|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
1.7.2008 14:27:57   
gigi1
Glorija user posted image  user posted image  user posted image  juhuuu!

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
1.7.2008 14:39:02   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Glorija user posted image  user posted image  user posted image  juhuuu!



se kar podpišem pod tole.
Gloria BRAVO zate in za tvojo pikico user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
1.7.2008 14:45:09   
sapi
Abra samo, da je vse v redu s tvojo pikico sem se prav ustrašila za vaju ...
Grethy na čimprejšnje dokončanje selitve ... imaš pa red dobre prijateljico, ki nas obvešča kako je s tabo ...
Arneja si se javila ..verjamem, da si uživala tudi jaz komaj čakam  ...
GITA gotovo si imela Šalamun-ovo ... še malo zrastejo pa dobiš stopko user posted image  ...
mala javi se, si pogrešana ...
mismis veš, da boš srečka nosečka, sploh ne smeš misliti drugače ... povej kdaj in v kakšni obliki oz kje si začutila, da se nekaj dogaja ... mislim, da si omenila tretji dan po ET ...
lana samo še dopust in boš v postopku, bo en, dva, tri minilo do takrat ...
OOO Zvezdica se je pa crkljala user posted image ...
marjetka pozdravček ... ti je malo dolgčas po nas user posted image ... vidim, da si se že v priprave vrgla ..
hedi takrat boš že videla svojo pikico tako kot je treba, ni nič pozno boš videla ...
glori takega rezultata se pa vedno razveselim user posted image ...
netka kje si ??????????

Jaz lepo počivam, počutje brez sprememb kot, da se ne bi nič dogajalo. Danes moram nujno do OZ po bolniško, v četrtek ali petek pa v službo. Me že pogrešajo, saj sem na B ravno v času, ko je moja sodelavka, ki me nadomešča na dopustu-kriza.


sapi



(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
1.7.2008 14:46:57   
GITA14
Gloria
hvala ti
sam da je pr teb vse ok, čuvajte se
drugač pa ne morem verjet da gre čas tako hitro naprej, da boš že kmal mela svojo pikico v naročju.
kake barve pa bo sobica in voziček?

lp
pa piši mi še kej

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
1.7.2008 14:48:40   
mismis
Sapi

nekako tako je, pikica naj bi se vgezdila v roku treh dni po ET. In prvi tri dni me je stalno nekaj špikalo, ene parkrat pa me je tako močno špiknilo na levi strani, da sem se samo zvila v klobčič. Po tem 3. dnevu se je špikanje skoraj prenehalo.

Sedaj imam občasno kakšen menstrualen krč in občasno špikanje na levi strani. Sicer vem, da to nič ne pomeni, da se je pikica vgnezdila, ampak tako se je meni dogajlo prve tri dni.




_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
1.7.2008 15:05:35   
gloria
...punce hvala vam....res je da se mi z vsakim pregledom odvali VELIK KAMEN Z SRCA....včasih sama ne verjamem kolk mam moči...res je pa lepo ko izvem lepo novico in da se otroček pravilno razvija....
Gita za zdej bo pri nama v sobici(moj pravi da kr lep časuser posted image )in je ena stena zelena,njegova ta prava sobica pa je rumena....zdej se bom lotla dekoriranja sten ker je kr velik prostor namenjen za bebico....pojstlica in previjalna sta beli,voziček je pa od peg peregota bubbless green(modularni sistem)....Kak je bilo na uz?.....

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
1.7.2008 15:30:11   
pikovit
Miškolin mene žal ne bo.Mogoče vas pridem pokukat,kaj spečemuser posted image ,na hitro spijem enga Hajnija in pičim.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
1.7.2008 15:34:03   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Miškolin mene žal ne bo.Mogoče vas pridem pokukat,kaj spečemuser posted image ,na hitro spijem enga Hajnija in pičim.



kam pa greš?

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
1.7.2008 15:42:52   
ledenka
mišmiš, jaz pa še ne vem user posted image  tud če bom, spijem sam en pir user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
1.7.2008 15:45:20   
gigi1
Kajzej babe žabe??? Sej, en pir al pa dva! Sej ne bomo spale pri Miški! Al je kakšna mislila, ji kozarc držat v nedeljo zutri, ko bo lulala na palčko user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
1.7.2008 15:46:22   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Miškolin mene žal ne bo.Mogoče vas pridem pokukat,kaj spečemuser posted image ,na hitro spijem enga Hajnija in pičim.



kam pa greš?


