|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Radovan Karadžić
27.7.2008 11:39:56   
Naja31
da pa se o tem govori je edino pravilno, saj nikoli ne smemeo pozabiti kaj se je dogajalo prav tako kot ne smemo pozabiti na holokavst


Se strinjam. Najlažje je zadeve ignorirati.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Radovan Karadžić
27.7.2008 11:40:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

In zakaj ne bi smeli o tem govoriti tukaj na tem forumu? Zato, ker nismo sodelovali v vojni in nimamo pojma?


Ne, ampak zato, ker s tem samo naprej hranimo njegov ego. Bolj so mediji govorili o njem in bolj bomo, vecje ideje bo on produciral user posted image .

On me ne zanima, ker me bedaki in zlocinci ne zanimajo.

Rada grem pa v Beograd popit in kavo in rada grem v njihove knjigarne, ki so se vedno dobro zalozene (bolje kot nase) s kvalitetnimi in poceni knjigami. Život ide dalje.



Pa odprte tudi celo noč user posted image  Tako na cesti, kot v trgovini.


No, pol pa moram prilimat eno slikico iz Bg, slikana pozimi okoli polnoči,paše sem.user posted image


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Radovan Karadžić
27.7.2008 11:41:50   
Anonimen
Rada grem pa v Beograd popit in kavo in rada grem v njihove knjigarne, ki so se vedno dobro zalozene
Uh, ja. Pogrešam to.


Verjamem :).

Tudi jaz, vcasih. Bi bil ze cas za en skok.
Aja, pa v Zari je gneca user posted image .

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Radovan Karadžić
27.7.2008 11:47:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

In zakaj ne bi smeli o tem govoriti tukaj na tem forumu? Zato, ker nismo sodelovali v vojni in nimamo pojma?


Ne, ampak zato, ker s tem samo naprej hranimo njegov ego. Bolj so mediji govorili o njem in bolj bomo, vecje ideje bo on produciral user posted image .

On me ne zanima, ker me bedaki in zlocinci ne zanimajo.

Rada grem pa v Beograd popit in kavo in rada grem v njihove knjigarne, ki so se vedno dobro zalozene (bolje kot nase) s kvalitetnimi in poceni knjigami. Život ide dalje.



Pa odprte tudi celo noč user posted image  Tako na cesti, kot v trgovini.


Aha, tako dalec in pozno pa nismo prisli......s knjigami user posted image .

Bo treba ponovit :).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Radovan Karadžić
27.7.2008 11:55:20   
Anonimen
da pa se o tem govori je edino pravilno, saj nikoli ne smemeo pozabiti kaj se je dogajalo prav tako kot ne smemo pozabiti na holokavst
Se strinjam. Najlažje je zadeve ignorirati.


In kaj lahko naredim zdaj, v tem trenutku?

Saj nimam enominutnega spomina, da bi mu morala ob vsaki najmanjsi priliki delati se dodatno reklamo.

Meni so bile luknje na hisah v okolici Karlovca dovolj do konca zivljenja.

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Radovan Karadžić
27.7.2008 12:01:27   
oka
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Vojak mora ubogati ali pa mu grozijo hude sankcije.


To pa ni čisto res. Po Ženevskih konvencijah vojak ni dolžan izvršiti ukaza nadrejenega, če je ta ukaz direktna kršitev mednarodnega vojnega in humanitarnega prava. Tako, da za genocid ni kriv samo tisti ki ga je ukazal, ampak tudi tisti ki so ga izvrševali.






Ja, to je res, ampak realno, kateri poveljnik v vojni pa se ozira na konvencije? Kaj bi se zgodilo z vojakom, ki bi zavrnil ukaz, ker mu to omogoča konvencija? Bi njegovi nadrejeni upoštevali njegovo zavrnitev kot utemeljeno ali bi ga kaznovali? To sem mislila s tem, da vojak mora ubogati, drugače pa je kaznovan, ne glede na to, kaj pravi konvencija. In v vojni je tako, da vsak rešuje svoje življenje, ki pa je močno odvisno od tistih, ki vojno dirigirajo in ti so hujši zločinci.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Radovan Karadžić
27.7.2008 12:04:34   
Anonimen
Kaj bi se zgodilo z vojakom, ki bi zavrnil ukaz, ker mu to omogoča konvencija? Bi njegovi nadrejeni upoštevali njegovo zavrnitev kot utemeljeno ali bi ga kaznovali?


