Palček-svetilka (za zaspati...) (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


HuAnita -> Palček-svetilka (za zaspati...) (25.2.2005 9:57:37)

Jutro, po še eni iber neprespani noči, zaradi katere sem skenslala srečanje z Žižo in njeno lutko (sta blizu nas na počitnicah), me zanima:
- ima katera tistega svetlečega pajaca - ko se za nekaj sekund zasveti za dotik, da otroci ponoči lažje zaspijo? Zadeva stane cca 4 čuke, pa bi rada preverila vaše izkušnje, da se ne bom spet kaj nasrala...:((

Pozdrav iz ledee dobe na Štajerskem...




Tinna -> Palček-svetilka (za zaspati...) (25.2.2005 10:09:53)

Mi ga imamo in naš ta mali ga ima zelo rad. Preden ga dam spat se z njim igra in stiska k sebi tako, da mu skozi sveti in poje. Je kar zanimljiva stvarca. Mislim, da je na eni slikici tudi v albumu z njim (pri treh mesecih)

A boljše, da ti še kdo pove, ker niso vsi otroci enaki... :bravo:

Tebi pa lep pozdrav z deževne Primorske...:(:(




Magi* -> Palček-svetilka (za zaspati...) (25.2.2005 10:17:56)

kakšen pajac in kje se dobi? kadarkoli v BC vprašam za nasvet ne izvem prav nič in kupim kakšno čist mimo igračo.




Magi* -> Palček-svetilka (za zaspati...) (25.2.2005 10:19:08)

...ker naša ma ful lučke rada, kot vsi dojenčki. moramo prav pazit, da ne zija direkt v luči:)




Tinna -> Palček-svetilka (za zaspati...) (25.2.2005 10:24:21)

Mislim, da se dobi v skoraj vsaki otroški prodajalni. V BC ga tudi imajo.




Alika -> Palček-svetilka (za zaspati...) (25.2.2005 10:59:24)

Kdo pa je proizvajalec tega pajacka?
Bi ga tud mi kupil za našga tamalčka.:sloncek:




Bejba -> Palček-svetilka (za zaspati...) (25.2.2005 12:12:35)

Tudi mi imamo pajacka, ki ga stisneš za trebuh in glavica zasveti. Mu je zelo všeč, ampak ga še ne zna sam aktivirati. Smo ga pa dobili za darilo, tako da ne vem kje so ga kupili.

LP; Bejba




Spark -> Palček-svetilka (za zaspati...) (25.2.2005 12:31:18)

Dobi se ga v BC. Je full fajn zadeva. Ima dve kombinaciji, saj lahko sveti in zaigra neko melodijo. Ima več vrst pesmic. Ti pa potem naštimaš, kako ti ustreza( al da ob pritisku sveti in poje, al da samo sveti, al pa da zapoje celo pesmico).
Naša punčkica, ga ima zelo rada. Kadar joka, ji ga vklopim, pa se že smeji.

Lp :metulj:




lin -> Palček-svetilka (za zaspati...) (25.2.2005 12:54:03)

Mi mamo neki podobnega pa tudi uni diaprojektor ki sveti na stropu pa zraven poje uspavanko,samo kaj ko je naši Lin to vse ful zanimivo in pol namesto da bi jo uspavalo ima obraten učinek,dokler mama neuzame ali izključi diaprojektor Lin ne zaspi!




Stran: [1]