Mal sem pozabila,da ima kolegica rojstni dan in smo bile že ne vem kdaj zmenjene,pol pa Pikovit pozabiuser posted image Una deklica od zadnjič,ko je prišla v Kongo.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
1.7.2008 15:47:13   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

kakšna mislila, ji kozarc držat v nedeljo zutri, ko bo lulala na palčko user posted image  user posted image  user posted image


Jaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
1.7.2008 15:47:17   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Miškolin mene žal ne bo.Mogoče vas pridem pokukat,kaj spečemuser posted image ,na hitro spijem enga Hajnija in pičim.



kam pa greš?


Mal sem pozabila,da ima kolegica rojstni dan in smo bile že ne vem kdaj zmenjene,pol pa Pikovit pozabiuser posted image Una deklica od zadnjič,ko je prišla v Kongo.


škoda, sej bi ti rekla, da še njo pripelji, k je fajn, ampak če ste zmenjene še z ostalimiuser posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
1.7.2008 15:48:33   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

mišmiš, jaz pa še ne vem user posted image  tud če bom, spijem sam en pir user posted image  



a dej, dej zihr prideš. Evo ti pošljem navodila za obisk na z.s.

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
1.7.2008 15:49:49   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Kajzej babe žabe??? Sej, en pir al pa dva! Sej ne bomo spale pri Miški! Al je kakšna mislila, ji kozarc držat v nedeljo zutri, ko bo lulala na palčko user posted image  user posted image  user posted image



Žižek,
a veš da imaš samo še en teden, potem pa lohka slončkašuser posted image   Sitno...

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
1.7.2008 15:55:15   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Kajzej babe žabe??? Sej, en pir al pa dva! Sej ne bomo spale pri Miški! Al je kakšna mislila, ji kozarc držat v nedeljo zutri, ko bo lulala na palčko user posted image  user posted image  user posted image



Žižek,
a veš da imaš samo še en teden, potem pa lohka slončkašuser posted image   Sitno...


Žižek že pozabu kako se to dela user posted image . Navodila prosim user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
1.7.2008 15:56:17   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Kajzej babe žabe??? Sej, en pir al pa dva! Sej ne bomo spale pri Miški! Al je kakšna mislila, ji kozarc držat v nedeljo zutri, ko bo lulala na palčko user posted image  user posted image  user posted image



Žižek,
a veš da imaš samo še en teden, potem pa lohka slončkašuser posted image   Sitno...


Žižek že pozabu kako se to dela user posted image . Navodila prosim user posted image


ma sej ni nič takega...uležeš se, zapreš oči, daš noge narazen in čakaš, da žival opraviuser posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
1.7.2008 16:03:10   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Kajzej babe žabe??? Sej, en pir al pa dva! Sej ne bomo spale pri Miški! Al je kakšna mislila, ji kozarc držat v nedeljo zutri, ko bo lulala na palčko user posted image  user posted image  user posted image



Žižek,
a veš da imaš samo še en teden, potem pa lohka slončkašuser posted image   Sitno...


Žižek že pozabu kako se to dela user posted image . Navodila prosim user posted image


ma sej ni nič takega...uležeš se, zapreš oči, daš noge narazen in čakaš, da žival opraviuser posted image


Ah, ne!! Pol je pa brez veze! Js se ne grem več user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
1.7.2008 16:03:32   
marjetka cvetka
spet jaz,
najprej moram dojeti lokacijo žura v petek - kateri konec LJ ali okolica, da bom vedela, če mi znese priti na obisk vsaj pol ure, saj imam petek zvečer od 19:30 ali 20:00 že dogovorjeno žurko (saj ne vem, ali bi dalauser posted image  ali user posted image ) Potem pa me Gigi spet nekaj ustraši s tekmovanjem user posted image , pol pa res ne vem. Bi vas pa res rada enkrat (vsaj) videla, da si vizualiziram pojavnost vseh teh velikih optimistk in bork. Sej, če bo kaka nosečka zraven, se bom morda še kaj nalezla!
Naj povem vsem, ne le Sapi, da se še ne pripravljam na postopek v septembru, temveč je to popostopkovno obdobje, ko želim vse spraviti z mene kar mi povzroča slabo voljo.

