|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nastavek za WC
8.7.2008 23:35:46   
ČebelicaMaja
Kupili smo Bebe Confort nastavek za WC, ki pa se ni obnesel, ker ni stabilen in se premika - ko sem spraševala prodajalko, je rekla, da so ostali še slabši in še manj stabilniuser posted image  sedaj me pa zanima, ali imate morda kak nasvet katerega kupiti, da se bo kolikor toliko obnesel.
Ta se ji je namreč prilimal na rito in ga je odnesla s sabo, zaradi tega skoraj padla iz pručke in posledično ni marača več iti niti na wc nastavek, sedaj pa tudi ne na kahljico...

Rada bi ji kupila nek nastavek, ker vedno pride za mano na wc in opazuje kaj počnem... se mi zdi, da bi ona tud, samo se je ustrašila...

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nastavek za WC
8.7.2008 23:37:48   
Anonimen
Mogoce ga niti ne rabis.

Nasa pupa se najbolje znajde brez njega.

< Sporočilo je popravil Mič II -- 8.7.2008 23:38:03 >

(odgovor članu ČebelicaMaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nastavek za WC
9.7.2008 5:44:39   
muha1
Mi imamo tistega, ki se nastavi pod wc desko in je stabilen, oz. se nikakor z njim ne more prevrniti user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nastavek za WC
9.7.2008 6:29:41   
vesna.com
Tudi mi smo imeli tistega za pod wc pokrov, vendar se je tudi nam najbolje izšlo brez.

TEGALE


< Sporočilo je popravil vesna.com -- 9.7.2008 6:33:13 >

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nastavek za WC
9.7.2008 8:08:30   
Gordana-3
mi smo ga pri prvi pupi tud kupili, pa smo ga rabili morda ene 2x. sem ga kar lepo pospravila med ostalo kramo. ta manjša, ki bo počasi 26 mesecev, sedi na školjki brez nastavka, lepo se drži z rokicami. ampak trenutno samo sedimo na školjki, pa še to zdrži le 1-2 sekundi, tud na kahlici je tako, zato jo imamo skrito. ker ko vidi kahlico ali koga na ec-ju, bi se ona kar slekla, potem pa letala gola po stanovanju. user posted image

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nastavek za WC
9.7.2008 8:13:54   
puncica
mi imamo takega ki se zahakla za desko školjke, ne da je pod njo ima take dve ročke in se zahakla in stoji čist trdno. Evo tega:
user posted image

mogoče je isti kot pri vas user posted image , pri nas se nič ne zalima za rit in čist trdno stoji


< Sporočilo je popravil puncica -- 9.7.2008 8:18:31 >

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nastavek za WC
9.7.2008 8:36:50   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: muha1

Mi imamo tistega, ki se nastavi pod wc desko in je stabilen, oz. se nikakor z njim ne more prevrniti user posted image


Enako

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nastavek za WC
9.7.2008 8:55:06   
maja1488
Mi imamo pa tisto z račko in ima take zatiče, ki jih reguliraš glede na školjko. Zaenkrat smo zadovoljni in se ne snema dol. Mala lula kot velika. Sam kaka pa še vedno v hlačke user posted image

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nastavek za WC
9.7.2008 10:39:11   
frutka_
Jaz imam enakega ampak se pri nas ni obnesel, ker je premajhna luknja na nastavku in je malemu vse neslo mimo, ko je lulal.. Dobi se ena fajn zadevica, ko je nastavek speljan do školjke po stopničkah, ima ročaje, da se otrok prime in je kar fiksen. Videla sem jih v Toysu, pa najbrž jih imajo še kje.

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nastavek za WC
9.7.2008 11:05:18   
ČebelicaMaja
Ne puncica, nismo kupili tega ampak tistega oblazinjenega - http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=19645- pa je res čist mim, sem ga nesla zamenjat, ampak nisem drugega vzela, ker sem hotela najprej prebrat vaša mnenja... tisti nastavek v toysu sem tudi jaz videla in ne vem, če ne bomo kupili prav tega...
Hvala vsem za odgovore, ful ste mi pomagaleuser posted image !


_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nastavek za WC
9.7.2008 12:35:11   
Lenny
Pri nas se je tudi tisti iz Toy's-a najbolj obnesel. Priporočam!

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nastavek za WC
7.8.2008 16:52:49   
ally1
mene tudi zanima nekaj glede WC nastavka! Ali mogoče kdo ve, kje pri nas se da kupit nastavek z nekakšno lojtrco, da otroček pride gor. Poleg lojtrce ima pa potem zgoraj še držalo, da se otrok prime.
Ne vem čisto točno kako se reče, ampak sem ga danes videla v enem starem katalogu (v nemščini).

_____________________________

http://soncekmatic.moj-album.com/

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nastavek za WC
7.8.2008 19:00:32   
ČebelicaMaja
V Neckermann katalogu je , stane oa 20€ - kar OK zadeva.

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu ally1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nastavek za WC
7.8.2008 19:06:01   
ally1
a je mogoče tudi kje na netu? ker kataloga žal nimam.

_____________________________

http://soncekmatic.moj-album.com/

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nastavek za WC
7.8.2008 21:29:58   
Paštetka
Jaz sem kupila enega v kik-u, za 2 € (se mi zdi). Je čist simpl, oblazinjen, z živalicami in se še mu ni zalimla na rituser posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu ally1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nastavek za WC
7.8.2008 22:02:17   
*bubi*
Ali mogoče kdo ve, kje pri nas se da kupit nastavek z nekakšno lojtrco,


V Rutarju user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu ally1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nastavek za WC
7.8.2008 22:23:38   
Naja30
Naš še ni doživel prve uporabe, pa je že za pospravit ali še bolje - za stran.
Ko bo čas, bomo začeli brez.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nastavek za WC
8.8.2008 10:07:42   
ally1
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Ko bo čas, bomo začeli brez.

naja3 saj bi tudi jaz rada da bi kar brez nekoč začeli. ampak na kahljici noče sedet (ga žuli user posted image ), mogoče mu bo pa to odgovarjalo bolj, bomo vidli, drugače bomo pa mi tud pospravl v kot.

_____________________________

http://soncekmatic.moj-album.com/

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nastavek za WC
9.8.2008 9:14:21   
mala zirafa
Mi imamo od nubyja in je super.

(odgovor članu ally1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?