Kuhan krompir (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Maxica -> Kuhan krompir (1.3.2005 13:18:23)

Danes sem skuhala korenček in krompir in naredila kašo, vendar :duda: zaenkrat ni pokazal kakšnega posebnega apetita:(. Zanima me, koliko časa lahko stoji taka pripravljena kaša-sem mislila, da bi mu ponudila čez kakšni dve uri, ko bo boljše:zmeden2: volje. Ali naj mu malo pogrejem potem? Ali se sme to tudi zamrzniti? Res ne vem zaradi krompirja...:zmeden2:




dory -> Kuhan krompir (1.3.2005 13:20:47)

Pr nas tud ni glih krompirjev..spet nc po mamici :)..ampak ko mu ze na sto let naredim pire in ce takoj ne pokaze kaksnega interesa mu ga ponudim se mal kasnej..sam zlato pravilo pri nas je,da se krompir ne sme ohladit...tko da ga mam tisto urco al pa dve kar nad paro....ce pol ne popapca nic,ga pa pojem jaz,ker postan krompir za tkole mejne glih ni..vsaj jaz tko mislim...




Žan Luka -> Kuhan krompir (1.3.2005 13:28:50)

No naš :duda: ima rad krompir, tako, da nimam problemov. Glede krompirja, da bi ga dala zmrznit, pa imamo tudi mi pravilo, da ko se ohladi, je postan in ni več za jest. Tako, da raje ne raskiraj in mu ga skuhaj raje, ko bo pri volji za jest.
LP:kuza:




puri -> Kuhan krompir (1.3.2005 13:33:35)

Krompirja jaz nikoli ne pogrevam!




BokiMB -> Kuhan krompir (1.3.2005 13:52:28)

Če je pojedel malo, sem mu jaz takšno kosilo prihranila, šla z njim na sprehod, ko sva prišla na nazaj, pa pogrela v vroči vodi in mu spet dala za jest.




Alika -> Kuhan krompir (1.3.2005 13:53:06)

nAJBOLJ OGABEN JE PREGGRET ALI ODTAJAN KROMPIR.jZ SEM ZAMRZOVALA VSE ŽIVO SAM KROMPIRJA NE.BLJAK!!!




Mojca20 -> Kuhan krompir (1.3.2005 16:29:29)

Jaz kromprija ne bi pogrevala,kadar naredim kaj iz krompirja in mali ne poje, vedno vržem stran.




Gina -> Kuhan krompir (1.3.2005 16:52:23)

Če ga kuhaš v ekonom loncu, ga jaz (pire) kar notri pustim (zaprtega, seveda), je ful dolgo topel.




Stran: [1]