|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Naske in Sara
4.7.2008 14:30:39   
BAMBINA_
Meni se zdi, da mladost ali naivnost ne opravičujeta njunih dejanj ali karakterjev. Zame je ženska, ki je z nekom izključno zaradi materialnih dobrin, navadna pocestnica, on je pa itaq nič več in nič majn kot navaden potuhnjenec, prevarant in hinavec user posted image

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu hugolina***)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Naske in Sara
4.7.2008 14:34:58   
Anonimen
Za bruhat!user posted image

(odgovor članu hugolina***)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Naske in Sara
4.7.2008 14:37:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_
Zame je ženska, ki je z nekom izključno zaradi materialnih dobrin, navadna pocestnica, on je pa itaq nič več in nič majn kot navaden potuhnjenec, prevarant in hinavec user posted image


Se podpišem pod tebe, bambina!

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Naske in Sara
4.7.2008 14:58:34   
Zamima
user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Naske in Sara
4.7.2008 16:06:00   
NevenkaP
IZVIRNO SPOROČILO: hugolina***

Men pa ta dva sploh ne pašeta skupaj on mi zraven nje deluje taki................taki nevem nima pravega videza za tako punco kot je ona. Saj ne, da je ona bog ve kaj samo vseeno bi brez denarja o taki punci lahko samo sanjal. Pa zdi se mi tak poneumljen kot, da nima popolnoma nič v glavi.


Mi sicer dol visi za Nasketa in Saro, ker komaj vem, kdo sta. Ampak res me zanima, po kakšnih kriterijih oceniš, da dva pašeta skupaj po videzu. A lahko daš gor slikco tebe in tvojega, pa opišeš, v katerih točkah pašeta skupaj?

(odgovor članu hugolina***)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Naske in Sara
4.7.2008 16:09:33   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: MarcelAlina

Ja ja to je ljubezen,vse za denar,bo se prodala za silikone,izpit za avto,potovanja,...ga ožela in zavrgla,pametna punca.user posted image




user posted image  ja, maš prav!



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Naske in Sara
4.7.2008 16:25:50   
Šarki
IZVIRNO SPOROČILO: NevenkaP

IZVIRNO SPOROČILO: hugolina***

Men pa ta dva sploh ne pašeta skupaj on mi zraven nje deluje taki................taki nevem nima pravega videza za tako punco kot je ona. Saj ne, da je ona bog ve kaj samo vseeno bi brez denarja o taki punci lahko samo sanjal. Pa zdi se mi tak poneumljen kot, da nima popolnoma nič v glavi.


Mi sicer dol visi za Nasketa in Saro, ker komaj vem, kdo sta. Ampak res me zanima, po kakšnih kriterijih oceniš, da dva pašeta skupaj po videzu. A lahko daš gor slikco tebe in tvojega, pa opišeš, v katerih točkah pašeta skupaj?


loluser posted image user posted image dobra forauser posted image user posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Naske in Sara
4.7.2008 17:07:58   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

pa kaj... a enim res ni jasno, da je vse pop zreziru!!?? naske je pac taksen kot je... pop ga je pa pokazu mal lepsega... najboljsega... se punco so nasuntal da je tiste bedarije kvasla.. zato jo je pa zdej lahko sram... ampak vse za denar valda!

sej kaj pa so na koncu nardil??? itak da je sandi vodu v celmu tednu glasovanja!!! pol so pa kr prekinli glasovanje in jovo na novo... ja valdaaa!!! kr neki...

pop je ze vedu kaj dela.. gledalci se pa zdej bunijo, ker so se sami zajebal in nasedli reziji...


ja evo točno to jst govorim že ves čas..da brezveze glasovat, ker je itak že vnaprej zmenjejo...sej nasketa niti 1x niso dal v odd. ko je preklinjal, se kregal...bla, bla...od vseh ostalih pa najslabše...men sta itak obauser posted image user posted image user posted image navijala pa sem za sandija, k pa žal ni bil po njihovi izbiri(drugače pa bi 100% zmagal),glasovala pa za nobenga nism, kr res škoda denara

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Naske in Sara
4.7.2008 17:21:22   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: NevenkaP

Mi sicer dol visi za Nasketa in Saro, ker komaj vem, kdo sta. Ampak res me zanima, po kakšnih kriterijih oceniš, da dva pašeta skupaj po videzu. A lahko daš gor slikco tebe in tvojega, pa opišeš, v katerih točkah pašeta skupaj?



Tole je pa dobro vprašanje, ja. Men tud nikoli ni bilo jasno, po katerih kriterijih se to ocenjuje, da dva skupaj pašeta. No, sej itak nima veze. user posted image

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Naske in Sara
4.7.2008 17:30:18   
hugolina***
No saj, če bi katera mogoče razumela kaj hočem povedat. Mogoče sem se narobe izrazla. Želela sem poveat to, da se vidi, da ga ona brez denarja še povohala nebi. Ni pa tip lih neki lepotec. Ona pa ravno slaba za pogledat ni.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Naske in Sara
4.7.2008 17:53:10   
Šarki
user posted image ne se sekirat kaj pišejouser posted image  sej men tud naske še bl otroček zgleda, sara pa preračunljivka. pač gre za prvi vtis

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu hugolina***)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Naske in Sara
4.7.2008 20:02:24   
NevenkaP
Brez skrbbi hugolina, sem razumela, kaj si hotela povedat. Nisem tako tupa kot zgledamuser posted image
Hočem samo reči, kako radi sodimo o drugih. Seveda je zelo možno, da je z njim zaradi cvenka, ne bi bila edina taka. Ampak klinc, mogoče sta pa res zaljubljena.

