|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: postojna in okolica
29.9.2008 11:04:30   
onur
Dobro jutro, čeprav bolj pozno, user posted image user posted image , ampak moram sedaj spanje nadoknadit za naprej, če ga potem ne bo. Drugač mam pa še do srede možeka doma, ker je na dopustu user posted image user posted image .

Janja 27, a je v Postojni kakšna trgovina z blagom na meter?

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: postojna in okolica
29.9.2008 12:38:14   
tejci01
onur kako ti uspe tako dolgo spat, jaz vstanem vedno okrog 8, zbudim pa se že prej. a imaš poseben recept?user posted image

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: postojna in okolica
29.9.2008 13:47:46   
onur
Tejci01, že v študentskih letih sem bila velika zaspanka (hodila sem spat skoraj vsak dan popoldan), zdaj se pa zgodba nadaljuje. Zvečer grem tudi bolj kasno spat. Sicer se tudi jaz zjutraj zbudim, vendar se obrnem na drugo stran in spim naprej, ker sem videla, da če prezgodaj vstajam, nisem nato cel dan dobra. user posted image user posted image user posted image user posted image Seveda pa pride tudi kakšen dan, ko vstanem bolj zgodaj!

Sedaj sem pospravljala po stanovanju, popoldan bo pa bolj umirjen. Se tako hitro prah nabirauser posted image user posted image .

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: postojna in okolica
29.9.2008 21:17:39   
janja 27
ojla

onur blago an meter dobiš pri gržetovi marti to je trgovina če veš kje je tuš v postojni na kremenci pa ne vem če imajo na tržažki vem da prodajajo gumbe in za šivanje ma se mi zdi da je tud blago zraven je pa trgovina za gostilno palma če veš kje je to v bistvu 100 m pred gozdarskih centrom mislim da ste imeli šolo za starše tam

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: postojna in okolica
30.9.2008 9:17:27   
tejci01
onur trgovina z blagom na meter je tudi v Sežani v nakupovalnem centru Karsika - Fama(pri srednji šoli). Ima kar veliko izbire - moram naredit malo reklame,ker v trgovini dela punca mojega brata.user posted image

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: postojna in okolica
30.9.2008 14:57:31   
onur
Janja 27, vem kje sta trgovini, ki si jih naštela. Tejci01, sem bila zadnjič v Karsiki in sem kupila nekaj blaga, je bla lih tvoja mama tam. Drugače pa sem bila danes v Novi Gorici in sem tam kupila blago tako, da mi bo sedaj bodoča prababica zašila posteljnino za posteljico. user posted image user posted image

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: postojna in okolica
30.9.2008 16:29:49   
tejci01
jaz sem en komplet posteljnine kupila, zdaj mi bo pa bodoča teta Andreja zašivala še en kompletek. Po eni strani komaj čakam,da povijemo najinega korenjaka,čeprav bo to komaj decembra.
Glede počutja sem vredu in nestrpno pričakujem tisti 14.10. ko imam pregled,da vidim koliko je zrasel naš fantiček.

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: postojna in okolica
30.9.2008 16:50:19   
onur
Tudi jaz sem posteljnino dobila od sestre. Je cel komplet povšter, odejica, varovalo in za obleč odejo in povšter ter rjuhe. Sedaj bom še enega sešila. Kupila sem tudi flis za odejo, sicer večjo, da bebo lahko zaviješ, če greš ven (150X75).

