|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prijemanje igrač
18.7.2008 12:25:06   
*NikoLina*
Zdravo!
Mi lahko prosim poveste, kdaj so vaši dojenčki začeli prijemati oz. držati igrače. Naša 2,5m user posted image se jih dotika s pestjo oz. jo po nekem času razpre in igrače ''boža''...user posted image  V rokico ji dajem različne igrače, ni pa še nobene konkretno prijela...Sej ne vem a jaz prehitevam dogodke ali...
Poleg tega pa me še zanima kdaj približno se začnejo obračati na bušija itd..Ste izvajale kakšne vaje?

Hvala za odgovore in lep pozdrav.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prijemanje igrač
18.7.2008 12:59:49   
Naja30
Prvič je igračko prijela pri cca 2m.

(odgovor članu *NikoLina*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prijemanje igrač
18.7.2008 13:19:19   
brigitaa
Mislim da je še prekmalu.....da konkretno prime igračo....pa ne pri 2.5muser posted image , sam da ne bo rabla že peti in hoditiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kar ne ubije, te samo okrepi

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prijemanje igrač
18.7.2008 13:21:34   
julči
Naša je stra 2m in 1 teden in tudi še ne prijemlje igrač in se mi to ne zdi nič zasklbljajoče. Zdaj jih z veseljem opazuje in se jim nasmiha, čeblja že malo zraven. Mislim da je še prekmalu za prijemanje, ker še ne more tko kontrolirat gibov rok. 

(odgovor članu brigitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prijemanje igrač
18.7.2008 13:22:20   
veja21
Naša je stara 3 mesece in 2 tedna! Zavestno še ne prime igrače, se jih le dotika in jih nosi v usta!

(odgovor članu brigitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prijemanje igrač
18.7.2008 13:26:17   
Naja30
Verjetno ni mislila zavestno? To še dolgo ne bo.
Naša je imela eno tako lušno barvno rožico in smo ji jo vedno kazali, en dan je pa stegnila rokico in jo prijela.

(odgovor članu veja21)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prijemanje igrač
18.7.2008 22:10:37   
Zofy
Prvo kot prvo: to je različno od otroka do otroka.
Moja je žogo prijela (zavestno) nekaj pred 3. mesecem, vendar s pestjo. Sedaj imam 2 igrački na previjalni, da jih ji ponudim tu pa tam.  Danes je stara 4m, prime jih že s prsti in daja v usta, vendar še nima tako dobre koordinacije prstov, tako da ne razpre čisto vse. Mislim, da nič ne zaostajava - tudi pri hoji je tako, da eni shodijo z 9m, eni pa s 15m, pa ni ne z enimi ne z drugimi nič narobe.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prijemanje igrač
18.7.2008 22:15:03   
Zofy
Evo, na tem linku imaš mejnike razvoja:
http://www.babybook.si/razvoj-otroka/mejniki-otrokovega-razvoja/


Šele pri 4. naj bi predmete prijel s celo dlanjouser posted image


(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prijemanje igrač
18.7.2008 22:34:18   
madasa
Naša je stara  user posted image 4,5 meseca in lepo razpre dlan in prime igračo ko pase kravice. Ko pa je na hrbtu pod igralnim mostičkom pa je še "štorasta" . Prijemat pa je začela čez noč. Prvo jih je samo gledala in sem ji ponujala, zdaj se je pa okorajžla.
Lp

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prijemanje igrač
19.7.2008 10:55:30   
*NikoLina*
Zofy hvala za link, zelo uporabno. Tudi ostalim puncam hvala za odgovore. Saj vem, da prehitevam dogodke, to pa iz tega razloga, ker gledam ''razvojne tabele'' in primerjam mojo štručko...Kokoš!user posted image To je pač slaba stran interneta - za vsako malenkost lahko vprašaš Googlauser posted image ...

Lep dan vam želim.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Nosečke in COVID.
пеперутка16

Nosečke, ste se cepile proti COVID?

Da. (29%)

Ne. (71%)


Število vseh glasov: 14

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!