(odgovor članu hugolina***)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Naske in Sara
4.7.2008 20:11:27   
helloKitty
Sara je itak taka lisička kot je. Ampak najboljši je bil Naske kok se je razburjal, takrat ko sta ga Tayb in Sandi se mi zdi, sprašvala o poroki in otrocih če ni to prehitro je skor vn padu. Pa še v Obrazih je bil intervju dva tedna nazaj, tud z Emino. No jutr gresta s Saro pa v Egipt. Mislm za user posted image . Sicer mi pa itak dol visi.

_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Naske in Sara
4.7.2008 20:25:04   
Tanayya29
aja,tko je zdej to....

ma sem čist za cajtomuser posted image .


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Naske in Sara
4.7.2008 20:26:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: NevenkaP

IZVIRNO SPOROČILO: hugolina***

Men pa ta dva sploh ne pašeta skupaj on mi zraven nje deluje taki................taki nevem nima pravega videza za tako punco kot je ona. Saj ne, da je ona bog ve kaj samo vseeno bi brez denarja o taki punci lahko samo sanjal. Pa zdi se mi tak poneumljen kot, da nima popolnoma nič v glavi.


Mi sicer dol visi za Nasketa in Saro, ker komaj vem, kdo sta. Ampak res me zanima, po kakšnih kriterijih oceniš, da dva pašeta skupaj po videzu. A lahko daš gor slikco tebe in tvojega, pa opišeš, v katerih točkah pašeta skupaj?




Sam res. Prou patetični steuser posted image .
Moj je tud miljonkrat prelep zame, pa kaj pol. Aja, verjetno je z mano zarad kešauser posted image user posted image user posted image
Nekak ne vem no, a mate spisano kakšn more bit vaš dedc da boste fejst skupej na slikah zgledaluser posted image

Pa kaj ma veze koga un zdej nateguje? Men pa res dol visi kam ga vtika, dokler ga ne vame.

Kar se pa tiče boga eminca al kuga že.....mislm fak no, boga res, cel teden je z njim hodila, verjetno se ji je svet podrl zdejuser posted image

(odgovor članu NevenkaP)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Naske in Sara
4.7.2008 20:29:29   
Šarki


Kar se pa tiče boga eminca al kuga že.....mislm fak no, boga res, cel teden je z njim hodila, verjetno se ji je svet podrl zdejuser posted image



JA,res je bogauser posted image  verjetn je dnar že v naprej zapravlauser posted image  

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Naske in Sara
4.7.2008 20:35:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanchi



Kar se pa tiče boga eminca al kuga že.....mislm fak no, boga res, cel teden je z njim hodila, verjetno se ji je svet podrl zdejuser posted image



JA,res je bogauser posted image  verjetn je dnar že v naprej zapravlauser posted image  


Če bi bla pametna bi ga stožila. Zarad psihičnih bolečinuser posted image . Pa zarad prevare. Ker je po tvju obljubljal da bo živel z njo in ji naredu otrokeuser posted image . Pred pričamiuser posted image

(odgovor članu Šarki)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Naske in Sara
4.7.2008 21:00:36   
Tanayya29
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: tanchi



Kar se pa tiče boga eminca al kuga že.....mislm fak no, boga res, cel teden je z njim hodila, verjetno se ji je svet podrl zdejuser posted image



JA,res je bogauser posted image  verjetn je dnar že v naprej zapravlauser posted image  


Če bi bla pametna bi ga stožila. Zarad psihičnih bolečinuser posted image . Pa zarad prevare. Ker je po tvju obljubljal da bo živel z njo in ji naredu otrokeuser posted image . Pred pričamiuser posted image



user posted image user posted image user posted image .user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Naske in Sara
5.7.2008 11:16:59   
lindy
user posted image user posted image

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Naske in Sara
6.7.2008 20:41:29   
helloKitty
user posted image


več na http://zadovoljna.si/clanek/trend_report/naske-s-saro-v-egiptu.html

_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Naske in Sara
6.7.2008 20:45:36   
Freycha
zdej nej se pa odločita, a sta skupaj al ne user posted image

http://24ur.com/ekskluziv/domaca-scena/naske-in-sara-skupaj-na-pocitnicah.html

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Naske in Sara
6.7.2008 21:45:39   
Šarki
ja, ponekod se tud prijatelji tako lupčkajo... sam ne vem kjeuser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Naske in Sara
6.7.2008 21:50:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: helloKitty

user posted image


več na http://zadovoljna.si/clanek/trend_report/naske-s-saro-v-egiptu.html


Za nove joške bi se pa mogoče tut jz potrudila tkole Naskeja cmoknit.

(odgovor članu helloKitty)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Naske in Sara
6.7.2008 22:01:00   
amaya
Ma verjetno tudi jaz...čeprav ni moj tip user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

preveč čokolinast


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Naske in Sara
6.7.2008 22:38:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: amaya


preveč čokolinast




user posted image user posted image user posted image user posted image

za popapcat user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?