dojenje+še kaj? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


ninaneja -> dojenje+še kaj? (8.7.2008 16:50:41)

ojla vsem! zanima me kako je s tem ko dojiš ali rabi otrok v takšni vročini še dodatno kakšno tekočino ali ne???
hvala




April -> RE: dojenje+še kaj? (8.7.2008 17:13:31)

ne




madejka -> RE: dojenje+še kaj? (8.7.2008 17:19:36)

odvisno če dojiš, kadar otroku je, pol ne, če pa imaš točno določen urnik pol pa[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




novopecena -> RE: dojenje+še kaj? (8.7.2008 18:03:03)

kar rabi dobi pri tebi, lahko pa mu daš po žlički malo čaja oz. prekuhano vodo če imata veliko razmaka med obroki




julci -> RE: dojenje+še kaj? (8.7.2008 19:12:21)

jaz sem poleg dojenja dajala tudi bebi  filter čaj,tako mi je svetovala tudi babica.pa še blagodejno je za črevesje




koala -> RE: dojenje+še kaj? (8.7.2008 19:35:45)

Kakor kateri. Moj je dojen na željo, res ne gledam na uro tudi če zahteva po pol ure mu ponudim dojko, pa se velikokrat zgodi da se odrine vstran in joka. Pa sem mu ponudila še čaj in zdaj te dni ko je bilo zelo vroče ga je spil tudi do4 dcl na dan.




Janey -> RE: dojenje+še kaj? (8.7.2008 19:39:29)

Nekateri rabijo. poskusi s prekuhano vodo ali čajem iz lekarne. naš sicer ni dojen, ampak spije skoraj liter vode na dan pri 5 mesecih! tudi ko sma se še dojila pa je bila še zima je pil, tak da...zdaj ko so taki vroči dnevi mora otrok dobit tekočino. tudi vsaka mama nima veliko mleziva in takoj priteče mleko od katerega se pa ne odžeja. če pa noče pit, lahko tudi večkrat pristavljaš za malo da se odžeja. 




annie -> RE: dojenje+še kaj? (8.7.2008 19:45:49)

Jaz sem mu tekočino-vodo-začela dajati šele, ko sva začela z GH pri 5,5m. Do takrat sem ga pa samo dojila brez kakršnekoli druge tekočine. Odločitev je čisto tvoja...




eva15 -> RE: dojenje+še kaj? (28.7.2008 22:07:15)

Moj sinček ni hotel piti do 4.mes nič  zdej pa pije čaj ,sadni hip med obroki če je ful vroče .
Očitno ni bil nič žejn če bi bil bi že pil , tako da ga nisem silila ker dobi vse pri dojenem mleku .
Lep pozdrav.




Sandra* -> RE: dojenje+še kaj? (29.7.2008 12:16:38)

Poglej na dojenje in dodajanje. je že veliko odprtega na to temo.




Stran: [1]