in sedaj za Gigi ter ostale zvedavke:
čaj, ki ga pijem se imenuje Čajna mešanica, pripravlja pa ga Ivan Maršič s.p. (Škofljica)
sej ne, da bom sedaj vse pisala, samo je pa zanimivo! Sem morala prav domov pogledati, in prepisati, ker na netu nisem našla!
Torej: Čajna mešanica sladkana po želji z medom in z dodatkom limone ugodno vpliva na prehlade, gripe, angine, mandlje, sinuse, živce, depresijo, bronhitis, astmo, TBC, slabokrvnost, revmo, išijas, sklepe, cirozo jeter, tumorje, rak, levkemijo, mastitis, spremembe na koži (lišaji, ekcemi, glivice, mozoljavost, luskavico, psorlazo itd.),lupus (kožna tuberkuloza), lups erythematodes, kalagenoze, sklerodermija, distrofije, fistule, ciste, jajčnike, maternico, beli tok, menstruacije in sklerozo multipleks.

Upam, da bo resnično ugodno vpivalo tole name, predvsem pri okrepljenih stvareh. Med in pred postopkom pa vseeno nisem toliko alko-ta spila, da bi mi miralo pomagati pri cirozi jeteruser posted image  Je pa opazen učinek pitja čaja na urinu, ki je močnejše barve in bolj smrdljiv - to pomeni, da se telo resnično čisti!

uf, pa smo spet zajadrali v detajle ....

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
1.7.2008 16:06:14   
mismis
Marjetka cvetka

lokacija žura je Notranje gorice pri Ljubljani.

Če boš imela čas, le pridi, pa prej mi sporoči, da ti navodila kako priti do mene pošljem

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu marjetka cvetka)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
1.7.2008 16:09:00   
ledenka
marjetka cvetka, kaj pa je v čaju in kje se ga dobi? user posted image  

gigi, seks je ko vožnja z biciklom... po ene 3h urah ziher prideš spet not user posted image user posted image user posted image  

mišmiš, nič ne obljubim user posted image  eno zadevo imamo splanirano za petek... pa nisem prepričana, če se lahko izognem user posted image  



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu marjetka cvetka)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
1.7.2008 16:10:12   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

marjetka cvetka, kaj pa je v čaju in kje se ga dobi? user posted image  

gigi, seks je ko vožnja z biciklom... po ene 3h urah ziher prideš spet not user posted image user posted image user posted image  

mišmiš, nič ne obljubim user posted image  eno zadevo imamo splanirano za petek... pa nisem prepričana, če se lahko izognem user posted image  





a si zmenjena s svojim polovnim, kaj?
Hitro priznati...user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
1.7.2008 16:15:51   
gigi1
Cvetka user posted image  user posted image  user posted image  hvala. Ti kar pridi, nč ne bo tekmovanja tokrat. Sem te hecala user posted image

Sem link od tega strica najdla -- zanimivo
http://www.marsic-sp.si/

Ajsi na tržnici v Lju se ga dobi. Pls še meni ga kupi, pa prinesi k Miški, če prideš na Hajnija. Če ne, se pa 1x v Kongu najdeva.
A k bicikel praviš??? No, bomo probal. Se mam pa na sumu, da bom glih user posted image  fasala in bomo spet zadevo prestavli za 1 teden.

Kajšiiiii! Kje si?? A ti prideš? Kremco ti moram vrnit.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
1.7.2008 16:15:57   
mismis
ok babuške, zdej gre pa mismis domov, je prišel princ s srebrnim konjem ponjga, da ga odpelje srečni prihodnosti naproti.

Držte se, se tipkamo popoldne

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
1.7.2008 16:16:13   
marjetka cvetka
Ledenka,
glede na moj nos mislim, da je v čajni mešanici seno, neko žito, in cel kup drugih reči - pa neki cvetki tudiuser posted image , samo ker je tako zmešano in sem jaz zaenkrat še taka nepoznavalka zelišč, resnično nimam pojma. Čaj pa se dobi baje na Ljubljanski tržnici ali pa pri zeliščarju doma - Ravenska pot 26, Škofljica (baje je to na drugi strani ceste kot je Pekarna Pečjak). Za bolj podrobne informacije pa lahko prepišem še tel od gospoda Ivana Maršiča - 041 685 092

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





3 prijetni načini, ki vam bodo pomagali za...
Obstajajo trije zelo prijetni načini, ki povečujejo vaše možnosti za zanositev. Noben od teh treh ni nič kaj naporen, pr...
Uspešno rodila zdravo deklico po 13 splavih
Preberite si to navdihujočo zgodbo, ki opogumlja številne starše po svetu, ki se že vrsto let trudijo donositi otroka.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?