Slikanje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


xerox -> Slikanje (4.7.2008 12:08:17)

Včeraj sem šla k fotografu da bi slikala svojega 2-mesečnika za potni list in nam nikakor ni uspelo,ker revež ne more nikakor držati glavico naravnost kot zahtevajo. Mi gremo čez 3 tedne na dopust in nujno potrebuje potni list. Tudi doma sem večkrat poskušala,ko je bil čisto miren, sit in zadovoljen, ampak glavica je vedno po strani. Pa sem vprašala fotografa, če lahko leži, pa je rekel da ne.(pomojem se na sliki sploh ne opazi razlika ali sedi ali leži). In zdaj sploh ne vem kaj narediti????[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image]
Ali obstaja kje v Ljubljani kakšen fotograf, ki ful obvlada slikanje malčkov??
Doma pa tudi mislim,da ga ne morem slikati za ta novi pasoš???
Ali je kaj za osebno izkaznico enostavnejše,čeprav potrebujem prav potni list???





kofetek2010 -> RE: Slikanje (4.7.2008 12:23:55)

za našo tamalo si je fotografinja v TPC Murgle ful vzela cajt (prvič pri 4. tednih, ko smo jo slikali za OI in pol pri 10.mesecih, ko smo jo za PL) [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




tilči -> RE: Slikanje (4.7.2008 12:48:49)

mi smo se slikali pred 14. dnevi, ko je imel 4. tedne v Šentvidu. Nobenih problemov, pokazal mi je kako naj ga držim, malo večkrat je fotografiral, da so prišle dobre slike ven




kristinaj -> RE: Slikanje (4.7.2008 12:50:37)

meni so rekli naj tamalo doma poslikam in prinesem na ključku slikco.

za potni list naj jo dam na modro podlago, za osebno na belo. ker sem ji naredila osebno sem jo položila v posteljico na belo rjuhco in jo poslikala. slikico nesla k fotografu, jo je spravil dol in razvil slikce, posledično smo tudi dobili osebno.

stara je bila tri tedne.




Naja30 -> RE: Slikanje (4.7.2008 16:52:22)

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

mi smo se slikali pred 14. dnevi, ko je imel 4. tedne v Šentvidu. Nobenih problemov, pokazal mi je kako naj ga držim, malo večkrat je fotografiral, da so prišle dobre slike ven


Mi smo tudi tamalo dali v Šentvidu slikat, ko je bila stara 3m. Tip ful obvlada in je veliko slikal, da je dobra slika prišla ven.




tinatona -> RE: Slikanje (4.7.2008 22:14:24)

Jaz sem mojega dala slikat pri Potrču in mi je super slike naredil.

LP Tina




Stran: [1]