Se je kvaliteta babylove pleničk poslabšala?? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


willma -> Se je kvaliteta babylove pleničk poslabšala?? (2.3.2005 20:30:15)

Dobrji dan8)

Prej sem bila zelo zadovoljna z babylove pleničkami....brez gela, brez vonja....vglavnem super so bile!
Zadnjič pa razočaranje - cel paket je puščal gel- pa sem mislila, da sem imela smolo:(
Danes pa odprem nov paket in ta tako smrdi, da sploh nimam srca, da bi mu to dala na ritko:(
:hudicek::grrr:
Kaj nimam sreče ali se je res kavaliteta poslabšala?

lp
:angel:Kolenci:hudicek:




buča -> Se je kvaliteta babylove pleničk poslabšala?? (2.3.2005 20:39:42)

Kaj vem...moje so še dobre.Pomoje kdaj naletiš na slabi kvaliteto,men so enkrat pamperske ful gel spušale:zmeden:




taj2004 -> Se je kvaliteta babylove pleničk poslabšala?? (2.3.2005 20:46:15)

Kaksne pa so te plenicke z gelom?




puncica -> Se je kvaliteta babylove pleničk poslabšala?? (2.3.2005 20:49:58)

Men se ne zdi, smo zadovoljni z njimi. Res pa je da smo imel slabe izkušnje s pamperskami, ko je bla tamal nonstop mokra zdej pa nič več:bravo:




Anonimen -> Se je kvaliteta babylove pleničk poslabšala?? (2.3.2005 22:29:50)

Jao in to zvem zdaj, ko sem včeraj prvič kupila te pleničke. Res da smo bili danes zjutraj že mokri...




Annny -> Se je kvaliteta babylove pleničk poslabšala?? (3.3.2005 0:12:15)

Jaz sem včeraj kupila rdeči jumbo paket in so še vedno super!!




willma -> Se je kvaliteta babylove pleničk poslabšala?? (3.3.2005 14:34:16)

taj2004......

......vsaka plenička ima ta gel. V bistvu se gre prah, ki se v stiku s tekočino napihne v gelasto snov.
Sedaj pa je odvisno od kvalitete, koliko plenička prepušča ta prah in koliko ga pride v stik s kožo.
Mi bomo na našo finančno žalost pristali samo na Fixies, ker ne glede na to, da sem Žana previjala tudi na 1uro, je pri ostalih pleničkah gel prepuščal:( pri Fixies pa nikoli!:love:




Stran: [1]