|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Podpora pri hujšanju
5.8.2008 16:23:10   
laknerš
Sem mamica trenutno 3 leta stare punčke in 2.oktobra imam rok za drugo lepotičko. Pred prvo nosečnostjo sem imela 60kguser posted image pa sem se zredila za 25kguser posted image zdaj pa jih imam 99user posted image . TOREJ iščem nekoga iz okolice Kranja, ki ima podoben problem. Če je kje katera, ki bi želela pričeti zuser posted image dietami, tekom, kolesarjenjem ali čem podobnem nekje oktobra naj se javi. Jaz bi obvezno rabla podporo pa še lepše je če veš da je še kje kakšen revež, ki se trudi tako kot ti.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Podpora pri hujšanju
5.8.2008 21:12:49   
maja1488
Najbrž je katera tudi zi tvojega konca. Meni si mal predaleč user posted image

Po katerem načinu prehranjevanja pa boš začela? za montignaca in ločevalno imaš tukaj gor posebne teme, ker se tehtamo, podpiramo...

Ti svetujem, da se potem kateri od teh tem pridružiš.
Če bo pa katera še tekla s tabo pa tolko boljše.

(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Podpora pri hujšanju
5.8.2008 21:23:46   
Naja30
Oktobra boš rodila in misliš it direkt na dieto?
Si pa faca!user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Podpora pri hujšanju
5.8.2008 22:13:23   
laknerš
Sej ne mislim takoj po porodu začet stradat, sam rada pa bi se čim prej začela gibat ker je z dojenjem velik lažje shujšat pa itak bi šlo vse postopoma, najprej bi se sprehajala počas z vozičkom potem z rolarji, pa tekla itd. Sem že enkrat rodila tako da vem kako zgleda okrevanje po porodu in da ni tako lahko pa čeprav nisem bila nič šivana.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Podpora pri hujšanju
6.8.2008 8:21:04   
maja1488
Zdravo se lahko začneš prehranjevat že med nosečnostjo in s tem vzdržuješ težo, da ne gre več gor (razen za otrokovo težo).

(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Podpora pri hujšanju
6.8.2008 8:27:08   
laknerš
ja ja to nosečnost sem kar pridna. Sem se do sedaj zredila samo 8kguser posted image user posted image user posted image . Vsak dan grem na daljši sprehod, pa ker sem brezposelna sem doma pa potem jem petkrat po mal. Po moje sem se v prvi nosečnosti zredila tolk zarad sendvičev, ker sem še v šolo hodila pa ni bilo druzga kot sendvič za zajtrk, pa za malco, pa za kosilo je tašča skuhala za 5 jest sem pa mogla pojest za tri, ker sem bila nosečauser posted image user posted image user posted image . Na ta način človek dobi 25kg kot za šalo, pa še G mi ni nikol težila zarad kg in sploh nisem vedla da je to tolk preveč.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Podpora pri hujšanju
6.8.2008 8:28:14   
laknerš
Kdaj maš pa ti PDP?

(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Podpora pri hujšanju
6.8.2008 9:19:58   
maja1488
A jst? Nisem noseča, imam pa skoraj 2 leti staro punčko.

(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Podpora pri hujšanju
6.8.2008 9:41:29   
laknerš
aja nism vedla. kako ji je pa ime? rabmo kšno dobro idejo. jest mam tudi 3leta staro punčko Neli

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Podpora pri hujšanju
6.8.2008 13:53:55   
maja1488
Mi imamo pa mašo.

(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Podpora pri hujšanju
10.9.2008 17:47:03   
RAKICA1
no a si prov iz kranja ali ven zato ker sem jaz ven če sva kje bliz bi lahko

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?