|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nohti na nogah
25.2.2005 12:05:54   
Natas@
Dan,
Pri nas se je pa pojavil problem, kako postrič nohte na nogah.
Na rokah ni problem, gremo pred tv pa je, palec na nogi tudi še gre, ker je večji, ostali prsti pane. Sem probala, ko je spal, začel s prstki tako migat, da zraven ne prideš (pa še zbudil se je), ko je pa buden pa sploh miha. Samo da je bos ali nag pa je tako dobre volje.
Torej kako naj jih postrižem (ima namreč že kar spičke).
Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   nohti na nogah
25.2.2005 12:20:36   
bini
jest fino na trdo primem nogico (no ja, tolk na trdo spet ne :), pa mi v eni rundi uspe dva nohtka, pa potem mal animacije, pa potem spet na trdo še dva ... in tako naprej :kuza::sloncek:

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   nohti na nogah
25.2.2005 12:24:39   
Bejba
Pa poskusi še to pred TV narest. Daj mu štumfke ali hlačke dol, se vsedita pred TV in ko bo najbolj "notri" padel, ti zagrabi nogico in postriži nohtke. Mogoče pa rata ;).

LP; Bejba

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   nohti na nogah
25.2.2005 12:45:59   
Natas@
Probali tudi že pred Tv, pa tako s prstki miglja, da je nemogoč, se bojim da mu ne bi prsta namesto nohta odrezala.

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   nohti na nogah
25.2.2005 12:48:59   
rainbow
Pri nas je ista težava, kot da bi jo iz kože dajali. Še nisem našla rešitve. Tako da jokamo kot le kaj.
LP

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   nohti na nogah
25.2.2005 12:59:27   
Ajsha
Hojla!

Jaz imam pa tako metodo: ko bejba leži na previjalni mizi in je na trebuščku, ji pokrčim nogo in postrižem nohtke. Tako se lahko z komolci oprem ob mizo in imam njeno nogo fino fiksirano. To pri nas zmeraj deluje, je pa gdč. tudi zelo živahna in ji na konvencionalen način ne bi mogla postriči nohtov. Ni šans.

LP!

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   nohti na nogah
25.2.2005 14:48:39   
piščanc
jaz sem na začetku tudi tako kot Ajsha, drugače pa je palilo tudi, ko je pri kom v naročju zaspala (padla v komo), potem pa ni migala. pa seveda nohtek po nohtek, je trajalo tudi cel teden, da sva prišli do konca

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?