2005 19:22:02)

Uh, Mina1, skor sosede. :)-:)-
Jaz sem hodila na to OŠ, doma pa sem bla na Kuzmičevi.

Lp, Dolina




Gina -> Patronažna sestra in pediater (3.3.2005 23:02:37)

Jaz imam kolegico, ki zelo pohvali tega (moškega)zdravnika na Vrhniki, ne vem, kako se piše, ampak saj je najbrž samo eden.
Sicer smo pa mi, dokler se nismo selili, hodili k dr. Gradiškovi za bežigrad in se nam še zdaj kolca po njej. Ful je fajn, se ji pozna, da ima sama tri otroke!:bravo::bravo::bravo:




Tina26 -> Patronažna sestra in pediater (8.3.2005 11:38:24)

Hojla Dolina
Najprej cestitam, sem cisto spregledala da si dobila puncko :bravo:
Jaz sem si izbrala pediatrinjo na Vrhniki - tisto ki ostane, pa ti ne bi svetovala nje, sicer sem bila samo enkrat tam do sedaj ampak se mi ni dopadla, ima pa zelo prijazno sestro.
Papa, pa lepo se imejta
Tina in Nika




Stran: [1]