|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Palmers - boni
6.8.2008 18:36:56   
prvičnovembra
Dobila sem bone za trgovino Palmers (50EUR). Zelo bi bila vesela, če bi mi jih katera zamenjala za denar.
Boni imajo neomejen čas veljavnosti in niso pisani na ime, tako, da jih lahko uporabi kdorkoli ali pa jih podarite za darilo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
7.8.2008 9:22:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu prvičnovembra)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Palmers - boni
7.8.2008 9:24:31   
ZARA
Meni so Palmers prav fajn trgovinice s kvalitetno robo.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Palmers - boni
7.8.2008 9:28:43   
barika
mogoče pa ne rabi fancy perila ampak denar

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
7.8.2008 9:33:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Palmers - boni
8.8.2008 15:33:58   
prvičnovembra
No, punce tko je. Nisem hotla na dolgo in na široko razlagat ampak očitno je treba, sicer eni pokajo od pameti. Stvar je taka, da je moj user posted image  temu gospodu neki pomagu in ker je valda laže dat lastne bone kot pa dnar, mu je 'plačal' z njimi. In ker (kar je že iz nicka razvidno) čakamo prvo dete v novembru bi meni osebno veliko bolj prišel denar, kot pa neko sexy perilo, ki mi trenutno ne ustreza, bi pa za 50 Eur lahko kar nekaj kupla za dete. Kot je vsem znano nimamo vsi bajnih plač in nimamo vsi staršev, ki bi nam lahko vse kupili.
Evo, zlajala sem se še jazuser posted image .
Tebi barika pa user posted image  in user posted image , ker menisi napadla, ampak si prej mal rajš mal pomislila.

Vsem pa vseeno en lep dan, pa čeprav, deževen! 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Katero ime?
qloq

Katero ime bi vi izbrali za deklico?

Aneja (38%)

Amadeja (12%)

Alina (27%)

Adrijana (4%)

Anita (10%)

Alya (9%)


Število vseh glasov: 204

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!