|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj naj naredim
26.2.2005 14:26:37   
p&b
pred priblizno tremi tedni so se mojemu:duda:pojavili kot majhni izpuscajcki,ki so na dotik hrapavi in so kot kaksne lise na obeh komolcih,mazem mu z bepantenom,pa nic ne pomaga,sedaj pa sem opazila,da se mu siri po rokici nekaj jih je dobil tudi po telesu:zmeden:,kaj naj naredim:ups:?
LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kaj naj naredim
26.2.2005 15:14:43   
frutka_
Mislim, da je najbolje da gresta k pediatru in pokažeta zadevico.

Morda je kakšna alergija, če še ne dodajaš druge hrane je morda prašek kriv ali mehčalec...si kaj menjavala?

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kaj naj naredim
26.2.2005 15:24:35   
Mojca20
Če je to kar ima naš :duda: ti Bepanten ne bo nič pomagal. Naš ima alergijo na eno hrano :zmeden2: še ne vemo katero, zato smo tudi naročeni na alergološko testiranje, saj je ful bogi, ima te flekce po rokicah, nogicah, počasi se širi tudi na telo in ga zelooooo srbiiiii. Dojenčki pa še nimajo občutka in se praska tko močno, da se spraska čist do krvi. Dobiti moraš recept od pediatra za eno kremico, ki ful pomaga, vendar pa ne smeš mazati več kot 5 dni, saj "tanjša kožo":zmeden: - tko pravjo.

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kaj naj naredim
26.2.2005 16:13:56   
Luni
Mojca 20, a Elocom?

:muca:

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kaj naj naredim
26.2.2005 17:13:15   
JASNA D
Mi smo v ta namen dobili Advantin mazilo - pomaga, mažeš maksimalno 5 dni.

Jasna

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kaj naj naredim
26.2.2005 19:41:27   
Mojca20
Joj, ne vem povedati kako se mazilu reče, vem da ti ga morajo v lekarni zmešati.

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kaj naj naredim
27.2.2005 15:44:45   
piščanc
midve sva lišajčke s suho kožo zelo uspešno pozdravili s kremo Becutan (navadna otroška krema), Bepanthen ni nič pomagal, prav tako ne olivno olje v belobazi. priporočila pa mi jo je znanka, ki ima velike probleme z lišaji po obrazu.

pikice sem mazala vsak dan dvakrat, pa malo manj jo umivam (kopa se enkrat na teden čez zimo). zdaj, če se kje pokaže samo malo bolj suha koža, jo kar preventivno namažem, roke pa ji namažem kar po vsakem kopanju z Becutanom.

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kaj naj naredim
27.2.2005 23:01:08   
Sabla
Moja Maška ima tudi hrapave flekce po rokicah in en flekec na luliki.Sem mislila,da so to lišajčki,pa mi je ena gospa rekla,da se to naredi,če je otroku prevroče.
Vem,da jo velikokrat preveč oblečem,mogoče pa bo to držalo.Bom pa drug teden vseeno pediatru pokazala.

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




izbor imena
Tanchi

Najlepše ime za fantka?

Dejan (9%)

Domen (17%)

David (30%)

Leon (23%)

Jernej (20%)


Število vseh glasov: 405

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!