Kaj naj naredim? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


simonetta -> Kaj naj naredim? (1.3.2005 9:28:29)

Že od 1.tedna našega malega si izčrpavam mleko,včasih pa sem mu morala dodati tudi kakšen obrok aptamila,ampak redko(recimo 1 obrok na 3 dni),sedaj pa,ko je star 7 tednov seveda zahteva več mleka in prišli smo na to:moje črpanje mleka doseže po ene 9 urah še ne za obrok malega pa še prav matram se da dobim vsaj toliko.Ali lahko preneham s črpanjem?Kako?Ali bo kaj narobe z dojkam?:zmeden::zmeden::zmeden:
LP:sloncek:




Anonimen -> Kaj naj naredim? (1.3.2005 9:30:11)

Zdaj ti bom jaz napisala to, kar sem tule med debatami že tisočkrat zasledila: izčrpaj si samo toliko, da napetost v dojkah popusti.




Mina1 -> Kaj naj naredim? (1.3.2005 9:35:40)

Pri prvem je bilo točno takole:

Moj:modri:korenjak je že iz porodnišnice popol 80 ml dodatka Aptamila, jaz sem "dojila" cca 1 mesec in pol in v najboljšem času sem napumpala le 30 ml svojega mleka, pa še tega ni maral.

Je patronažna takrat odločno svetovala, naj preneham z matranjem, ker je potem samo razdražen in smo nadaljevali samo še z Comformilom, ker je ime hude krčke.

In tudi tokrat pri drugem kaže podobno, tako da...:zmeden2:

pa-pa, Mina1, na sveže mamica drugemu:modri:




piščanc -> Kaj naj naredim? (1.3.2005 9:42:16)

če se boš odločila nehati izčrpavati potem pij zelo malo tekočine - količina mleka se občutno zniža, pa seveda nasvet od Splišni in kmalu bo konec




Blink1 -> Kaj naj naredim? (1.3.2005 10:02:04)

Jaz sem počasi zmanjševala črpanje...Prej sem črpala 5 krat na dan, potem nekaj dni samo 3krat itd...da sem čisto nehala...

Včasih so zdravniki celo dajali tablete, da je mleko nehalo nastajati, zdaj pa ne več:zmeden:





simonetta -> Kaj naj naredim? (1.3.2005 11:00:05)

Ali lahko nastane zatrdlina pri tem,ko si bom izčrpala samo toliko, da napetost popusti?




Alika -> Kaj naj naredim? (1.3.2005 13:49:53)

Jz sm tud nehala dojit,ker sem imela premal in k sm malemu enkat dala flašo ni hotu več vlečt pr men.Pa sem se pol par dni matrala z izbrizgavanjem.Sm sam tolk časa brizgala dokler se mi je zdel,da konkreten teče.Torej tolk,da me ni več bolel v dojkah.




Anonimen -> Kaj naj naredim? (1.3.2005 17:53:37)

Pravijo, da ne.




Stran: [1]