|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kateri otroški-sedež na zadnji sredinski sedež?
17.7.2008 9:03:49   
centaur
Pozdravljeni!

Ali mi mogoče zna kdo pomagati pri nasvetu, kateri otroški avto sedež (npr. 9m - 3,5 leta) bi prišel na sredinski sedež v Renault Scenic 1 (se pravi tisti prvi model scenica, ki še nima tako širokega sredinskega sedeža, kot tanovi).
Na sredino ga moram dati, ker bosta na vsaki strani še po en novorojenček v lupinicah.

Če kdo kaj ve, bi prosil za nasvet.

Hvala

pozabil še prej napisati.... srednji sedež je širok 31 cm (od obeh priklopov za varnostni pas), tako da širšega ne morem dati not.


< Sporočilo je popravil centaur -- 17.7.2008 9:19:24 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kateri otroški-sedež na zadnji sredinski ...
17.7.2008 10:20:11   
max23
Mi smo tudi bili v dilemi, pa smo potem eno lupinico vozili spredaj, eno zadaj, na sredini pa veliki sedež. Če smo bili vsi, je eden od naju sedel zadaj.
1. obe lupinici sem videla
2. naš mali ima stolček, katerega pripneš samo z paskom in sem vedno izgubljala živce, ker sem ga težko pripela

Sedaj pa sta manjša stolča na sredini in desno, veliki je pa za voznikom,ker smo tako najhirteje napokani v avto.
LP

(odgovor članu centaur)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kateri otroški-sedež na zadnji sredinski ...
17.7.2008 10:54:48   
centaur
Kateri velik sedež ste pa lahko pripeli na sredino zadaj? Je problem, ker je na voljo samo 31cm. Ostala sedeža imata vsak po 41cm.

(odgovor članu max23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kateri otroški-sedež na zadnji sredinski ...
18.7.2008 10:09:28   
centaur
Kaj imam res samo jaz takšen problem z Renault Scenic 1 in tremi otroci??

(odgovor članu centaur)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kateri otroški-sedež na zadnji sredinski ...
18.7.2008 12:17:25   
Blink1
Mogoče je najbolje, da se zapeljete do trgovine, kjer imajo največjo izbiro avtosedežev in jih lepo poskušate v avtu.Mislim, da bodo v trgovini z veseljem pomagali.  Mi smo tako naredili že pri navadnem avtosedežu... ziher je ziher. 

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu centaur)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kateri otroški-sedež na zadnji sredinski ...
18.7.2008 12:32:50   
trdozimc
IZVIRNO SPOROČILO: N&N

Mogoče je najbolje, da se zapeljete do trgovine, kjer imajo največjo izbiro avtosedežev in jih lepo poskušate v avtu.Mislim, da bodo v trgovini z veseljem pomagali.  Mi smo tako naredili že pri navadnem avtosedežu... ziher je ziher. 


Ja, sem hotela isto predlagat.

Tudi ko meriš z metrom kaže eno, potem pa ko sedeže notri nagužvaž, se pa kar zrine. Imam znanko, ki je tako zrinla vse sedeže ''normalno'' na zadnji sedež takega senika.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kateri otroški-sedež na zadnji sredinski ...
18.7.2008 12:54:17   
centaur
O.k. brez zamere. Sem upal, da se bo javil kdo, ki je konkretno rešil tak problem.
Drugače pa .... ja ..... bom vsekakor šel do trgovine in preizkusil sedeže. Sem se po telefonu dogovoril z babycentrom na jurčkovi, ker je tam najboljši dostop za avto.

Hvala za predlog.

(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kateri otroški-sedež na zadnji sredinski ...
21.7.2008 22:31:42   
NAVT
Mi sicer nimamo takega avta, imamo pa podoben primer s tremi otroki: Dokler sta bila jajčka je šlo, ko pa smo prešaltali na 2x sedež za 9m-3leta in 1x nad 3leta, smo šli pa res do baby centra in poskusili kaj gre noter. Smo pa najprej vse izmerili, pa dejansko je boljše probat konkretno s sedeži kot pa z metrom. Malo stisneš, malo prestaviš in zamakneš, pa mimogrede pridobiš še kakšen centmeter ali dva na vsaki strani. Prvo kombinacijo smo imeli 1x Priori XP (maxi cosi) in 2x jajček peg perego, zdaj pa 2x priori xp in 1x tobi (Maxi Cosi).

