|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mariborčanke
30.7.2008 10:47:39   
willma
Ojla, sam na hitro, da javim da gremo v park, tam pri igralih bomo.
Vabljene user posted image

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Mariborčanke
30.7.2008 11:21:08   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: willma

Ojla, sam na hitro, da javim da gremo v park, tam pri igralih bomo.
Vabljene


Bi prišli z veseljem, pa sta moji dve že na sprehodu z babicouser posted image


Če pa se boste kdaj zmenile popoldne...tam okoli 6-7 ure pa z veseljem pridemo. Imamo namreč deljen "čas vozičkanja" ....

babice dopoldne, starši popoldne, oz. proti večeruuser posted image user posted image user posted image

Hijenca, kekec in mojca pozdravljeni tud tukajuser posted image user posted image

Janey pa zdaj že verjetno uživa, in se namaka v toplem morjuuser posted image

Punce eno pitanje; Danes sem opazila pri eni od mojih princesk, da ima rahlo vneto levo očko......tak rumen izcedek ji teče iz očke...kaj je najboljše domače zdravilo proti temu ? (ne bi rada uporabljala kakšnih kemikalij)

Lep sončni pozdravček
Skye



_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Mariborčanke
30.7.2008 13:19:40   
koala
Skye, bi se še našla kakšna kapljica tvojega mlekca?  Mojemu Alexu je pomagalo, če ne pa morda kamilice. Tako mi je predlagala patronažna.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Mariborčanke
30.7.2008 13:38:04   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: koala

Skye, bi se še našla kakšna kapljica tvojega mlekca?  Mojemu Alexu je pomagalo, če ne pa morda kamilice. Tako mi je predlagala patronažna.


Na žalost je moje mleko že zdavnaj usahnilouser posted image Bom pa probala z kamilicami izpirati očko...hvala za nasvetuser posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Mariborčanke
30.7.2008 23:10:11   
kekec in mojca
Skaye, pri mojemu otroku sem uporabljala smetlikin čaj, ampak ni bilo nič kaj bolje. Še danes ima vneto očko in to precej. Trenutno tobrex kapljice več ne zaležejo, dobili smo nove.

Pazi, kako punčki umivaš očko. Strogo - ena vata - en poteg, sicer lahko te bakterije preneseš še na drugo očko.

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Mariborčanke
31.7.2008 9:24:48   
Čmrlika
Da vam rečem dober dan, in povem da ima moj dan premaloo ur...user posted image
Pol pač RR trpi...
Trenutno pijem kavico, moja princeska pa še kar aja...in evo sem skočla malo sem.
Jutri dopoldne sem v mestu, če katera nima kaj za počet? user posted image  
Vrtnica79 ? Skye? user posted image  Bilokatera?

No, upam, da ste vsi ok, da uživate v tej hici pa da se veliko smejčkate...
Naša Taja se zadnje dni tako naglas reži in pači zraven...kak je lušna! user posted image
In pol naj bom slabe volje user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Mariborčanke
31.7.2008 9:55:10   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca
Skaye, pri mojemu otroku sem uporabljala smetlikin čaj, ampak ni bilo nič kaj bolje. Še danes ima vneto očko in to precej. Trenutno tobrex kapljice več ne zaležejo, dobili smo nove.


Sem malo prebirala forume, in kamilice se odsvetujejo, saj naj bi oči še bolj dražile. Danes bom poskusila z fiziološko raztopino, in če ne bo bolje šibamo jutri k P. po tobrex kapljice.

Upam, da se bodo tvojemu sončku očke z novimi kapljicami očke dokončno pozdravileuser posted image user posted image
Katere kapljice pa ste dobili?

IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca
Pazi, kako punčki umivaš očko. Strogo - ena vata - en poteg, sicer lahko te bakterije preneseš še na drugo očko.


Ja to pa že vem in se tega strogo držim.....me je že patronažna to naučila user posted image .... ker je bil ob rojstvu tud sum na vnete očke, kar pa se je pozneje izkazalo samo za suho kožico

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Jutri dopoldne sem v mestu, če katera nima kaj za počet?  
Vrtnica79 ? Skye?  Bilokatera?



Čmrlika lahko se zmeniva...no problem...kdaj dopoldne pa? ...ker moram jaz namreč narediti plan (saj veš dvojčkiuser posted image ), še posebej če bomo prej morali še do pediatra.


