nemirni (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


p&b -> nemirni (25.2.2005 8:36:25)

zanima me ali vasi:duda: ponoci tudi spanckajo tako nemirno kot moj 3 mesecni,ki med spanckanjem veliko jamra,krili z rokicami,tako da mu cez noc dam na rokice rokavicke,da se ne pokrampa in pa ce ga bom nestetokrat dala na bok se bo vedno nekako s pretegovanjem spravil na hrbet:zmeden:.
LP




M&K -> nemirni (25.2.2005 8:44:43)

Od kolegice mali je tudi tak nemirno spal pa ga je dala v taki "kalup"ki je namenjen temu da otrok ostane na boku.
lp!




NIN@ -> nemirni (25.2.2005 8:44:58)

MOJ BOR JE STAR 8 TEDNOV NO KMALU BO 9. ON Z ROKICAMI MAHA DOBESEEDNO DAN IM NOČ. NO REZEN PONOČI JE RES MAL BOL MIRNO NI TAKO SUNKOVITO. MENI JE ZDRAVNICA REKLA DA TAKO NEKONTROLIRANO MAHAJO TJA DO 5 MESECA?


LP
NIN@:metulj:




sena -> nemirni (25.2.2005 8:49:01)

Tudi naša:duda: je stara dobre tri mesece. Moram reči, da skozi noč kar mirno spi, krilit začne edino, ko jo proti jutru začnejo mučit vetrovi.:sloncek: Pa seveda skozi dan. Ponoči pa spi ob meni in je čisto pri miru. Pa na srečo se nikoli ne pokrampa. Jo pa založim s pojštrom, da se ne more obrnit na hrbet. Ko ponoči jeva, ne podirava kupčka, zato mora biti na stran.

LP:rozica:




Lunca1 -> nemirni (25.2.2005 8:58:48)

:bravo::bravo::bravo:, zaradi naše očka od začetka ni spal.:)-:)-:)- Jamra, se preteguje, stoka, vzdihuje...:)-:)-:)-




a&m -> nemirni (25.2.2005 9:03:45)

Naš ponoči spi kot top, podnevi pa zaspi, in se takoj ko zakrili z rokami prebudi.

Upam, da bo kmalu nehal krilit z rokami.

lp





mika -> nemirni (25.2.2005 9:16:27)

Pri naši:duda: sem opazla, da dva dni in dve noči dobro spi in nima krčev, Dva dni pa ima čez cel dan krče, po noči pa krili z rokicami in jamra zato jo vzamem k sebi v posteljo, pa spi kot :angel:.

Mika
:sloncek:




Stran: [1]