|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A je kakšna zavarovalna agentka tukaj gor?
11.8.2008 17:29:23   
Mišni
Zanima me nekaj v zvezi s povrnitvijo škode, ki nastane v primeru izlitja vode v kopalnici v stanovanju nad vami.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A je kakšna zavarovalna agentka tukaj gor?
11.8.2008 17:33:16   
Anonimen
Nisem siceruser posted image .....ampak je pa nama puščalo in sva mogla sosedi spravit kopalnico v stanje ki je bilo pred izlivom vode. Oz. je morala najina zavarovalnica plačat.

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A je kakšna zavarovalna agentka tukaj gor?
11.8.2008 17:33:28   
suzanamai
Jaz sem imela tak primer. Ker je imel zgornji sosed zavarovano je šlo iz njegove police, saj je bila njegova krivda.
Mislim pa, da lahko uveljavljaš tudi preko svoje police, je pa odvisno od zavarovalnice in tipa zavarovanja.

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A je kakšna zavarovalna agentka tukaj gor?
11.8.2008 17:45:50   
Anonimen
Ker je imel zgornji sosed zavarovano je šlo iz njegove police, saj je bila njegova krivda.
Mislim pa, da lahko uveljavljaš tudi preko svoje police, je pa odvisno od zavarovalnice in tipa zavarovanja.


JA, tako gre.

(odgovor članu suzanamai)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A je kakšna zavarovalna agentka tukaj gor?
11.8.2008 17:46:14   
brigitaa
Sem pa tja sem tle gori, vprešaj pa ti svetujem po svojih najboljših močeh, lahko tudi preko zs oz. kako ti je ljubše.
Lahko tudi ostali, nč ne računamuser posted image zaenkrat opa

_____________________________

Kar ne ubije, te samo okrepi

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A je kakšna zavarovalna agentka tukaj gor?
11.8.2008 17:48:10   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: brigitaa

, nč ne računamuser posted image zaenkrat opa


Opa, to pa moramo izkoristitiuser posted image

Mišni, najbolje pa bo, da vprašaš svojega agenta, ki to čno ve, kaj si zavarovala in kaj to točno pomeni za dotično zavarovalnico in seveda tebe.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu brigitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A je kakšna zavarovalna agentka tukaj gor?
11.8.2008 20:03:30   
Mišni
Ja, Marogica, saj jutri imam namen mojega agenta vprašat, samo tako me je zanimalo, če ve tudi mislite enako kot jaz. In očitno ja.

Ker jaz sem tudi mislila, da mora gospa nad nami, ki se ji je to pripetilo (ali komurkoli drugemu pač) nam povrniti škodo, ki jo bomo imeli s popravilom. Mislila sem, da malarje pač zrihtamo mi, pa ji potem izstavimo račun, ki ga ona da zavarovalnici in se to potem uredi.
Ampak ona nam je zdaj za vrati pustila listek, da  "morate sami narediti prijavo škode na svojo zavarovalnico, da potem pride cenilec za vašo škodo iz vaše zavarovalnice".
Zdaj pa res ne vem. Čudno se mi zdi. Kaj pa če mi ne bi imeli zavarovano?
Vem da ko se je meni enkrat zgodilo, da mi je puščalo pri banji in je spodnjim sosedom zamakalo, da sem jim pač plačala škodo, ki so jo imeli z malarijo. Pa ne vem, a se je od takrat kaj spremenilo ali kako.
Čudno, čudno. No, bom jutri videla, kako in kaj.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A je kakšna zavarovalna agentka tukaj gor?
11.8.2008 20:16:20   
Rubin.
Ampak ona nam je zdaj za vrati pustila listek, da "morate sami narediti prijavo škode na svojo zavarovalnico, da potem pride cenilec za vašo škodo iz vaše zavarovalnice".



Saj tu ni nobene logike user posted image . Jaz mislim, da bi se ženska rada izmazala. Vsekakor pa je treba škodo prej ocenit, preden ti jo pridejo popravit, vsaj jaz tako mislim.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A je kakšna zavarovalna agentka tukaj gor?
11.8.2008 20:21:30   
Marogica
Mišni, ti škodo kar pofotkaj...za vsak slučaj...pa če bi vse skupaj predolgo trajalo, kar se sosedov tiče.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A je kakšna zavarovalna agentka tukaj gor?
11.8.2008 20:25:23   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Mišni, ti škodo kar pofotkaj...za vsak slučaj...pa če bi vse skupaj predolgo trajalo, kar se sosedov tiče.


Točno to bom naredila,hvala, se sama ne bi spomnila.

Rubin, to, da mora škodo prej ocenit cenilec, preden se začne popravljat, je tudi meni logično. Samo njen cenilec bi moral priti ali pač od tistega, ki je povzročil, da je zamalao, ker ona sedaj nekaj pravi, da ni pri njej, ampak pri sosedu. Naš agent pa po moje nima kaj, ker lahko npr. mi sploh ne bi imeli zavarovano. Saj "krivec" je itak nekdo drug in tisti mora pač plačati.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A je kakšna zavarovalna agentka tukaj gor?
11.8.2008 20:59:58   
Rubin.
Saj "krivec" je itak nekdo drug in tisti mora pač plačati.


Točno tako.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A je kakšna zavarovalna agentka tukaj gor?
11.8.2008 22:27:29   
anajmad
Pozanimaj se,kje ima sosed zavarovano(če sploh ima?).Če ima,greš na njegovo zavarovalnico izpolniti odškodninski zahtevek in počakaš,kako ti bo cenilc ocenil. Drgač pa,na žalost si moraš sama krit,ali pa če greš v tožbo.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A je kakšna zavarovalna agentka tukaj gor?
12.8.2008 7:52:00   
urbancek
Ti moraš prijaviti svojemu zavarovalnemu zastopniku, potem pa tvoja zavarovalica ureja naprej - mož pravi, da je tak postopek (dela za zavarovalnico)

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A je kakšna zavarovalna agentka tukaj gor?
12.8.2008 10:02:08   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: urbancek

Ti moraš prijaviti svojemu zavarovalnemu zastopniku, potem pa tvoja zavarovalica ureja naprej - mož pravi, da je tak postopek (dela za zavarovalnico)


Aha, hvala.
No, danes mso klicali agenta in je tudi tao nekako rekel. V bistvu ne vem točno, kaj je rekel, ker sta se menila dva moška, un agent in moj mož, tako da ... kr neki.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?