Vodni kamen (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


xerox -> Vodni kamen (7.7.2008 14:37:16)

Ko prekuham vodo za AM so vedno notri bele pikice od vodnega kamna, enako je ko prekuham v linčku ali pa kuhalniku. Ali mislite da to kaj škodi [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image]???




*NikoLina* -> RE: Vodni kamen (7.7.2008 14:39:56)

Jaz vodo najprej filtriram z Brito in nato še prekuham in ni nobenih ostankov...Smo pa Brito kupili ravno iz tega razloga, ker je bil lonček po prekuhavanju vedno bel od kamna...




kristinaj -> RE: Vodni kamen (7.7.2008 16:00:31)

lani na dopustu sem šele videla kaj je to vodni kamen- apnenec... ne škodi nič.....jaz sem ji še skozi pleničko to precedila, ker se mi je cucelj parkrat zamašil zaradi te apnenčaste vsedline......letos jo je pa normalno iz pipe pila, le da sem jo malo oddekla....

kako sem šele flaške gulila, da je to šlo dol in kakšni so lonci bili...grozno....




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (7.7.2008 16:05:21)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Dream -> RE: Vodni kamen (7.7.2008 17:37:48)

Vodni kamen ne škoduje, samo za videt ni ravno lep. Pri nas ga je v tekoči vodi precej, tako da vse čistim sz domačim jabolčnim kisom, največkrat mi tudi prekuhat ni treba, ker je tako močen. Sem ugotovilka, da je boljši tudi kot marsikatero čistilo za kopalnico ;-)




scubadiver -> RE: Vodni kamen (7.7.2008 18:18:03)

IZVIRNO SPOROČILO: *NikoLina*

Jaz vodo najprej filtriram z Brito in nato še prekuham in ni nobenih ostankov...Smo pa Brito kupili ravno iz tega razloga, ker je bil lonček po prekuhavanju vedno bel od kamna...


popolnoma enako, tudi mi smo Britto kupili iz tega razloga in je fantastično. Niti sledu o vodnem kamnu [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Primoza -> RE: Vodni kamen (7.7.2008 18:33:11)

Vodni kamen nikakor ne škodi, odstranite ga lahko da stekleničko občasno oplaknete z navadnim kisom ali "citronko".




sabina08 -> RE: Vodni kamen (8.7.2008 14:49:21)

Jaz uporabljam kar kavne filtre. Po mojem mnenju je v vodi lahko nevarno predvsem tisto, česar ne vidimo...




Stran: [1]