Hrbtenica (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


nesy -> Hrbtenica (24.2.2005 16:31:32)

A vas kaj matra? Jaz zjutraj komaj vstanem. Križ me tako seka, da ne vem več, kaj naj. Obupana sem, ker vem, da bo moja bejbika vsak dan težja, ne lažja (hvalabogu sicer).

Kako ste si kaj pomagale? Ali vas kaj boli?




Magi* -> Hrbtenica (24.2.2005 16:45:14)

mene tudi boli hrbtenica in roke. kaj naredim? zvčer pod vroč tuš in dobro razmigati, ali pa kopel (če je čas in volja). zjutraj najprej razmigam. predvsem pa vedno pazim kako dvigujem in delam stvari - notri potegnem trebuh in z zravnano hrbtenico... aja, pa zdaj jo imam dosti v ležalniku ali na tleh - se pravi poskušam jo navaditi, da ni non stop na rokah.

pa me še vedno boli...




JASNA D -> Hrbtenica (24.2.2005 16:54:24)

Kaj bom pa jaz rekla,pri enem 12 kilskem in eno 6 kilski....:((:((:((:((

Od časa do časa si privoščim kopel z Mentoklarjem - mi ful paše, drgače pa trpim in jamram....

Jasna




Pika10 -> Hrbtenica (24.2.2005 17:14:06)

Jaz svojega sineta nikoli ne nosim. Prenesem ga samo iz spalnice v dnevno ali kopalnico. Če ga pa zvija ga pa samo primem v roke.Nima niti takih zahtev.




Nogavička -> Hrbtenica (24.2.2005 17:34:09)

Mene križ boli samo takrat, ko Hano res veliko nosim, ko je bolna ali pa slabe volje in se hoče skoz cartat. Ampak kolena me pa bolijo že od poroda naprej. Najhuje je, ko vstanem iz počepa. Auuu!





Skabi -> Hrbtenica (24.2.2005 23:42:13)

Pomagajo vaje za hrbtenico - če jih delaš redno in vztrajno.




Lunca1 -> Hrbtenica (3.3.2005 6:19:59)

Mene pa boli hrbet malo pod lopaticami, tako da se ponoči zbujam. Zanimivo je da samo ponoči ko ležim. No zdaj ga sicer še čutim.




Stran: [1]