|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Primorke!
10.7.2008 21:12:30   
snorlax
Lepo prosim en nasvet, nujno, nujno.

Kje na slovenski obali je vredu plaža in da ni za plačat? Pa kje se da kaj dobrega pojest? Jutri grem na kratek izlet v vaše konce.

Hvala.

< Sporočilo je popravil Pikec RR -- 10.7.2008 21:14:03 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Primorke!
10.7.2008 21:21:11   
Sibil_
KAteri kraj bi rada za restavracijo, kateri pa za plažo?

Koprska plaža je zastonj, v bližini imaš restavracijo Skipper (dražja restavracija), pizzerijo Marina (pizze in kalamari dobri), LA Storia(tudi dobra hrana, od zrezkov do rib do testenin).

Potem je pa še Izola pri Delfinu in pri svetilniku (menda ni za plačat, samo plaža meni ni ne vem kaj), tam blizu je pizzerija NApa, pa hotel MArina, pa še ena ribja....napiši kje bi najraje pa kolk maš rada gužvo.

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Primorke!
10.7.2008 21:42:29   
Rakica_80
Joooj za plaže niti nevem točno katera se plača, ker hodim na divje plaže, za Koprsko tudi jaz vem da je zastonj, ampak taka gužvaaauser posted image
Sibil ti je že napisala za par restavracij......naslednje imaš:
Portorož: Stara Oljka- odlične ribe in vse na žaru
Piran: Pavel I in Pavel II,........ma vse je na kupu tako da neboš ostala lačnauser posted image
Lep izlet želim!!!user posted image                

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Primorke!
10.7.2008 22:55:15   
amaya
Jaz sem bila danes v Izoli na svetilniku in je bilo super...pa niti gužve...Koper ti ne priporočam, razen če bi ležala rada na komu user posted image

Gostilne: odvisno kaj bi rada jedla.....


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Primorke!
10.7.2008 22:57:19   
Rubin.
Kje na slovenski obali je vredu plaža in da ni za plačat?


Nobena plaža se ne bi smela plačat (a se kje?), je namreč javno dobro.


Bi se pa še jaz prištulila na to temo, kje v Luciji/Portorožu se dobro je?

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 10.7.2008 22:58:39 >

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Primorke!
10.7.2008 23:06:47   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Kje na slovenski obali je vredu plaža in da ni za plačat?


Nobena plaža se ne bi smela plačat (a se kje?), je namreč javno dobro.


Bi se pa še jaz prištulila na to temo, kje v Luciji/Portorožu se dobro je?


imaš popolnoma prav. Edina plačljiva plaža mislim, da je Portoroška...ima licenco in ureja in upravlja z njo. Ostale pa ne.....Tudi San Simon so zaprli in se plača: cigani! Pa še sranje plačaš, ker je itak vse umazano in v morje se greznica izteka (in to ne daleč od obale).


Ribja kantina user posted image user posted image user posted image user posted image (Nasproti hotela Metropol), pizzerija zraven Ribje kantine, Santa Lucia,....je pa res, da je drago povsod....(v tistem delu). Bolj se ti splača se usest v avto in se kam odpeljat


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Primorke!
10.7.2008 23:19:37   
Rubin.
Edina plačljiva plaža mislim, da je Portoroška..


Ni, preverjeno! Samo bazene, če nimaš karte v sklopu hotela, moraš plačat.


Bolj se ti splača se usest v avto in se kam odpeljat


Potem pa s predlogi na dan. Samo ne me poslat do Postojne user posted image .