(odgovor članu centaur)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kateri otroški-sedež na zadnji sredinski ...
26.7.2008 22:26:32   
centaur
Misija končana. user posted image

Končno sem smo si danes vzeli čas in šli v Baby Center pogledat, če bomo zadevo lahko rešili.
Šli smo na Jurčkovo v BabyCenter (Rudnik). Zapeljal sem na pločnik pred trgovino, stopil vanjo in povedal, da sem govoril z njimi že po telefonu in jim še enkrat opisal problem. Takoj so vse tri prodajalke, ki so bile takrat okrog blagajne prisluhnile in mi rekle, da bomo zadevo poizkusili rešit. Z prodajalko sva zagrabila stolček Maxi Cosi Tobi, ki je trenutno v akciji in ga nesla v avto. V avtu zadevo nisva mogla nikakor pritrditi na srednji sedež. Ni bil problem v širini sedeža, problem je bil v dolžini varnostnega pasu, ki pride iz strehe avtomobila in ga nisva mogla zapeti. Zmanjkalo je 5cm. Medtem je šla žena v trgovino še malce pogledat sedeže. Z drugo prodajalko sta prinesli ven Maxi Cosi Priori sedež, ki ima malce drugačno zapenjanje varnostnega pasu. Ta je šel na sedež, pripelo se ga je pa tako zelo lepo, da je ostalo še kar nekaj varnostnega pasu, tako da lahko sedaj ta cel sredinjski sedež potisnemo čisto naprej ob najina sprednja sedeža. Res praktično. Skratka, zadevo smo elegantno rešili, ostalo je še prostora na vsaki strani za lupinico za user posted image user posted image dvojčka, ki prideta februarja.

Bi pa pohvalil prodajalke, ki so bile zelo prijazne in pomagale po svojih najboljših močeh. Zelo smo zadovoljni!

Ob tem bi pa pograjal user posted image Baby Center v BTC-ju, v katerem smo se pa pred tem oglasili. Čista katastrofa!!! Res je, da imajo gužvo in polno strank, vendar sem se počutil pa kar malce neumno, ko sem čakal za prodajalcem 10 minut. Prodajalec naju je z ženo videl, da čakava na njegovo pomoč user posted image in da nekaj potrebujeva, pa naju je lepo ignoriral in raje postregel še dvema strankama, ki sta prišle slučajno mimo user posted image . Res KATASTROFA user posted image !!! Komaj sva našla voljno prodajalko, da nama je pokazala voziček za dvojčke. 

Tako da, še enkrat čestitke user posted image za uspešno opravljeno delo Baby Centru na Rudniku!


(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kateri otroški-sedež na zadnji sredinski ...
27.7.2008 9:19:25   
skuštrana
Napaka user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu centaur)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kateri otroški-sedež na zadnji sredinski ...
27.7.2008 12:40:41   
centaur
Napaka v tekstu sporočila, al te mogoče moti sedež, ki smo ga izbrali, oz. mogoče, ker smo dali sedež na sredinski sedež in ne na stranjski??? V bistvu mi je pa za tvoje mnenje čisto vseeno, glede na to, da nisi sodelovala že prej v debati.

user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kateri otroški-sedež na zadnji sredinski ...
27.7.2008 20:26:26   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: centaur

Napaka v tekstu sporočila, al te mogoče moti sedež, ki smo ga izbrali, oz. mogoče, ker smo dali sedež na sredinski sedež in ne na stranjski???


Verjetno je samo zgrešila forum in po potrditvi ni več mogla zbrisati posta - pa je napisala "napaka", da ne bi polje ostalo prazno user posted image .
Super, da ste rešili!


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu centaur)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kateri otroški-sedež na zadnji sredinski ...
27.7.2008 22:00:33   
Anonimen
Ob tem bi pa pograjal Baby Center v BTC-ju, v katerem smo se pa pred tem oglasili. Čista katastrofa!!! Res je, da imajo gužvo in polno strank, vendar sem se počutil pa kar malce neumno, ko sem čakal za prodajalcem 10 minut. Prodajalec naju je z ženo videl, da čakava na njegovo pomoč in da nekaj potrebujeva, pa naju je lepo ignoriral in raje postregel še dvema strankama, ki sta prišle slučajno mimo . Res KATASTROFA !!! Komaj sva našla voljno prodajalko, da nama je pokazala voziček za dvojčke.

Tako da, še enkrat čestitke za uspešno opravljeno delo Baby Centru na Rudniku!


Tukaj bi tudi sama lahko napisala podobno, saj grem od vseh slabih izkušenj v BC v BTC-ju sedaj veliko raje na Rudnik. tam si vedno vzamejo čas zate, pa zelo prijazne prodajalke so, aja pa še take gužve ni.

(odgovor članu centaur)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kateri otroški-sedež na zadnji sredinski ...
28.7.2008 8:24:52   
centaur
Če je tako, se pa opravičujem. Sem nov na tem forumu in določenih "vedenj" še ne poznam. user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kateri otroški-sedež na zadnji sredinski ...
28.7.2008 8:27:14   
centaur
Mi je všeč, da smo rešili, saj sem razmišljal, da bom moral zamenjati avto, tega pa zaenkrat še nebi naredil, ker ta dela čisto v redu. user posted image

Hvala vsem za nasvete!

< Sporočilo je popravil centaur -- 28.7.2008 8:28:52 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kateri otroški-sedež na zadnji sredinski ...
28.7.2008 15:24:48   
mala zirafa
Svetujem ti da si ogledaš stran mami od peg perega, kjer vtipkaš znamko in model avta.Potem pa ti označi ustrezne sedeže, kamor fiksiraš avtosedež.

(odgovor članu centaur)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?