HAMAX - gremo na kolo (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Lanchy -> HAMAX - gremo na kolo (21.7.2008 7:50:59)

Ojla!
Kdaj ste se zacele vozit s kolesom z vasimi malcki? Je bilo to pri dopolnjenemu letu starosti, ali ko so bili dovolj stabilni in sami sedeli?
Imam pa se vprasanje glede sedeza Hamax...ne vem ali naj vzamem sleepy ali siesto, obema se namrec lahko regulira naklon.Imate kaksne izkusnje?
Hvala in lep dan vam zelim.




abc100 -> RE: HAMAX - gremo na kolo (21.7.2008 9:15:31)

Mi smo se začeli voziti, ko je dobro samostojno sedel. Imamo pa kiss-a in smo zelo zadovoljni.

Pa veliko lepih trenutkov na kolesu.




sanosan -> RE: HAMAX - gremo na kolo (21.7.2008 9:15:53)

Mi smo starejšega začeli vozit, ko je bil star nekje leto oz. malo več. Mi smo kupili sedež, ki nima možnosti nastavitve naklona, saj smo mnenja, da bo otrok med vožnjo buden. Sedaj pri mlajši pa smo se začeli vozit, ko še ni stara 9 mesecev (smo se peljali samo dvakrat). Sedež ima isti kot starejši in smo šli samo na krajše ture, tako da s spanjem ni problema. Mi smo imeli edini problem najt pravo čelado za mlajšo, saj ima le malo trgovin tako majhne čelade. Smo pa jo našli v eni specializirani trgovini s kolesi in opremo, kjer je sicer stala malo več kot čelade v npr. pikapolonici in baby cetru, ampak je bila vredna svojega denarja.




barika -> RE: HAMAX - gremo na kolo (21.7.2008 9:16:18)

Mi smo se začeli vozit pri 7. mesecih. Nabavli smo siesto (je super, ker ima 22° naklon) in mali notri prav uživa.
Aja, pa pazimo, da se bvozimo po ravnem, ker drugače lahko fajn ruka.
v glavnem, naš uživa, celo zaspi in spi celo pot. Vozimo se pa od 1 do 2 ur, po navadi med vikendi.



Pa ne pozabi na čelado[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] in uživajte




barika -> RE: HAMAX - gremo na kolo (21.7.2008 9:20:00)

mi smo oboje kuli v hervisu.




Yasminka -> RE: HAMAX - gremo na kolo (21.7.2008 9:32:32)

Mi2 sva se začele vozit pri 13mesecih - prej se mi je zdela premajhna. Imam navadnega Hamaxa, kupljenega v Hervisu in pa seveda čelado.
zdej sva za nekaj časa opustile kolesarjenje zaradi 2.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/nosecka.gif[/image]




Stran: [1]