Odvisno, koliko jih je.
Eden ni nobeden in bi ga kazovali in verjetno pokoncali.
Tudi dva...
Vprasanje je, kaksna je potrebna kriticna masa, da se upre. Vecji je zlocinec (vodja), vecja je, verjetno in tezje se upre.

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Radovan Karadžić
27.7.2008 12:41:26   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Nuna

Je morda tukaj kakšna, ki je po narodnosti Srbkinja

---------------------
Jaz user posted image , po enem izmed staršev. 
Moje mnenje pa je takšnole, vsak, ki zgreši kak zločin, mora zanj odgovarjat. Ne glede na mojo narodnost in veroizpoved.
Zadnje čase celo ugotavljam, da večinoma gledam na situacije s stališča materinstva. In ko se spomnim, na grozote, ki so se tam (in marsikje po svetu) dogajale,
me preplavi takšna jeza in bes, da mi začnejo  teči solze od same nemoči..user posted image

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Nuna)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Radovan Karadžić
27.7.2008 13:59:47   
Nuna
Magi, Bambina in Nrmm... Forumovke so (mi) pojasnile, kdo je (bila) Plemenita, zato sedaj prepoznam (skrite) namige o tem, vendar vas ponovno naprošam (če je bilo nazadnje slučajno dvoumno), da me ne enačite z njo oz. da me ne mešate z njo. Moje ime je Saša (Aleksandra) in imam nik Nuna, zato ne vidim potrebe po tem, da v vsaki besedi, ki jo napišem, iščete nekaj oz. nekoga, česar ni. Ta tema ni bila namenjena temu, a žal nekatere ne morete iz svoje kože. Če sem vam pa na tem forumu tako zelo odveč, kakor očitno Kerensa (to naj bi bila jaz, po vašem mnenju), pa to povejte tako jasno, kakor poveste vse ostalo. Nisem prišla sem zato, da bi se s komerkoli kregala. Obstajajo tudi bolj miroljubni forumi (metanja polen pod noge pa ne potrebujem).

(odgovor članu Nuna)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Radovan Karadžić
27.7.2008 15:24:45   
Ula3
Mislim...??!! redko sem na tem forumu, a vedno kadar prebiram kakšne zanimive teme naletim na prepir, nesramnost,... pa koliko ste stare, kje imate kulturo, kaj ne veste, da je mnenje vsakega posameznika nekaj vredno?! Sram naj bo tiste, ki pišete neumnosti samo zato, ker imate slab dan...s tem kažete kako nezadovoljne sta same s sabo in svojim življenjem.user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Radovan Karadžić
27.7.2008 15:50:20   
Anonimen
Mene pa samo zanima koliko ljudi je Karadžić, oz. dr. Dabić (al kako že) kot bioenergetik nategnil...pardon...ozdravil?

(odgovor članu Ula3)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Radovan Karadžić
27.7.2008 16:21:40   
Rožica I
Nuna- ne sekiraj se preveč user posted image .
Verjetnost, da bi obstajal kak miroljuben forum, kjer je seveda 90% žensk, je enaka 1:100000000 etc user posted image .
Na tem forumu pa so sploh frustratorke glavne; kot je nekoč ena že zapisala, da je tako in tako najlažje bit nesramen in žaljiv- tule se celo tekmuje, katera bo bolj izvirno žaljiva. In potem, ko kakšna takšna izvedenka obračunava s kakšno manj iznajdljivo, se ji pridruži trop pobesnelih/zafrustriranih/nepotešenih etc pripadnic ljubke RR user posted image .

V glavnem, tule se vseeno najdejo prav prijetne in zanimive punce, tako da se splača sodelovat že samo zaradi njih user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Radovan Karadžić
27.7.2008 17:35:19   
Raho
Ah, se vidi, da je konec sezone kislih kumarivuser posted image user posted image user posted image

Rožica I , a je tebe tud vreme zdelalo?user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Radovan Karadžić
27.7.2008 20:43:26   
Mijavček
No, to da se je lahko skrival meni niti ni tako čudno, saj če bi ga kdo renično hotel najti, bi tudi ga.

