na čem naj leži? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Naja31 -> na čem naj leži? (28.2.2005 10:26:47)

Pozdravljene,

zanima me na čem ležijo vaši sončki čez dan?:zmeden:
Razmišljam kje bo :duda: čez dan in bo verjetno ležal na sedežni v dnevni sobi, samo zdaj ne vem, če za to potrebuje kakšno posebno podlogo, ali je samo na plenički ali na brisački?

Ma vem, da grozno kompliciram, ampak že tiste osnovne zadeve, kot kako ga oblečt in kaj sploh so zadeve na seznamu za novorojenčka delajo grozne težave. Počutim se prav butasto :)

hvala za vase odgovore!
Lp, Naja :nosecka:

:kuza:




NIN@ -> na čem naj leži? (28.2.2005 10:42:17)

MI SKOZI LEŽALNIK UPORABLJAMO OD 1 DNE DALJE, JE ZELO VAREN IN SE NE MORE NIKAMOR MALI ZAKOTALIT....ZDEJ MU ŽE POČASI MAL NASLON DVIGNEMO ZA PAR MINUT, KER JE ZELO RADOVEDEN:)-




TARA in MAJ -> na čem naj leži? (28.2.2005 10:42:24)

naš:duda:je čes dan ležal v dnevni in smo ga imeli kr v košari od vozička:)




Anonimen -> na čem naj leži? (28.2.2005 10:57:57)

Evo, moj je ležal na sedežni v dnevni sobi. Podložila sem mu dekico, pa pod glavo eno pleničko, pa je bil skoz med ljudmi:-))

Drgač sem pa mela eno tako lušno zibko, jo je od frendice oče naredu prou za našga, pa mu ni pasala:-(( Zdaj je v njej skladišče igrač.




Pi-kica 1 -> na čem naj leži? (28.2.2005 12:13:18)

Moj sinko je čez dan večinoma v ležalniku, kjer je zelo zadovoljen, saj mu lahko dvignem vzglavje in lepo vidi naokrog.

Lp

Pi-kica




sena -> na čem naj leži? (28.2.2005 13:07:43)

Tudi naša Nejka je čez dan ali v ležalniku na mizi ali v košarici (če je budna dvignem vzglavje). Zelo rada je pa tudi v postelji - moji, seveda.:muca:

LP




marta2 -> na čem naj leži? (28.2.2005 18:00:56)


Moji miški:duda::duda: (3 mesece) sta od rojstva čez dan v lupincah, vendar znotraj podloženimi, da zgleda kot ležalnik (po navodilih patronažne). Prejšnji teden smo imeli razvojno in je zdravnica rekla, da ona to ne priporoča niti ležalnik:zmeden:, temveč na tleh na peni in dekico čez. Priporočala je tisto peno, ki se sestavi kot puzzle. Zdaj preurejam stanovanje, da bom to naredila, pa mi nekako ne uspe:zmeden:.

lo Marta:sloncek::sloncek:




Anja167 -> na čem naj leži? (28.2.2005 20:28:59)

Mi smo spodaj vedno nekaj dali. Navadno pleničko ali pa kakšno dekico. Po moje ne potrebuje posebne podloge, ker se ne more toliko polulati, če te to skrbi.




Stran: [1]