(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Primorke!
10.7.2008 23:31:05   
amaya
Uh...najbolj mega je zame še vedno v Pomjanu, ampak ne vem kako imajo odrto:
http://www.istrska-klet.com/index_sl.php

Potem je tu še Marina Izola, Kompas Lazaret, gostilna v Kortah nad Izolo: http://www.mojagostilna.com/restaurants/index.php?action=restaurantDetail&RestaurantID=335



Pri Norbedotu: http://www.mojagostilna.com/restaurants/index.php?action=restaurantDetail&RestaurantID=159

Sej pravim, odvisno kaj bi jedli.....Najboljše pa je, če je kje kakšna osmica user posted image user posted image user posted image . Tam ste zadeli terno user posted image Vsaj zame user posted image . Kdaj pa greste, da ti pogledam če je kje kakšna?



_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Primorke!
10.7.2008 23:49:43   
Rubin.
Kaj pa je to osmica? Gremo pa v soboto. Še dva dni jupijajaja. Vidiš kako se veselim, da bom videla vaše kraje user posted image . A imaš še kaj veze z onim zgoraj, za vreme? Bi naročila lepo, sončno, okoli 30 st. user posted image

A si vedela, da je slo obala polno zasedena? Me je skoraj kap, ko sem klicala na agencijo, pa mi je rekel, da sem zadnji vlak ujela.

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 10.7.2008 23:50:55 >

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Primorke!
11.7.2008 3:37:36   
snorlax
Uf, punce, hvala za hitre odgovore. Ampak očitno meni ni usojeno en dan preživet v miru z mojim možem. Imela sva v planu enodnevni izlet, pa odpade, ker je mali ponoči zbolel. user posted image Če bo OK, bova poskusila it drug teden en dan.

Hvala, si bom tele podatke izpisala. V bistvu nama je vseeno, kje se namočiva v morje, na primer Izola je čisto OK. Če mi bo ratalo drug teden skočit dol k vam, vam sporočim. Če bo katera v bližini, častim s kavico. user posted image

Tako, zdaj me je budilka zbudila za na morje, pa grem nazaj spat. user posted image

< Sporočilo je popravil snorlax -- 11.7.2008 3:38:37 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Primorke!
11.7.2008 7:32:07   
amaya
Osmica je ko, kmet 8 dni prodaja svoje izdelke v obliki gostinske storitve. vino, pršut, balaka, razne mineštre, meso, povrtnine itd. Je pa (no naj bi bilo) vse domače.....sem pa gledala in ne vem kje bi bila ta vikend....bom malo po tablah čekirala, pa javim...

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Primorke!
11.7.2008 7:32:34   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Uf, punce, hvala za hitre odgovore. Ampak očitno meni ni usojeno en dan preživet v miru z mojim možem. Imela sva v planu enodnevni izlet, pa odpade, ker je mali ponoči zbolel. user posted image Če bo OK, bova poskusila it drug teden en dan.

Hvala, si bom tele podatke izpisala. V bistvu nama je vseeno, kje se namočiva v morje, na primer Izola je čisto OK. Če mi bo ratalo drug teden skočit dol k vam, vam sporočim. Če bo katera v bližini, častim s kavico. user posted image

Tako, zdaj me je budilka zbudila za na morje, pa grem nazaj spat. user posted image



ja, nimaš kaj....je vedno tako user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Primorke!
11.7.2008 10:09:52   
ninataja
11. in 12. je na Koprski plaži DiscoNautica, tako da bo gužva gužva.
http://www.disconautica.si/

_____________________________

Za cilj si vedno izberi luno. Saj če padeš še vedno pristaneš med zvezdami.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Primorke!
11.7.2008 12:27:40   
amaya
ja ma sej tam je itak vedno guuuuuuuuuuuuuuužvaaaaaaaaaaaaaaaaa........

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Primorke!
11.7.2008 12:37:32   
BarbaraE
Kar se mene tiče, je Izola zakon. Ima tašča garsonjero dol, tako da smo kar dosti dol. Tudi danes jo odrajžamo. Ponavadi se kopamo pri svetilniku, pojest gremo pa kdaj v Morski val ali pa h Guštu pa tudi Napca ima dobre pice. Za sladoled je pa dobra Diana ali Galeb.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?