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: postojna in okolica
30.9.2008 16:50:52   
onur
Ma slkleroza, jaz mam pa pregled komaj 23.10.2008. Joj je še daleč. user posted image user posted image

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: postojna in okolica
30.9.2008 19:46:53   
janja 27
ojla punce

joj k maste ve preglede jaz upam da bom že drugič mamaica, ma sej bom. ..mene nič ne daje vse v miru trebuh mi ne otrdeva, tamala se noter razteguje kolikor se lohk tko da ne vem če bo sploh kaj v četrtek....no ja bomo pa počakali še en teden....čeprav mi je pri manci dva tedna prej trebuh otrjeval sedaj pa nič....ma mi je kolegica rekla da v drugo tud njo ni nič špikalo kadar jo je pa začelo pa je blo zaresuser posted image user posted image no upam da bo tud pri meni tko
jaz še nekaj perem jutri bom še zlikala niti se ne bi lotla ma ima manca danes slab dan in je zjutraj težila k sem bla jaz že na wcju da mora bit ona prvauser posted image in je potem tekala po stanovanju in ji je mal ušlouser posted image tko da sem vrgla prat ker nečem da mi tisto smrdi zdej zvečer je bla pa ista pesem sam je bla oblečena v kombinezon (delavni ) za okoli hiše pa preden je to slekla pa hitela na školjko ji je spet mal ušlo tko da sem vrgla še enkrat prat in jutri bom še zlikala....
se pišemo kaj jutriuser posted image user posted image



_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: postojna in okolica
1.10.2008 9:00:12   
tejci01
dobro jutro

janja kako kaj kaže, se bliža porod, ali bo še malo počakal?

midva gledava sedežne garniture,ker to ki imava gre počasi h koncu in morava kupiti novo, pa tudi ne morem počivat na njej. Ko bom imela pregled v PO, bova šla pogledat v Pivko v Spar,kjer imajo razstavljene sedežne od tapetništva Žele. Kaj jih mogoče katera pozna, ve če so dobre?

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: postojna in okolica
1.10.2008 11:44:08   
onur
Živjo! Tejci01, jaz mam sedežno garnituro iz Pivke. Mam jo na kot z večjim naslonjalom za hrbet in sem z njo zadovoljna. ima še ležišče, ki se raztegne in en predal tako, da lahko pospravim deke vanj.
Drugač pa danes čudno in zaspano vreme. Ma kaj čmo.

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: postojna in okolica
1.10.2008 11:53:16   
janja 27
ejla midva sva tud menjavala sedežno letos, jaz mam iz usnja user posted image user posted image ne vem iz katerega materijala češ sedežno jaz sem prej imela iz robe  in jo ne menjam več usnje je zakon user posted image user posted image user posted image sem gledal pri želetu pa meni se je zdel mal drag pa mal staromodni modeli, midva sva jo šla potem naročit v radomljeuser posted image user posted image user posted image zelo zadovoljna  z vsem user posted image user posted image user posted image sicer pa njihove sedežne iz radomelj iam lesnina v slonih sedaj ne vem al tud ta v pivki..sam so cenejš če jih pri njih naročiš.....



(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: postojna in okolica
1.10.2008 17:08:25   
tejci01
hvala za nasvete, se jih gledam tudi preko interneta in bom kmalu že diplomirala iz sedežnih

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: postojna in okolica
1.10.2008 18:12:23   
onur
Živjo! Jaz pa sem šla danes gledat za darilo za moža, ker ima drugi teden rojstni dan. Ma sem bila čist paf user posted image . Vidim, da nisem nikamor več za hodit sama. Se mi zdi, da me vse zdela in bi samo ležala. Drugač pa sem rekla, da grem v soboto še k frizerju v Pivko, da se malo porihtam, ker bo potem bolj malo časa. user posted image user posted image

Sem pa razmišljala. Ko bodo naši sončki že malo zrasli, bi se drugo leto lahko kje dobile na skupnem srečanju???????????? Kaj menite?

