umivanje z cetom? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


nia5 -> umivanje z cetom? (30.7.2008 20:02:47)

Opažam da vas veliko pere flaške in pumpice z cetom, jaz jih še nisem, le prekuham ali umijem pod vročo vodo, a se cet oz tekoči detergent priporoča?




gaya24 -> RE: umivanje z cetom? (30.7.2008 20:07:56)

Jaz tudi ne uporabljam ceta. Umijem z vročo vodo in vsake toliko časa steriliziram s sterilizatorjem.




simin -> RE: umivanje z cetom? (30.7.2008 21:00:08)

tudi jaz jih operem pod vročo vodo ali prekuham, praška za posodo pa ne uporabljam, ni potrebe.




špelin@ -> RE: umivanje z cetom? (30.7.2008 22:37:53)

Jaz jih vsakič (pri vseh treh otrocih) pomivam z detergentom za posodo, potem pa temeljito splaknem in steriliziram. Mastni "filter", ki se od mleka nabere na flaški, gre tako najbolje dol, si ne predstavljam pranja flašk brez t.i. "ceta".




simin -> RE: umivanje z cetom? (31.7.2008 7:20:38)

sem pozabila včeraj dodat, da mi pijemo samo čaj, tam pa ni mastnih "usedlin"[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




matea1 -> RE: umivanje z cetom? (31.7.2008 8:33:18)

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Mastni "filter", ki se od mleka nabere na flaški, gre tako najbolje dol, si ne predstavljam pranja flašk brez t.i. "ceta".


Tudi jaz si tega ne znam predstavljati. Moram pa priznat, da mi na kraj pameti ni padlo vprašanje, ali naj uporabim cet ali ne. Pa saj ga temeljito spereš z vročo vodo ... Čim manj komplicirat, pa bo.




Anonimen -> RE: umivanje z cetom? (31.7.2008 8:37:00)

IZVIRNO SPOROČILO: matea1

Moram pa priznat, da mi na kraj pameti ni padlo vprašanje, ali naj uporabim cet ali ne. Pa saj ga temeljito spereš z vročo vodo ... Čim manj komplicirat, pa bo.



Se strinjam.




Naja30 -> RE: umivanje z cetom? (31.7.2008 8:53:28)

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Jaz jih vsakič (pri vseh treh otrocih) pomivam z detergentom za posodo, potem pa temeljito splaknem in steriliziram. Mastni "filter", ki se od mleka nabere na flaški, gre tako najbolje dol, si ne predstavljam pranja flašk brez t.i. "ceta".


Isto.




BibaMaJa -> RE: umivanje z cetom? (31.7.2008 11:27:04)

Že 3 leta umivam flaške z detergentom. Ne vem zakaj jih ne bi. Splahnem jih pod zelo, zelo vročo vodo. Prekuhavala sem jih pa samo na začetku kaki mesec. 




KRTR -> RE: umivanje z cetom? (31.7.2008 14:23:28)

tudi jaz umavam flaško samo pod vročo vodo + sterilizacija. detergenti se mi zdijo preveč močni in jih ne uporabljam za stekleničko!!!




Soncnica Sandra *** -> RE: umivanje z cetom? (31.7.2008 21:25:25)

Vroča voda+cet po vsaki uporabi.
In občasno prekuhavanje.




Majabo -> RE: umivanje z cetom? (31.7.2008 21:29:00)

voda in cet
uporabljam pa nekega natur limoninga ?! ampak ce ga ni pac obicnega..




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (1.8.2008 8:49:20)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




vanomis -> RE: umivanje z cetom? (4.8.2008 2:23:56)

Vroča voda in pril po vsaki uporabi. Enkrat na teden prekuham dude, ene petkrat v treh mesecih pa sem prekuhala tudi flaške.




Stran: [1]