Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
RE: kdaj vam je ponovno uspelo? 27.10.2008 20:53:59
Anonimen
za vse vas, ker ste res pogumne in takole šele vidiš, kako smo ženske trdne. Na žalost se vam kmalu pridružim, če ne bo kaka svetla zvezda posijala jutri.
RE: kdaj vam je ponovno uspelo? 27.10.2008 22:17:55
goda13
Midva sva čakala kar 3 leta. Je bilo prehudo, ker sva bili s sestro približno isto noseči. Zdaj pa gledam mojo 5. letno nečakinjo in se sprašujem, kakšen bi bil pa naš ali naša. No, saj zdaj imava 2-letnega fantka
< Sporočilo je popravil goda13 -- 27.10.2008 22:18:15 >