Lonček presenečenja (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


lutka -> Lonček presenečenja (25.2.2005 11:32:19)

Razmišljala sem da bi malima kupila Lonček presenečenja.Ni pa ravno poceni:((.Stane 6 tisoč tolarjev.

Zanima me če ga je katera kupila svojemu:duda: in kako ste z njim zadovoljne?

Se splača?


lp:rozica::rozica:




tjaga -> Lonček presenečenja (25.2.2005 11:33:12)

Kako pa to zgleda :zmeden:




Lunca1 -> Lonček presenečenja (25.2.2005 11:38:17)

A ga nima Maj od Teje?




lutka -> Lonček presenečenja (25.2.2005 11:43:46)

To je lonček v katerem so kocke.Lonček govori slovensko in pove kakšne oblike in barve je kocka....

Nekaj takega...mislim:zmeden:




dory -> Lonček presenečenja (25.2.2005 11:45:04)

Ja nasa cmera ga ma:) in moram rect da je zlo luskana zadeva..toplo priporocam..

So pa tko liki,k jih vstavljas v reze loncka..ob tem "loncek" pove v slo in nekaj tujih jezikih kaksen predmet je sel notri in lahko tudi katera stevilka je....

Edina stvar,k jo nas tamal porajta :)




lutka -> Lonček presenečenja (25.2.2005 11:49:54)

Mi zaupaš kje si ga kupla?

Jaz sem ga gledala v baby centru za 6 jurjev:(( x 2=12.000sit:zmeden:

uf,me kar glava zaboli,mi je pa full všeč:bravo:




Nikica -> Lonček presenečenja (25.2.2005 11:50:03)

Ta lonček je zakon.:bravo::bravo: Naš Kevin je star komaj tri mesece:)-:)-, pa mu ga očka že pokazuje oz. ''vrti''. Kevin se ves čas na glas smeji in se ''pogovarja'' z lončkom kot veliki. Komaj čakam, da bo sam vanj metal kocke in se sam z njim zabaval. :sloncek::sloncek:Pravijo, da se otok s tem lončkom lahko nauči govoriti.
Pozdravčki!




Tashaia -> Lonček presenečenja (25.2.2005 11:50:53)

Ja, mi ga imamo in je res super! Ima tak nosek, ki sveti, če ga pritisneš in kocke raznih oblik, ki jih otrok daje notri čez odprtine in potem lonček pove, da je to npr. srček ali krog...Govori pa tudi številke in poje... Je pa ena redkih igrač s katero se moj Mark zamoti.Ga imamo pa že kakšno leto in še vedno mu je zanimiv.
Lp




malika -> Lonček presenečenja (25.2.2005 11:53:37)

Tudi mi ga imamo, kupila sem ga, ko je bil mali star 5 mesecev, ampak se ga je takrat še bal. Zdaj že veselo meče oblike vanj, ampak bolj tako, da odpre pokrov in potem tam vrže.
Zelo zelo rad pa ima tudi valj od Tomy-ja, v katerega prav tako meče oblike, le da te še veselo ropotajo zraven. V šparu stane 2500 sit in je iste velikosti kot ta lonček.




Dadi -> Lonček presenečenja (25.2.2005 11:58:41)

Mi ga tudi imamo. Sem ji ga kupila pri 7-ih mesecih in jo tolk zanima tist piskrc. pa za nos šlata, pa roko v lonček daje da muzika igra. Drugače pa oblik še ne zna zadeti. Jaz sem ga kupila v baby centru, takrat ko so imeli okrog novega leta akcijo. In je bil 4 jurje.(neki čez)




Stran: [1]