|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dobro jutro vsem
30.7.2008 9:54:04   
Dadi
Dobro jutro še z gorenjskega konca....evo mamo sonce in vročino....In uživamo počitnice, še teh nekaj dni kar jih je ostalo.
Tista, ki se odpravlja v Piran,pa le pejte na obzidje ja...je tak lep razgled.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
30.7.2008 9:56:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Dadi)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Dobro jutro vsem
30.7.2008 9:58:55   
Anonimen
Pa po peš poti,ki vodi pod klifom do Fiese.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
30.7.2008 10:39:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Dobro jutro vsem
30.7.2008 11:07:31   
Lepotica
Cerkev sv. Jurija sem si lani ogledala, sem imela srečno, da sem bila ravno takrat tam, ko je bila odprta. Res lepa cerkev.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Dobro jutro vsem
30.7.2008 11:18:31   
angel_rebelde
IZVIRNO SPOROČILO: neva6

Ne na Cresu,točno v Martinščici.Prav lep pogled z balkona imamo,na ves zaliv.
In ker je Mali Lošinj znan po številnih delfinih,kakšen ali majnše število opaziš tudi kje drugje.Lansko poltje se je delfin zelo približal osmljnemu jutranjemu plavalcu.Ne vem,če ga je gospod opazil,ampak sem si rekla,tega bo pa kapuser posted image če opazi trikotno plavut.
Aja na Lošinju oraganizirajo izlet z ladjico za opazovanje delfinov.


Sedaj mi je pa žal, da nisem šla na to ladjico. Mi smo bili tudi v Martinščici, smo šli tudi v Lošinj malo pogledat, in sem želela na to ladjico, da bi delfine vidla, pa sta starša rekla, da to pa ja ni res, da je samo nateg. Jao user posted image user posted image


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Dobro jutro vsem
30.7.2008 11:25:05   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

Dopustnice.... ne se **** in dajat sol na rano. Jst sedim tukaj v pisarni brez klime.

user posted image


pa saj ni vroče. Pri meni še ne, zaenkrat, bo pa tudi malo kasneje, ja. Ah, Lukra, saj bodo spet nove počitnice in dopusti, kaj češ zdaj obžalovat, kar je, je. Delaj.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Dobro jutro vsem
30.7.2008 11:33:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: morrak

O Neva pozdravljena, sem te tudi jaz pogrešala. In Timi, je seveda užival, kako pa drugače. No sedaj pa tudi mi počasi zaključujemo delovni teden (smo že na polovici, jeeee) in se potem tudi mi odpravimo na dopust. Ampak mi pa stran od morja v Prlekijo.
user posted image  


Ja Timi je užival duplo.En teden z mamico,pol sem pa jaz prišla in še en teden z mano.Kok bi bila rada na najegovem mestuuser posted image En teden mi je bilo premalo.Komaj se relaksiraš,pa že moraš domov.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Dobro jutro vsem
30.7.2008 11:37:00   
Anonimen
Sedaj mi je pa žal, da nisem šla na to ladjico. Mi smo bili tudi v Martinščici, smo šli tudi v Lošinj malo pogledat, in sem želela na to ladjico, da bi delfine vidla, pa sta starša rekla, da to pa ja ni res, da je samo nateg. Jao


Ne ni nateg,je pa loterija,to pa,da se ti pokažejo,saj se potepajo vsepovsod.
Jaz se smatram kar za srečneža,ko pa sem jih kar dvakrat lahko opazovala in to kar z balkona.Upam,da tudi naslednje leto,če bom pridna in zgodaj vstala.
Več upanja je,če si zelo zgodenj,pol se,ker se kasneje umaknejo,ko je povečan promet na morju.Moji kolegi so šli pa z jadrnico iz Pirana na Lošinj in so imeli srečo,da jih je spremljala pol poti vesela razigrana druščina delfinov.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Dobro jutro vsem
30.7.2008 12:08:19   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Ja, vem, da je Lošinj znan po delfinih, samo meni ga še ni uspelo zagledati.


