|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj bi si mislile?
3.7.2008 15:08:56   
CatJa
O, mater, tole je pa diiiiiiivjeeeee user posted image  Tipi bojo dol popadali.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj bi si mislile?
3.7.2008 15:11:11   
CatJa
Aja, no jaz si je ne bi upala oblečt, priznam. Mislim zarad svojih jožic pa to user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj bi si mislile?
3.7.2008 15:12:30   
Anonimen
Men se pa ta obleka niti približno ne zdi primerna za na poroko.

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kaj bi si mislile?
3.7.2008 15:13:01   
gojska
fuuuuuuuuuuuuuul je dobra. To pa morš oblečt.
Pa saj si jo sploh kupla ne bi, če ti ne bi dober stala, a ne?

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kaj bi si mislile?
3.7.2008 15:13:08   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: gojska

men se zdi brez modrca katasrofa, razen                če imaš tako lepe, da bi ti vsaka zavidala. Pol pa tko ne more nič nihče rečt. Razen kakšna tercialka.
Mam tud jest eno lepo poletno obleko, gol hrbet s trakovi si jo zavežeš okoli vrata. Zame neuporabno, razen na morju ko mam spodaj modrc od kopalk.


jah no, kaka se ti pa pol zdi tale na sliki, a ima katastrofalneuser posted image  ne vem, pravjo, da mam lepe, jih pa še nikol nisem primerjala...

ne vem no... meni se zdi, da vse pokvarim, če dam moderc gor...

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kaj bi si mislile?
3.7.2008 15:13:40   
gojska
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Men se pa ta obleka niti približno ne zdi primerna za na poroko.


zakaj pa ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kaj bi si mislile?
3.7.2008 15:14:00   
Anonimen
Meni ta obleka ni všeč. No, vsak ima svoj stil - logično in prav je tako, ampak... Za poroko?! Hmmm... kaj pa vem. user posted image  Jaz se je ne bi oblekla. Ampak, če je tebi všeč in če se v njej dobro počutiš.. Go for it!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kaj bi si mislile?
3.7.2008 15:15:27   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Men se pa ta obleka niti približno ne zdi primerna za na poroko.


no, to sem jest prčakvala, da mi bo kdo rekel... pa sem ugotovila, da mi to govorijo samo tisti, ki so meni osebno malce skregani z modo (brez zamere)....

Saj je poletje, kaj bom vsa popeglana, pa satenastauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kaj bi si mislile?
3.7.2008 15:15:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: naja17


ne vem no... meni se zdi, da vse pokvarim, če dam moderc gor...


Ja potem pa ga ne daj a. Daj si samo tiste nalepke, da ti lepše oz. boljše stojijo in bo. user posted image

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kaj bi si mislile?
3.7.2008 15:16:02   
rija
obleka je lepa, pogoj pa so res lepi joški brez modrca....

jaz bi se kvečjemu bala, da bi mi ob plesanju kakšen ušel v svobodo user posted image user posted image user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kaj bi si mislile?
3.7.2008 15:19:08   
Anonimen
wooow, obleka je hudauser posted image user posted image user posted image user posted image jst bi jo tud imeeeeeeeelauser posted image
Sem imela pa podobno situacijo mesec nazaj, ko sem bila na poroki in sem tud imela eno oblekco in se nisem mogla odločt a čem brez al z modrcem...ampak, ker enostavno brez modrca ne morem se nisem odločila za to varianto.
Sem oblekla modrc, čeprov vem, da bi lepše zgledalo brez...ampak enostavno nisem mogla, pa še to, da imam kr veliko košarico. 75 ali 80(odvisno od model) C., po moje bi mi kje ven pogledala, če bi se preveč vrtelauser posted image




(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kaj bi si mislile?
3.7.2008 15:19:59   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: naja17
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Men se pa ta obleka niti približno ne zdi primerna za na poroko.


no, to sem jest prčakvala, da mi bo kdo rekel... pa sem ugotovila, da mi to govorijo samo tisti, ki so meni osebno malce skregani z modo (brez zamere)....

Saj je poletje, kaj bom vsa popeglana, pa satenastauser posted image


A vidve se poznata?