Kar men ne gre v račun je, kako mu je uspelo toliko ljudi zapeljat, da ga večina (vsaj po TV je tako videt) tako podpira in tako goreče ....in tok so mel tud srbi mrtvih in še vedno trdijo, da jih je rešil? Pred čem?
Včasih se mi ta folk prav zasmili... kako so zavedeniuser posted image  Kaj pa majo zdaj dobrega.... gospodarsko so ene 20 let nazaj, kot so bli pred 15. leti... da ne govorimo o standardu, kriminalu... pa spet... kok mrtvih.... Sem mela priložnost it v Bosni v rep. Srbski na pokopališče... sami grobovi iz 90-tih z mladeniči 18, 20 letniki.... Groza. A za to so mu hvaležni? Ne razumem user posted image  

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Radovan Karadžić
27.7.2008 20:45:19   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Jaz se še zelo dobro spomnim te vojne, ki je vzela toliko življenj. Spomnim se posnetkov požganih vasi, pobitih ljudi, spomnim se groze na sarajevski tržnici, spomnim se posnetkov četnikov ko so peli: "Miloševiču spremi hleba.......", avtobusa otrok, ki ga je zadela granata, spomnim se poročil ki so prihajala do nas, beguncev v našem kraju... Res je, da sem vse to videla po televiziji, te vojne nisem doživljala tako, kot da bi živela na vojnem območju, pa vendar mi je bilo hudo, saj nisem človek, ki bi rekel: "Ker se to ne dogaja pri nas, se me ne tiče."
Karadžiču bojo sodili, končno, upam samo, da bo dočakal razsodbo. Ima zelo krvave roke.  Končno bojo dobili zadoščenje tisti, ki so zaradi njegovih ukazov ostali brez družinskih članov in mrtvi svoj pokoj. Kako se mu je uspelo tako dobro skrivati? Ne vem, mogoče resnica ne bo nikoli popolnoma razkrita.
In zakaj ne bi smeli o tem govoriti tukaj na tem forumu? Zato, ker nismo sodelovali v vojni in nimamo pojma? Potem tudi ne sodelujmo v drugih debatah, ker večine tako  ne poznamo in nimamo pojma kako v resnici živijo. Mogoče zato, ker bi s tem odprli preveč ran in na dan privlekli vse grozote, ki so se dogajale in na katere bi nekateri najraje pozabili? Nemogoče, rane, ki so jih dobili udeleženi v vojni se ne bojo nikoli zacelile, da pa se o tem govori je edino pravilno, saj nikoli ne smemeo pozabiti kaj se je dogajalo prav tako kot ne smemo pozabiti na holokavst.
To je moje mnenje, bi napisala še kaj več, ampak očitno na tem forumu take debate niso dobrodošle. Zakaj že?



ja res je žalostno, da ljudje to pozabimo user posted image Tudi ne morem verjet, kaj se v Srbiji dogaja in da imajo takega tipa za narodnega heroja.... user posted image Sploh pa too much Hollywood....me spominja na kar nekaj filmov to njegovo skrivanje. No lahko pa čakamo na kakšen film user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Radovan Karadžić
27.7.2008 21:01:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

No lahko pa čakamo na kakšen film user posted image



To sem pa 100% da ga bomo dočakali. user posted image

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Radovan Karadžić
27.7.2008 22:05:19   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Raho
Rožica I , a je tebe tud vreme zdelalo?user posted image

-----------------------------
Ne, ravno sem iz dopusta, polna energije user posted image . A tebe pa vreme matra? Saj bo bolje, če ne prej, pa ziher septembra user posted image .

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Radovan Karadžić
27.7.2008 22:07:17   
Rožica I
Pa saj že obstaja film s to temo, z R. Gere-om (user posted image ) v glavni vlogi.

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Radovan Karadžić
27.7.2008 22:26:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mijavček

Kar men ne gre v račun je, kako mu je uspelo toliko ljudi zapeljat, da ga večina (vsaj po TV je tako videt) tako podpira in tako goreče ....


To tudi mene zanima, tako, na splosno, kaj je v teh zlocincih, da jim toliko ljudi verjame in sledi?


