|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plaže
21.7.2008 12:28:03   
amaya
Za vse, ki ste spraševale in vas zanima, kako je s plačilom plaž na naši Obali:

http://24ur.com/novice/slovenija/ne-placujte-za-plazo.html

ampak še zdej mi ni jasno, kako to, da se plačujejo user posted image Tako so si kontradiktorni.....nekdo pa fanj služiuser posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plaže
21.7.2008 12:37:15   
Nika v službi
No, iz prve roke. Bili včeraj na plaži v Portorožu pri h. Metropol. Brezplačen vstop, tudi WC-ji so brezplačni (kot so nekateri strašili), je pa plačljiv vstop na bazenski kompleks, kar mi je pa razumljivo.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plaže
21.7.2008 14:46:57   
skokica01
Informacija od tega vikenda - omenjena plaža Meduza 5* je baje tako obiskana, da goste celo zavrnejo, ker je del njihovega koncepta, da plaža nikoli ne sme biti preveč polna. To informacijo mi je dal nekdo, ki je tam zaposlen.

< Sporočilo je popravil skokica01 -- 21.7.2008 14:47:44 >

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plaže
21.7.2008 15:27:49   
Anonimen
Dostop do vseh voda v RS (jezera, reke, morje) je prost, oz. brezplačen. Kdor dela drugače, krši zakon. Vsaj tako sem poučena. Vem pa, da to navadnim smrtnikom nič kaj dosti ne pomaga, ko vas en sooči z dejstvom - karta ali pa nema kopanja. 

(odgovor članu skokica01)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plaže
21.7.2008 15:40:45   
amaya
Ne ma fora je v temu, da ne moreš plaže niti prečkat....primer: San Simon. Rada bi šla do pod Belvederja, pa ne morem, ker tipi tam utrujajo, da moraš plačat. Ne bom se ulegla, ne bom se kopala, ne bom šla lulat...mater kaj naj plačam prehod??????? Ok, ajde, za nas Izolane je kao đabe, ampak še vedno se mi ne zdi fer. kaj grem z mamo, ki ni Izolanka, ona plača šetnjo jaz ne user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plaže
21.7.2008 16:26:28   
Anonimen
E...to je pa druga zgodba...ampak povsem slovenska...ne verjamem, da še v kateri državi zidajo čisto do vode in si lastijo vsak centimeter. Ne vem, zakaj tega ne moremo državljani nekako spremenit. Imamo zelo zelo malo morja, pa še tega ne moremo uživat. Sucks! In plačilo za sprehod...ta je pa najjača bedarija, kar sem jih kdaj slišala. Res mi je žal, da morate to vsak dan prenašat.

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plaže
21.7.2008 16:47:24   
tananejka
Mi smo v soboto v Strunjanu plačali za odrasle 2,5 eur. Za otroke do 7. leta zastonj.

Škoda, da nisem prej videla prispevkauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Plaže
21.7.2008 19:10:23   
bumerang
Sansimon je izjema, kjer ne moreš zahtevat, da te pustijo naprej. Ker je plaža dejansko last hotela. To svinjarijo so kar uhaha let nazaj naredili na Upravni enoti (da je knjižena kot lastnina hotela) pa zanjo skoraj nihče ne ve in nihče ni odgovarjal.
Povsod drugje lahko zahtevaš, da te spustijo naprej. Ali za sprehod ob obali ali pa za kopanje na tistem delu plaže, ki ni urejen, in je dostopen samo preko mesta kjer pobirajo vstopnino.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Plaže
21.7.2008 21:29:22   
Naja30
Ne, San Simon ni last hotela. Da je plačljiva je fora v tem, ker občina ni namenila sredstev... pa saj nima veze, tukaj v Izoli je itak vse na glavo postavljeno.

Seveda obstaja zakon, da je vsak državljan upravičen do brezplačnega morja, zato mi ni jasno, kako je s tem? Vse je zmešano, no.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Plaže
21.7.2008 21:32:09   
FLASK_A
Kje in kateri točno pa je ta zakon, ki to predpisujeuser posted image A ima katera kak link?

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Plaže
21.7.2008 21:40:06   
Anonimen
Zakon o vodah

(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Plaže
22.7.2008 8:18:27   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Ne, San Simon ni last hotela. Da je plačljiva je fora v tem, ker občina ni namenila sredstev... pa saj nima veze, tukaj v Izoli je itak vse na glavo postavljeno.



Ja, Naja3, Sansimon JE last hotela. Pa če se ti tako čudno zdi. Če ne verjameš, se prepričaj.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Plaže
23.7.2008 23:45:05   
kukvasje
Mene pa zanima od kdaj je plačjiva plaža v Simonovem zalivu? Mi smo bli tam pred dvemi leti, pa ni bila plačljiva. Pa letos začetek julija tudi ni bila plačljiva. Zdaj pa res ne razumem...

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Plaže
24.7.2008 8:15:58   
bumerang
Je plačljiva nekje od prvega tedna julija dalje.
Prej nekaj let ni bila plačljiva, enih šest let nazaj pa je bila in to kar nekaj let. Takrat je bila prvič uvedena forumula "zastonj za Izolane".
V mojem otroštvu je bila plačljiva in to tudi za Izolane, potem kako desetletje neplačljiva... tako malo mešano pač.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu kukvasje)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Plaže
24.7.2008 8:48:33   
Rubin.
Ja res ni pošteno in tudi jaz sem se spraševala, kako lahko tako očitno kršijo zakon. V Portorožu načeloma plaža ni plačlijiva, ampak je en del ograjen in ne moreš noter, razen po 19 uri in si ga lasti en kompleks hotelov. Zadnji dan dopusta smo se šli kopat v Žusterno v Aqua park, potem pa je mala miss želela še na igrala, ki so ob plaži in glej ga zlomka, vstopnina user posted image . Pismo me je razjezilo. V bistvo razmišljam, da bi poslala en dopis na ministrstvo, da mi malo obrazložijo zadevo, ker sem očitno blond, da ne razumem tega zakona?!

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?