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: postojna in okolica
1.10.2008 18:26:50   
tejci01
ne bi blo slabo, jaz sem za

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: postojna in okolica
1.10.2008 21:01:26   
janja 27
enako jaz sem tud zauser posted image user posted image user posted image itak bomo čvekale pa pod postojno in okolico pir dojenčkihuser posted image user posted image user posted image ker po moje bo to vse skupaj propadlo k nas treh ne bouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: postojna in okolica
2.10.2008 9:12:09   
tejci01
dobro jutro pa še user posted image  vam pošiljam

ja verjetno bo res ta tema propadla, ker samo me tri se pogovarjamo.
janja sporoči kako bo na pregledu

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: postojna in okolica
2.10.2008 10:15:50   
onur
Dobro jutro! Ravnokar pojedla in spila user posted image . Sedaj pa moram izkoristiti, ker je mož doma, da gre z mano po špežo v trgovino. Se čujemo. Janja27, drži se na pregledu. user posted image user posted image

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: postojna in okolica
2.10.2008 12:46:43   
pikci
Živjo, jaz sem spet kr mal noter vletela...vidim da pridno čvekate....
Glede sedežne, pred 3 tedni sva midva dobila novo sedežno usnjeno..naročila pa sva jo v lesnina cetru v petelinjah..imajo kar lepo izbiro pa tud cenovno so kar v redu...

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: postojna in okolica
2.10.2008 18:20:12   
onur
Prečekirala sem foru "rodili smo" in tam zasledila sporočilo, ki sem vam ga prekopirala

Janja27 je rodila:
'Ker bila je prava lunca, rodila se nama je punca. Ker na puncah svet stoji, naša Metka je za fante tri! Danes ob 12.29 je prijokala na svet 4010 g težka in 53 cm velika, že k nama privita in s poljubčki od Mance ovita!'


(odgovor članu pikci)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: postojna in okolica
3.10.2008 11:38:25   
baba84
čav čveke

da ne boste rekla, da ma tri čvekate user posted image user posted image user posted image

najprej čestitke Janji user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  tudi njena punca je teško kategornica kot je bila moja v drugo bomo pa vidli kak bo user posted image  v glavnem veliko sreče mamici in očku ter sestrici manci, maša pa naj se razvije v zdravo in nasmejano punco!!!!
 onur prenesi ji čestitke ;)
 
no, da malo jaz pojamram, da te moje slabosti niso za nikamor... no ja bo že , moja mala pa je včeraj naredila sama par korakov, tako, da ji ne manjka več dosti da bo shodila...
 
in ve kako vaši trebuščki? pridno brcajo, komaj čakam ,da pridem v to "fazo" a ni to neki najlepšga sploh k te ornh brncne hudičk med rebra?? user posted image user posted image user posted image
 
 
lepe pozdravčke
 
 

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: postojna in okolica
3.10.2008 12:41:33   
onur
Živjo. Danes pa sem vstala malo bolj zgodaj in prihajam iz trgovine in knjižnice. Sem čist paf tako, da se moram malo uležt.
Baba 84, zdaj bo žur ko mala shodi. Samo tekanje in lovljenje okrog. Sem videla pri sestri in ga ni bilo mira. user posted image user posted image user posted image user posted image
Drugač je pa fajn občutek ko pikica brca. Sam jaz čakam, da se obrne na glavo, ker je bila na zadnjem pregledu na ritko. Ma nič ne kaže, ker me še zmeraj brca samo po eni strani. user posted image user posted image

Drugač pa za spremembo danes jaz naredim kosilo (ponavadi jemo pri tašči). Bo kuhan oslič, kuhan krompir s peteršiljem in brokoli v solati. Sam moram počakat, da se možek zbudi, ker je bil v nočni.

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: postojna in okolica
3.10.2008 13:30:32   
sončika84
čestitke janji!!! Želim jim veliko smeha in malo neprespanih noči! pa veliko veliko zdravja!

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: postojna in okolica
3.10.2008 14:55:15   
tejci01
Janja iskrene čestitke ob rojstvu "velike"punčike. user posted image
Naj vam bodo ti trenutki najlepši in naj nikoli ne minejo.

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




simobil ali tuš
ROŽICI

zanima me kje se bolj splača vzeti naročnino..kje je bolj ugodno?ali kje imate?

tuš (19%)

mobitel (33%)

simobil (43%)

drugo (4%)


Število vseh glasov: 99

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!