Drugače si pa midve z modo tud nisva ravno na ti, pa mi je oblekca všeč. Sam oblekla je najbrž ne bi. Itak si nobene ne, razen na morju.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kaj bi si mislile?
3.7.2008 15:20:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: gojska

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Men se pa ta obleka niti približno ne zdi primerna za na poroko.


zakaj pa ne?


Ni mi pač. Mene bi kap da pride nekdo v tem na mojo poroko. Pa nism zadrgnjena sam....provocirat pa tud ni treba. Pač nek osnoven bonton za take dogodke pa velja. Tud glede oblačil.
Tam bo folk zarad neveste in ženina, ne zarad njenih jošk. Se bodo pa verjetno pogovarjali cel večer o njej ja. Prijetno za novoporočenca.

Nekaj podobnega je bilo na poroki mojga kolega. Je ena sestrična njegova pršla v ultra miniču pa z dekoltejem do popka. Cel večer o njej debate. Njej se je pa fajn zdelouser posted image

V glavnem ni mi primerno to.


Pa moda nima nič s tem. Bistvo mode je tud v tem da se dogodku primerno oblečeš.

< Sporočilo je popravil karin24 -- 3.7.2008 15:23:40 >

(odgovor članu gojska)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kaj bi si mislile?
3.7.2008 15:21:59   
gojska
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

IZVIRNO SPOROČILO: gojska

men se zdi brez modrca katasrofa, razen                če imaš tako lepe, da bi ti vsaka zavidala. Pol pa tko ne more nič nihče rečt. Razen kakšna tercialka.
Mam tud jest eno lepo poletno obleko, gol hrbet s trakovi si jo zavežeš okoli vrata. Zame neuporabno, razen na morju ko mam spodaj modrc od kopalk.


jah no, kaka se ti pa pol zdi tale na sliki, a ima katastrofalneuser posted image  ne vem, pravjo, da mam lepe, jih pa še nikol nisem primerjala...

ne vem no... meni se zdi, da vse pokvarim, če dam moderc gor...


pri tej obleki res ne smeš imet modrca. Če si mlada, maš ziher vredu joške.
Zdaj vidim, da ene niso za tole oblekco, sam men se zdi super. Jest bi si še kakšno divjo frizuro umislila in nakit. Nakit rabiš,neki velikega, afriškega, si jaz predstavljam, če ne bo zgledalo preveč lagodno. Z dodatki jo nardiš bolj "večerno".
Na vroč poletni dan pa res nimaš boljšega, men je igriva, pozitivna, radostna, sproščena.

Poglej poroka je žur. Razen pri matičarju in v cerkvi si lahko popolnoma sproščena. Za tam lahko imaš pa kakšen šal, štolo za čez. Itak je povsod klima, cerkve( če splih bo cerkveno obred) pa so mrzle.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kaj bi si mislile?
3.7.2008 15:22:03   
naja17
poopsika? pa je bla ktera brezuser posted image mislim, bi blo čudno, če bi kero vidla, al kako?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kaj bi si mislile?
3.7.2008 15:27:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

poopsika? pa je bla ktera brezuser posted image mislim, bi blo čudno, če bi kero vidla, al kako?


hm..nisem nobene tolk podrobno gledalauser posted image ...vem pa, da je bila priča od neveste brez modrčka, ker je imela hudo oblekco, da je cel hrbet kazala ven...in je ful dobro izpadlo, je pa res, da je ful suhcena punca, več kot A košarce zagotov ni imela.
Nč ni čudno izpadlo, meni je bla prov lušnauser posted image ...

jst lahko samo zase rečem, da jst ne morem brez modrca, predvsem zato, ker so pač malo večjeuser posted image ...



(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kaj bi si mislile?
3.7.2008 15:27:49   
gojska
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: gojska

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Men se pa ta obleka niti približno ne zdi primerna za na poroko.


zakaj pa ne?


Ni mi pač. Mene bi kap da pride nekdo v tem na mojo poroko. Pa nism zadrgnjena sam....provocirat pa tud ni treba. Pač nek osnoven bonton za take dogodke pa velja. Tud glede oblačil.
Tam bo folk zarad neveste in ženina, ne zarad njenih jošk. Se bodo pa verjetno pogovarjali cel večer o njej ja. Prijetno za novoporočenca.

