hrbet (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Lunca1 -> hrbet (3.3.2005 6:24:10)

Dobro jutro!

Punce, me zanima če ima katera enake težave, Mene namreč, predvsem ponoči zelo boli hrbet, malo pod lopaticami na obeh straneh hrbta. In to tako da se zbujam in komaj prevračam iz enega boka na drugega, Ne boli me hrbtenica, križ sploh ne.

Lp Lunca




Lunca1 -> hrbet (3.3.2005 6:36:38)

Pa še to, a je možno da me to boli zato ker ponoči nosim modrček?




TARA in MAJ -> hrbet (3.3.2005 7:26:45)

jest ponoč spim kot ubita tako,da nevem:zmeden2:probaj brez modrčka




BARBARA R. -> hrbet (3.3.2005 8:08:20)

Jaz sem imela celo nosečnost tako močne bolečine, da bi bilo bolje če sploh nebi hodila spat. Ne znam ti svetovati. Si poskusila spati na trebuhu?

:muca:




PIAF -> hrbet (3.3.2005 8:20:46)

Mene enako boli kot tebe. Tudi nosem modrček, ampak jaz mislim, da ni od tega. Pri meni je ziher zato, ker spim skozi na boku, enem ali drugem. Na trebuhu ne morem, če pa na hrbtu spim, pa me še bolj boli...




brbra -> hrbet (3.3.2005 8:26:13)

Mene tudi full boli sam sem ugotovila, da sedaj ko se ne dojiva več na 2 uri me že precej manj tako, da pri meni je to verjetno od te prisiljene drže. Sem pa kake dva tedna nazaj začela uporabljet kosmodisk in meni ful pomaga:bravo:- imam pa tistega za celo hrbtenico in je kot dan in noč proti prej:bravo:
Ko bo bolj toplo bo več vozičkanja in miganja :kuza:pa bo boljše

lp brbra:sloncek:




JASNA D -> hrbet (3.3.2005 9:06:54)

Se podpišem pod PIAF - pri meni to traja že 2 leti..... Čez kakšno leto bo že bolje.

Jasna




Mojca20 -> hrbet (3.3.2005 13:59:47)

Pazi na držo, ko dojiš, po možnosti si ful podloži in tudi roko, na kateri otroček počiva, da ne bo kot pri meni, ko sem mislila da mi bo roka odpadla.




Lunca1 -> hrbet (3.3.2005 17:03:56)

Pri meni so roke čist v redu, ker imam za dojenej blazino. Brez modrčka si težko predstavljam, ker imam včasih zjutraj že precej polne blazinice, kar pomeni da bi imela umazano posteljo. Imam namreč to srečo da Pina ponoči spi. Zjutraj jo vedno dojim v postelji drugače pa v sede na blazini. Tako da od dojenja to pomoje ni.:zmeden: Bo treba očitno še malo potrpet, pa fanta na vsake toliko časa za eno masažo nafehtat. :bravo:




Stran: [1]