(odgovor članu Mijavček)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Radovan Karadžić
27.7.2008 23:13:15   
malenaa
tipu se vidi da je psihiater in da ima nekaj v glavi, samo žal je to pokazal na nasprotni nalčin. tuje bil primer da kot Radovan si je skozi popravljal lase, kot dabič al kaj je ze bil pa je mel spete v cop, da tega ne bi počel, da se ne bi izdal.


samo moje mnenje je, da mu mediji posvečajo preveč pozornosti - a so jo takrat tudi žrtvam toliko???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Radovan Karadžić
28.7.2008 9:00:54   
Nuna
caffee... ja, zanimivo je, da se od povsod javljajo ljudje, ki znajo povedati, kje so ga videli in kdaj in kako, med pričami pa ni (vsaj v javnosti ne) niti enega (imena), ki bi rekel - jaz sem mu oddal stanovanje, pri meni je bival ali pa mene je zdravil. Je ljudi zdaj sram, da so bil v kontaktu z njim?

Mijavček... njegovi privrženci trdijo, da jih je rešil pred masakrom s strani vojske drugih bivših jugoslovanskih republik in ZDA. Žrtve na svoji strani opravičujejo s tem, da žrtve pač morajo biti v vsaki vojni in tisti Srbi, ki so padli v vojni, so umrli častno, za obrambo svoje domovine in so prav tako heroji.

oka in amaya... zavedam se, da so pogovori o tem še vedno za marsikoga boleči, ampak ko se zgodi nekaj tako groznega, ljudje o tem pač govorijo. Velika večina vsega, kar je bilo, ne odobrava, svoboda govora in pisanja (vsaj v EU) pa omogoča javno debato o tem. Sama v tej vojni nisem bila oškodovana, sočustvujem pa z ljudmi, ki so bili. Biti tiho o nečem tako velikem, svetovno znanem in ne govoriti o nekom, kogar je iskal cel svet (sedaj se išče še Mladića), pa ni smiselno. Če bi bili vsi tiho, Karadžića ne bi nikoli našli. A to bi bilo pa prav?

Rožica I... filmov ne spremljam ravno najbolje. Kako je naslov?

Mič II... včeraj zvečer je bil v dnevnik na Popu Valentin Areh, ki je na tvoje vprašanje, kaj je na teh ljudeh takšnega, da jim drugi slepo verjamejo in sledijo. So neverjetno nadpovprečno inteligentni, posledično temu samozavestni (lahko že celo karakterno narcisoidni) in kot skupek tega izžarevajo takšno karizmo, da si, če se že ne strinjaš z njimi, enostavno moraš misliti, da imajo jajca. Pogumne ljudi pa imamo načeloma vsi radi in sčasoma nas nekatere celo uspejo prepričati, da imajo prav. Prevelik kontakt pripelje do t.i. opranih možganov oz. do slepega sledenja njihovemu cilju. To se je zgodilo tako pri Miloševiću, kakor pri Karadžiću (ali npr. pri Bin Ladnu).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Radovan Karadžić
28.7.2008 9:10:10   
oka
IZVIRNO SPOROČILO: Nuna


oka in amaya... zavedam se, da so pogovori o tem še vedno za marsikoga boleči, ampak ko se zgodi nekaj tako groznega, ljudje o tem pač govorijo. Velika večina vsega, kar je bilo, ne odobrava, svoboda govora in pisanja (vsaj v EU) pa omogoča javno debato o tem. Sama v tej vojni nisem bila oškodovana, sočustvujem pa z ljudmi, ki so bili. Biti tiho o nečem tako velikem, svetovno znanem in ne govoriti o nekom, kogar je iskal cel svet (sedaj se išče še Mladića), pa ni smiselno. Če bi bili vsi tiho, Karadžića ne bi nikoli našli. A to bi bilo pa prav?



Preberi si prosim še enkrat moje in amayino pisanje in videla boš, da sva obe za to, da se o tem govori, da se te vojne (tako kot vse ostale) ne pozabi.  Res ne vem, po čem si sklepala, da misliva, da se o tem ne bi smelo govoriti.