Nekaj podobnega je bilo na poroki mojga kolega. Je ena sestrična njegova pršla v ultra miniču pa z dekoltejem do popka. Cel večer o njej debate. Njej se je pa fajn zdelouser posted image

V glavnem ni mi primerno to.


Pa moda nima nič s tem. Bistvo mode je tud v tem da se dogodku primerno oblečeš.


ja karin no

dej naja povej a je tvoja obleka dolga?..... ker men se zdi da je. Se pravi, da je gol samo hrbet. Joške so lepo pokrite.
Če se punca kulturno normalno obnaša, pa res v tej obleki ne bo izgledala vulgarno.
Maš pa take do vratu zapete, ki proti jutru po mizah plešejouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kaj bi si mislile?
3.7.2008 15:28:59   
Anonimen
naja, a to si v Lj, v Benettonu kupila oblekco?..matr mi je hudauser posted image ..Pa danes sem bla v Benettonu v Nami pa nisem videlauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kaj bi si mislile?
3.7.2008 15:30:05   
alička
Pod to obleko absolutno ne moreš imet modrca. No way! Samo une nalepke za na prsi o katerih je bilo govora na prvi strani.
Sicer pa ima oblekica sama že nekakšen moderček, tako da se ni za bat da bi ti kaj ušlo.

Jaz imam eno podobnega kroja, samo da je iz črnega elastičnega jeansa, pa z hudim razporkom spredaj, tako da se pri hoji vidijo cele noge. Nosila večkrat, vedno berz modrca (in tudi brez nalepk), vedno brez problemov. user posted image

Pa tudi čisto primerna za ohcet se mi zdi. Saj nikjer ne piše, da moraš bit vsa poštirkana, pa v eni barvi, pa še to po možnosti v kakšni temni, da ne bi izstopala.

< Sporočilo je popravil alička -- 3.7.2008 15:38:08 >

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kaj bi si mislile?
3.7.2008 15:36:13   
naja17

dej naja povej a je tvoja obleka dolga?..... ker men se zdi da je. Se pravi, da je gol samo hrbet. Joške so lepo pokrite.
Če se punca kulturno normalno obnaša, pa res v tej obleki ne bo izgledala vulgarno.
Maš pa take do vratu zapete, ki proti jutru po mizah plešejouser posted image


ja obleka je čisto dolga, do podna in do zdaj res nisem pomislila na to, da lahko kdo reče, da sem vulgarno napravljenauser posted image  in ja, se normalno obnašam...

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kaj bi si mislile?
3.7.2008 15:42:12   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

naja, a to si v Lj, v Benettonu kupila oblekco?..matr mi je hudauser posted image ..Pa danes sem bla v Benettonu v Nami pa nisem videlauser posted image


ne, na hrvaškem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kaj bi si mislile?
3.7.2008 15:43:27   
gojska
IZVIRNO SPOROČILO: naja17


dej naja povej a je tvoja obleka dolga?..... ker men se zdi da je. Se pravi, da je gol samo hrbet. Joške so lepo pokrite.
Če se punca kulturno normalno obnaša, pa res v tej obleki ne bo izgledala vulgarno.
Maš pa take do vratu zapete, ki proti jutru po mizah plešejouser posted image


ja obleka je čisto dolga, do podna in do zdaj res nisem pomislila na to, da lahko kdo reče, da sem vulgarno napravljenauser posted image  in ja, se normalno obnašam...



no vidiš,  zdaj pa mašuser posted image user posted image user posted image user posted image

preveč se sekiraš zaradi tega modrca

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kaj bi si mislile?
3.7.2008 15:46:30   
Anonimen
ja, naja, preveč se sekiraš...obleči jo, ker je čist huda, odbita, nekaj posebengauser posted image



(odgovor članu gojska)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kaj bi si mislile?
3.7.2008 15:46:40   
naja17
sam res, a neuser posted image  gojska....

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kaj bi si mislile?
3.7.2008 15:46:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

naja, a to si v Lj, v Benettonu kupila oblekco?..matr mi je hudauser posted image ..Pa danes sem bla v Benettonu v Nami pa nisem videlauser posted image


ne, na hrvaškem


se mi je kr zdelo ja.user posted image

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?