krk-njivice kam it jest (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Počitnice na Jadranu



Sporočilo


miška1 -> krk-njivice kam it jest (21.7.2008 14:41:02)

Grmo v njivice in nimamo nekega namena kuhat, pa me zanima kje se da kaj fino pojest in poceni. je mogoče kaaka menza ali gostilna z kosili?

lp




kristinaj -> RE: krk-njivice kam it jest (21.7.2008 15:02:35)

zakaj pa ne greste v hotel oz. se tam abonirate na polpenzionu???????


če se ne motim je tam beli kamik...enkrat, dolgo nazaj sem bila tam za 1.maj in je bilo ok....




brigitaa -> RE: krk-njivice kam it jest (21.7.2008 15:41:41)

Greš dol za plažo mimo pošte, skor do konca ulice so dve doobri gostilni, sam ne vem kak se imenujeta...priporočam[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




ales* -> RE: krk-njivice kam it jest (21.7.2008 22:20:01)

Ena ala cart restavracija je v hotelu Miramare za mojim hrbtom pravkar (se svercam na free wirelessu), na drugi strani od poste je konoba Rivica, za drugo pa lahko pogledam imena, jemo pa ne zunaj, si kar kuhamo vsak dan v apartmatju. Trenutno je itak svinjsko mrzlo in se komaj tipkam tule sredi rive [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] 

Lp, Ribica RR




Mala_princeska -> RE: krk-njivice kam it jest (21.7.2008 22:21:32)

Včeraj bili za en dan v Njivicah na Krku,

gneča je totalna - ne vem kam se ves ta folk razporedi.

Zvečer smo večerjali v eni preprosti restavraciji - piceriji ob morju, v bližini kampa. Pizze so bile odlične, priporočam [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image].

Drugače se pa folk kar razporedi po plaži.

Edino parkiranje je problem - ok če si v kampu plačaš tud za avto, drugače te olisičijo če kje drugje brez parkirnega listka parkiraš.




ales* -> RE: krk-njivice kam it jest (21.7.2008 22:23:44)

Hm, mi smo prejsnji teden dvakrat parkirali brez listka, ampak od vikenda dalje pa kar srecujemo olisicene avte. Danes je bila sele guzva, v Krku sploh nismo mogli parkirat, ker je slabo vreme in vsi naokoli.

Sicer je pa gneca na urejenih plazah ja .. ampak kdor ima psa, se naj ne sekira, ker pes itak ne sme skor na nobeno plazo - tu v Njivicah na celo eno - je prav "pasja". GRoza. Na Pagu v Novalji gres lahko na vse urejene plaze, razen na dve.




Mala_princeska -> RE: krk-njivice kam it jest (24.7.2008 21:25:53)

IZVIRNO SPOROČILO: alesRR

Hm, mi smo prejsnji teden dvakrat parkirali brez listka, ampak od vikenda dalje pa kar srecujemo olisicene avte. Danes je bila sele guzva, v Krku sploh nismo mogli parkirat, ker je slabo vreme in vsi naokoli.

Sicer je pa gneca na urejenih plazah ja .. ampak kdor ima psa, se naj ne sekira, ker pes itak ne sme skor na nobeno plazo - tu v Njivicah na celo eno - je prav "pasja". GRoza. Na Pagu v Novalji gres lahko na vse urejene plaze, razen na dve.


Kako pa veš na katero plažo greš lahko s psom???








ales* -> RE: krk-njivice kam it jest (24.7.2008 23:15:23)

Mogoce zato, ker so povsod table s precrtanim psom? Ne vem, vsaj mi se drzimo teh prepovedi, ce nekam ne smemo, pac ne smemo. Obstajajo pa plaze, kjer je pa oznaceno, da je to plaza za kopalce s psmi in tam ti nima nihce kaj tezit, zlasti pa ne tisti, ki nimajo psov. V Njicivah je ena, eno smo nasli v mestu Krk, v kempu v Silu so psi dovoljeni - na plazah v kempu in na tisti ob kempu.

Ribica RR




Stran: [1]