mi smo imeli pa srečo, da so nas spremljali iz Cresa proti celini, ko smo šli s trajektom...... kako jih je bilo lepo opazovati user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Dobro jutro vsem
30.7.2008 12:27:50   
MAŠKA
Joj punceuser posted image ....morje, sonce, delfinčki... dodobra ste me vrgle s tira, sploh se ne znam več koncentrirat na delo....ah ja, v ponedeljek se pa šefica vrneuser posted image  in takoj je konec sanj o dopustu. No ve še sanjajte naprej, jaz pa res moram delatuser posted image


(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Dobro jutro vsem
30.7.2008 14:16:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MAŠKA

Joj punceuser posted image ....morje, sonce, delfinčki... dodobra ste me vrgle s tira, sploh se ne znam več koncentrirat na delo....ah ja, v ponedeljek se pa šefica vrneuser posted image  in takoj je konec sanj o dopustu. No ve še sanjajte naprej, jaz pa res moram delatuser posted image




Potolaži se,saj je za večino od nas letošnji dopust  že preteklost.user posted image

(odgovor članu MAŠKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Dobro jutro vsem
30.7.2008 14:19:32   
Freycha
moj šele pride user posted image  ko greva z v.d. možekom za 4. dni brez deteta na morje user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   [Brisano sporočilo]
30.7.2008 14:39:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Dobro jutro vsem
30.7.2008 14:57:00   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija
fauš user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Dobro jutro vsem
30.7.2008 16:54:41   
Shorty_
V petek grem na mali lošinj in če bo sreča dobite sliko z delfinčkiuser posted image

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Dobro jutro vsem
30.7.2008 19:43:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: shorty

V petek grem na mali lošinj in če bo sreča dobite sliko z delfinčkiuser posted image


Pojdite na pot dovolj zgodaj.Me smo čakale uro in pol ura pa je bila deset zjutraj.
Za nazaj v nedeljo smo pa čakale eno uro,da se je nabralo 60 avtomobilov,da je trajekt sploh peljal.Naš avto je bil 10,za nama pa praznina.

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   ČEr
30.7.2008 19:48:44   
Udb
Tkole,
otrok gleda risanko pred spanjem. Potem pa po dolgem. Najbž še jaz zraven, sem tko nekam zmatrana! Ampak jutri grem pa v IKEO!!!! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ČEr
30.7.2008 19:53:59   
Anonimen
Mah jaz pa sem pravkar pometla,pol imam perilo za obest,pa sem talo lena,ker je taoooooooooooo vroče za umret.oziroma soparno.
Aha greš zapravljat udb?Kaj dobrega pa boš kupila?

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ČEr
30.7.2008 19:56:16   
Udb
IZVIRNO SPOROČILO: neva6

Aha greš zapravljat udb?Kaj dobrega pa boš kupila?
Ne, ne! Grem samo firbec past - ni dnarja - sem dala zdaj za šolnino. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ČEr
30.7.2008 19:56:39   
Pikec
Jst bi šla pa na bicikl, pa je nekam pozno že...
bom šla pa spat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ČEr
30.7.2008 20:00:08   
Anonimen
Oj pikec,za na kolo it mi niti na pamet ne pade,je že hoit prava muka.
Sem pa razmišljala,da bi šla jutri zelo zgodaj na en sprehod.

udb ti samo pasi učke.Jaz jih tudi,hodim gledat kuhne in se pol jokam,ker jo še dolgo ne bom mogla kupiti.

(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ČEr
30.7.2008 20:01:55   
Pikec
nč grem tečt... upam, da naletim spet na kake čudne smeti user posted image
Ker pol bom začela verjet da mi hoče usoda kaj povedat user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: ČEr
30.7.2008 20:03:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

nč grem tečt... upam, da naletim spet na kake čudne smeti user posted image
Ker pol bom začela verjet da mi hoče usoda kaj povedat user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image A tvoj smetnjah je prazen?
Fajn teči.

(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: ČEr
30.7.2008 20:05:52   
Pikec
A tvoj smetnjah je prazen?


Ti raje ne povem kaj ej noter, ker bo kdo mislu, da tle duh žvi...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?