RE: Kje v Kranju ali okolici pečejo dobre torte? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


darhaha84 -> RE: Kje v Kranju ali okolici pečejo dobre torte? (22.2.2013 11:19:28)

Poročno so nama delali v Kraljevem mignonu (hruška, borovnica, lešnik – vsako nadstropje svoj okus) – bila je zelooooo dobra in lepa, vsi so jo pohvalili – meni so zakon. Za roj.dvene pa naročam v Slaščičarni Confetto (v Šiški, pri Mercator Centru), kjer imajo tudi božanske torte (pomaranča-čokolada (ta nam je najboljša), nutela, temna čokolada, višja ali jagoda z vanilijo).
Bubec – jaz plačam za okrašeno torto (s tičino maso in okras po naročilu) za 16 kosov (uradno, neuradno jih pride več), mislim da 36 ali 38 EUR, nisem čist ziher ker bo kmalu eno leto kar sem jo naročila. Zdaj jo bo pa počasi spet treba… Cena mi je sprejemljiva…
hugolina*** - mi imamo praznovanje 2x – ponavadi za prijatelje (družinske z otroki ki so isto stari kot naš) v soboto – za takrat naredim jaz torto, v nedeljo pa še za babice, dedke ter mojo in njegovo sestro z družino in za takrat naročim torto, ker imam v soboto toliko dela, da mi zmanjka časa da zvečer še eno torto naredim za nedeljo. Drugače, pa ima moj sinek raje mojo torto kot kupljeno, samo enostavno mi ne znese narediti še ene torte…




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]