Trajekt Jablanc pa do plaže lopar(rab) (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Počitnice na Jadranu



Sporočilo


Salja -> Trajekt Jablanc pa do plaže lopar(rab) (3.7.2008 17:16:14)

kako dolgo traja ta pot??




Salja -> RE: Trajekt Jablanc pa do plaže lopar(rab) (3.7.2008 17:20:40)

AJA še to...zanima me ali je res neka varjanta prit iz Krka, direkt na Lopar, z nekim trajektom??Kje lahko to vidim[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Ksantipa -> RE: Trajekt Jablanc pa do plaže lopar(rab) (3.7.2008 17:27:48)

Žal je tako, da lahko traja dobesedno ves dan. Ta trajektna linija je med najbolj obremenjenimi (celina - rab) in ravno letos, ko smo se v soboto vračali, je bilo še ob pol šestih zvečer kolona do vrha (cca 5 km), kar pomeni cca 5 ur ali več čakanja na žgočem soncu. Namig - prijatelji so šli v nedeljo zjutraj, ob 6.00 štartali iz lj, do tja prideš zagotovo v 3 urah - čakali 10 minut. Se plača zgodaj vstati ... In če greste v hotel, priti dovolj zgodaj, da se zagrebete za sobo v nižjih nadstopjih.

vsekakor prijeten dopust :)
lp
Ksantipa




Salja -> RE: Trajekt Jablanc pa do plaže lopar(rab) (3.7.2008 18:13:55)

Ko speljemo iz trajekta pa do lopara me zanima[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Drugače pa hvala za nasvet




Lejči -> RE: Trajekt Jablanc pa do plaže lopar(rab) (3.7.2008 18:22:57)

Iz Jablanca je hitro,če se prav spomnim 15-20 min.je pa včasih prav na Lopar vozil še trajekt iz Baške,ta vožnja je trajala pa bistveno dlje. vendar ne vem,če ta trajektna linija še obstaja. najbolje da pogledaš na stran od Jadrolinije.




Anonimen -> RE: Trajekt Jablanc pa do plaže lopar(rab) (3.7.2008 18:35:05)

Kje lahko to vidim[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]


Poglej tukaj: Jadrolinija




deja27 -> RE: Trajekt Jablanc pa do plaže lopar(rab) (3.7.2008 20:31:22)

mislim,da smo se mi vozili cc 30 minut,iz trajekta do loparja.




deja27 -> RE: Trajekt Jablanc pa do plaže lopar(rab) (3.7.2008 20:34:10)

ksantipa,a pol smo vsi v soboto nastradal,no mi smo ko smo šli na rab,nazaj smo bili hitri,ker smo ob 5h štartal in smo na trajek čakal 15minut.




deja27 -> RE: Trajekt Jablanc pa do plaže lopar(rab) (3.7.2008 20:42:33)

še to...zanima me ali je res neka varjanta prit iz Krka, direkt na Lopar, z nekim trajektom??
ta linija mislim da ne obstaja več,lansko leto je še,ker smo šli mi,pa smo se skor eno uro vozili,pa še na vsake dve uri al kako je že trajekt vozil,na koncu je bila pa cena bistveno večja kot ta linija.uživajte na rabu,za malčke je plaža idealna,mivka pa grrrrr.




Salja -> RE: Trajekt Jablanc pa do plaže lopar(rab) (3.7.2008 20:47:17)

Nazaj ni gužve?Mi mislimo ob enih 18ih it iz Lopara, v nedeljo, upam da nebo gužve




deja27 -> RE: Trajekt Jablanc pa do plaže lopar(rab) (3.7.2008 21:11:47)

mi smo vedno zgodaj zjutraj šli in se vračal,tako,da za popoldan nič ne vem.to je še kr ,mal opasna ura za kakšno urco čakanja.velik sreče ti želim.




Ksantipa -> RE: Trajekt Jablanc pa do plaže lopar(rab) (3.7.2008 23:09:22)

Mi smo precej nasrkal. Ko smo šli tja - 3 ure čakanja. nazaj - najprej prišli ob pol  enih, 2 km kolone, potem okoli pol štirih - čakali še za nazaj uro in pol. Me je vse minilo.
Tako da - če bomo še kdaj pokukali na rab (ki mi je sicer ok, tudi rajska plaža - ampak z najmanj pol manj ljudi), se najpozneje 15. junija že VRAČAMO!
glavno, da zdaj umiramo od vdočine doma ...
eh, bo že
pozdrav vsem




kristinaj -> RE: Trajekt Jablanc pa do plaže lopar(rab) (4.7.2008 7:53:34)

jadrolinija.hr




Stran: [1]