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Mariborčanke
31.7.2008 14:16:06   
Čmrlika
Čmrlika lahko se zmeniva...no problem...kdaj dopoldne pa? ...ker moram jaz namreč narediti plan (saj veš dvojčki ), še posebej če bomo prej morali še do pediatra.


hja, imam prevezv vošnjakovi, računam da bom tam pred pol enajsto...ne vem pa kako dolgo user posted image , te pokličem, ko bom gotova pa itak še bom po mestu pa z vrtnico sva se zmenle, tak da...te bom že počakala, no tebe z dvojčicami...user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Mariborčanke
31.7.2008 14:16:48   
selma2
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Da vam rečem dober dan, in povem da ima moj dan premaloo ur...user posted image
Pol pač RR trpi...
Trenutno pijem kavico, moja princeska pa še kar aja...in evo sem skočla malo sem.
Jutri dopoldne sem v mestu, če katera nima kaj za počet? user posted image  
Vrtnica79 ? Skye? user posted image  Bilokatera?

No, upam, da ste vsi ok, da uživate v tej hici pa da se veliko smejčkate...
Naša Taja se zadnje dni tako naglas reži in pači zraven...kak je lušna! user posted image
In pol naj bom slabe volje user posted image

No če se še lahk jaz pridružim bi bila zelo vesela?

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Mariborčanke
31.7.2008 14:40:52   
Vrtnica79
Ja,Selma ti kar pridiuser posted image ! Willma  kaj pa ti, se nam boš pridružila? Kje pa se bomo dobile? Pomaje bi bilo najbolje da gremo v park, je tam bolj hladno kot v mestu. Kaj pravite?



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu selma2)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Mariborčanke
31.7.2008 20:03:40   
willma
Willma kaj pa ti, se nam boš pridružila?

Jaz bom ju3 sigurno tam v parku z Žanom.


PS: Naša pikica je imela prvi sistematski in je rekla zdravnica, da je zdrava krepka punca. Pa še stehtali in zmerili smo jo : 4850g in 56 cmuser posted image

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Mariborčanke
31.7.2008 20:24:02   
Vrtnica79
Willma, super da tako lepo napreduje tvoja pikicauser posted image .

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Mariborčanke
31.7.2008 21:34:29   
selma2
Te pa javite kdaj pa kje se dobimo. Jaz bom sigurno najkasneje šla od doma ob 9ih, ker še moram nekaj nakupov v mestu opraviti.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Mariborčanke
31.7.2008 21:41:31   
hijenca
Večer!

Midva z Vidkom že tudi tako dolgo hodima v park, pa še nisma uspela prit. Se vidi, da sma v bližnji okolici doma in sma se včeraj odpravila raje na Mariborski otok. Nisem si mogla pomagat in sem mu pomočila nogice v vodo, ki začudeno niti ni tako mrzla. 25 C ima voda. Je bilo prav prijetno. Mama se je namakala, Videk pa je pančal.  

Kdaj pa lahko te mičkene user posted image  peljemo prav v vodo? Imamo namreč namen it na morje konec avgusta, pa me zanima, če se lahko že kopajo. Naš Videk bo 8.8. star 3 mesece.

Zdaj pa grem spat.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Mariborčanke
31.7.2008 22:39:25   
Vrtnica79
Kaj zdaj, a bomo določile kako uro in kraj za jutri da se vse najdemouser posted image  

Recimo ob 11 uri pri igralih v parku če se strinjate!

Čmrlika ti pa kar pokliči ko boš zrihtala.



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Mariborčanke
31.7.2008 22:53:23   
selma2
IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

Kaj zdaj, a bomo določile kako uro in kraj za jutri da se vse najdemouser posted image  

Recimo ob 11 uri pri igralih v parku če se strinjate!

Čmrlika ti pa kar pokliči ko boš zrihtala.



Jaz bom sigurno prišla! Mam pa moder peg perego voziček tako, da ne bom gledala ko neka kokodajsa mi prosim pomahajte.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Mariborčanke
31.7.2008 23:11:23   
Vrtnica79
Zmenjeno, pa upam da nebo kaki dežuser posted image . Nisem nič z vremenom na tekočem.

Selma imaš ZS.

Kaj pa ostale, štrajkate? Dajte no, zmigajte se da se srečamo- koala, K&M,.............in druge
 


_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu selma2)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Mariborčanke
1.8.2008 9:44:52   
kekec in mojca
Vrtnica, jaz ne vem, če bom utegnila. Moram ful pripravljat stvari, pa še kremo za sončenje moram it kupit. Popoldan pobegnemo na lepše! user posted image

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Mariborčanke
1.8.2008 10:18:33   
Vrtnica79
K&M no prav, te pa ti je poroščeno da ne prideš. Uživajte na "lepšem"user posted image .



