je katera iz.. (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Blejka26 -> je katera iz.. (5.8.2008 21:53:46)

Radvanja?(Maribor)mal me zanima kaj se tam kej dogaja.




Klarita -> RE: je katera iz.. (5.8.2008 22:03:50)

Sicer nisem iz Radvanja, sem pa bila kar nekaj let tam. Včasih smo se imeli fajn, družili smo se večinoma v Radvanju in pod Pohorjem in bilo nas je kar veliko mladih. Sedaj, ko je toliko novih blokov je stanje čist drugačno. Veliko je novih ljudi in mislim, da se nič kaj posebnega ne dogaja, razen ko je kakšna posebna prireditev, npr. športni vikend....




Blejka26 -> RE: je katera iz.. (5.8.2008 22:15:36)

jaz sem tam imela sorodnike in sem bila tam veliko na počitnicah_kraljeva 3_!!žal pa so se morali zaradi ene sorodnice preseliti,dedi pa je zaradi nje (lastne hčerke)naredil samomor.To je bilo lani oktobra ko sem rodila hčerkico.Mal žalostno toda...in sedaj tista teta brez slabe vesti v tisti hiši ureja kao hostel-nekaj takega.Mi je zelo žal ker ne moremo več tja na počitnice,ker je bilo res fino.Sedaj pa živijo v bloku in ker ni več dedija me niti ne vleče v Mb.zato me pa malo zanima če je kera iz tiste okolice,da vidim kaj se kej govori in dogaja,ker dedija so imeli vsi za dobrega človeka in vsi vejo zakaj je to naredil.vem da je Radvanje veliko a vseeno..




Stran: [1]