< Sporočilo je popravil oka -- 28.7.2008 9:12:22 >

(odgovor članu Nuna)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Radovan Karadžić
28.7.2008 9:18:25   
Nuna
Ne, ne, saj nisem sklepala, da si proti pisanju o tem. Ravno obratno - zelo jasno si napisala, da si za to. Jaz sem napisala samo svoje mnenje o tem oz. strinjanje s tvojim/vajinim mnenjem, da so to stvari, o katerih je potrebno govoriti in pisati. Če ne drugega, že zato, da bi bilo v prihodnje čim manj možnosti, da se ponovijo s strani kakšne druge osebe.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Radovan Karadžić
28.7.2008 9:22:04   
oka
Aha, o.k. ampak bere se pa ravno obratnouser posted image .

(odgovor članu Nuna)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Radovan Karadžić
29.7.2008 8:23:09   
Anonimen
Samo kopiram kar sem že napisal nekje drugje:

Glede dogodkov na Balkanu še en dokaz več, da resnica ni absolutna. Najboljši opis dogodkov je strnjen v starem ljudskem reku "ne zna se ko pije a ko plaća"...

Razmišljal sem ravno včeraj o tem, kakšen absurd, koliko nesmisla v vsem tem... Sprovociran z reakcijami na aretacijo Karadžića spoznam vso patetiko balkanskega ljudstva, in ene in druge strani. Nikoli ne bomo prišli na čisto kaj se je zares dogajalo in kaj je čemu sledilo, s čim so motivirani izgredi in poboji.
Dejstvo je, da je rajo na Balkanu z ozirom na mentaliteto in zatrta nacionalna čustva bilo izredno lahko "napaliti". Vse to je bruhnilo na površino s pihanjem na dušo o raznoraznih zgodovinskih mitih in poudarjanju kvazi velikosti in superiornosti. Pravljice, ki jih lahko sprejme le majhen otrok. Manipulacija, ki jo lahko izpelješ le če sebe povzdigneš do meja kulta osebnosti, iz sebe narediš rešitelja, mesijo, drugega Tita, ki je bil med ljudstvom bil še kako pogrešan. Pa ne "Tito" kot oseba, Tito kot figura, oče, avtoriteta, ki ji treba slepo slediti. Sprašujem se samo kateri narod ima tako potrebo, da kot ovca sledi svojemu pastirju? Narod, ki je v ****u! Ki nima veze kaj se mu dogaja, ve pa da ni kot bi moralo biti in da za to ni kriv sam. Ker po defaultu, zaradi prirojenega patološkega narcizma, ne more biti kriv on. Ker je pač superioren, kot sta povdarjala Tuđman in Milošević. Nekdo tukaj mora biti kriv. Biti kriv, za vse tiste množične poboje Srbov med II. svetovno vojno, kriv za stoletno podrejenost enega najstarejših evropskih narodov kot je hrvaško in svetovno javnost hitel prepričevat hrvaški doktor povijesti. Sam sem mnenja, da so najvećji luzerji vsega skupaj ravno Srbi, čeprav se je največ gorja zgodila muslimanom. Pa ne zaradi tega ker bi naj izgubili vojno, temveč zato, ker so s strani svetovne javnosti označeni kot agresorji in genociden narod, ker so v h`woodskih filmih Srbi dobili rezervacijo za negativne vloge teroristov, ker se jim je bolj kot komurkoli na Balkanu zgodilo etnično čiščenje, ker so bolj kot kdorkoli na Balkanu izgubljali svoje domove, ker so se nenazadnje soočili z največjim deficitom lastne identitete ker so tudi 13 let po vojni prepričani, da živijo na hemeroidu sveta in da prihodnosti in perspektive itak ni - zaradi grehov, ki jih danes morajo plačati, zaradi politikov, ki so samo izkoristili situacijo in zamenjali bivši režim pod katerim življenje ni kaj pretirano boljše, ker vidijo da so v istem zosu kot včeraj, le da tokrat vsa evropska javnost širi roke Srbiji in jih treplja po glavi, da se z malo poslušnosti le da poseči po evropskem blišču. Kakšna hinavščina!  OK, pa da ne bodo samo Balkanci tisti, ki slepo sledijo svojim vodjem - podobno je bilo z Nemci, ne ravno tako daleč nazaj. Nema to veze, ali gre za Zimbabvijce ali za Übermensche, ljudje so čreda. Vsi enaki, vsi enakopravni!

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?