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Mariborčanke
1.8.2008 15:29:43   
Skye
Vrtnica in selma..lepo je bilo spoznati vaju in vajinega sončka oz. sončnico pa čeprav bolj na kratko...
bomo naslednjič mal nadoknadili...kakšne lepe plave očke imata user posted image user posted image

Čmrlika..jajaja...tvoja princeska pa je res podobna tebiuser posted image user posted image user posted image user posted image ...prava lepotičkauser posted image


Upam, da ste se še fajn naklepetale ob kavici...sam ne preveč, da ne bo zopet dežuser posted image


No nam pa ni bilo potrebno iti k pediatru....se je naši princeski očka popravila, nima več nobenega izcedka...zgleda, da je fiziološka raztopina naredila svojeuser posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Mariborčanke
1.8.2008 15:34:38   
koala
Skye, super da je princeskina očka bolje.

Glede čveka pa tako, čez vikend smo zaplanirani, potem pa ima moj dragi en teden dopust in bomo bolj družinski, tako da se priporočam za še naslednji teden.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Mariborčanke
1.8.2008 16:10:58   
Vrtnica79
Ja, super je bilo počvekati z vamiuser posted image user posted image user posted image . Skye tvoji pupiki sta tak cartkaniuser posted image , Selma no vsaj en fantič je bil prisoten, je res priden. Pa saj ni čudno, ko je imel same babike ob sebiuser posted image ; Čmrlika ti pa tak veš- tvoja princeska ti je ful podobna, pa še frizurco ima spedenano v nulouser posted image .

Aja K&M pa se nam je le uspelo srečat da sem spoznala še tvoja 2 navihancauser posted image .


Koala itak da se dobimo še, kajne punceuser posted image

Willma ti pa si danes zatajilauser posted image




_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Mariborčanke
1.8.2008 22:13:10   
Čmrlika
Vrtnica in Selma pa moja Skye...Lušno je blo danes z vami! user posted image
Res, fajn družba lušne babike, pa valda lukec smejček mali...user posted image , če ne bi blo vas, ziher ne bi zdržala brez kave do 12-ih...user posted image  Grrrrrr......čisto hin sem še zdaj...pa še morava papat, ker ati tud ni nekaj ziher, da bo ostal zbran in buden...user posted image

aja, pa hvala za tolažbo da je moja Taja meni podobna...se vam bo moral še ati pokazat...user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Mariborčanke
2.8.2008 7:17:39   
selma2
No mi smo že dobro uro pokonci za p.... Zbujala se mi je spet na vsako uro tak, da sem res zmozgana ampak saj bo boljše če ne prej, ko bo star 2 leti baje se takrat rado spanje uredi. Bomo že potrpeli.
Včeraj sem se po dolgem času imela SUPER fajn vas je bilo spoznati in počvekat. Sreča, da smo imela vsaj enega dečka drugač bi danes že bila toča ne sam dež. No močno upam, da se bomo še kdaj dobile in čvek, čvek, čvek.

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Mariborčanke
2.8.2008 12:12:29   
willma
Willma ti pa si danes zatajila


user posted image user posted image Se opravičujem, sem imela dopoldan takšno laufaijo za papirje, ker gre Žan v nedeljo z babico na morje. Pa še za Lili zavarovanje in še k zdravniku, ker so se ji ponoči po celi desni nogi spustili neki spuščaji. K sreči nič ni, je rekel primarij(Vizoviškove ni bilo, je bila na pograbu, ji je stric umrluser posted image ), da se ji pač samo koža čisti na ta načinuser posted image

Sem pa bila v parku, imam pričeuser posted image , sam je to bilo po 13h.
Pa še na idejo smo prišle, da bi bile cel dan v praku, pa si hrano naročimo "na dom".user posted image

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Ko otrok riše
Admin

Ko moj otrok riše, jaz največkrat:

vprašam, da mi pove kaj je narisal (36%)

okaram, česa ni lepo narisal (1%)

svetujem kaj lahko popravi, da bo lepše (1%)

narišem sam/a da vidi kako se kaj nariše (0%)

pohvalim, da se je zelo potrudil (61%)

ga spodbujam za drugačne dejavnosti (0%)


Število vseh glasov: 88

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!