|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poznate to pesem?
27.6.2008 17:33:33   
bodoča
A mogoče kdo ve izvajalca te pesmi, mislim, da je naslov Jenny se še spomniš pesmi moje,...
 
Je pa to bolj stara pesem, pa je nikjer ne najdem.

_____________________________

mojeustvarjanje
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poznate to pesem?
27.6.2008 17:42:42   
Colt
Poznam. To je ena iz konca 80's, avtorji pa so Pop Design ali Božidar Wolf ali 13 nadstropje. Nisem siguren. Mam jo pa b glavi user posted image . Okej, gremo na drugo rundo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poznate to pesem?
27.6.2008 17:43:32   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Poznam. To je ena iz konca 80's, avtorji pa so Pop Design ali Božidar Wolf ali 13 nadstropje. Nisem siguren. Mam jo pa b glavi user posted image . Okej, gremo na drugo rundo user posted image user posted image user posted image


Kero drugo rundo user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poznate to pesem?
27.6.2008 18:35:25   
bodoča
Colt, hvala ti, bom šla po teh izvajalcih iskat.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poznate to pesem?
27.6.2008 18:39:37   
Colt
Bodoča, sem pa skoraj trdno prepričan da je izvajalec Randez Vous (ne garantiram da sem prav napisal), ampak oni so zamenjali kar nekaj vokalov. Dam pa levo jajce stran, če ni pevec Miran Rudan user posted image

Madam Volga...katera druga runda? Ja tista, h kateri si me v neki drugi temi poslala,ne user posted image In jaz kot ubogljiv pokovec...marljivo takoj izpolniti ukaz user posted image


< Sporočilo je popravil Colt -- 27.6.2008 18:41:14 >


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poznate to pesem?
27.6.2008 18:47:17   
zvesta
Tako je...

Poje Randez Vous, Naslov je Jenny good bye

KORPORACIJA(-E)......... : Rendez-vous
  NASLOV.................. : Best of Rendez-vous [Zvočni posnetek]
  IMPRESUM................ : Trzin : Megaton Records, p 1998
FIZIČNI OPIS............ : 1 CD (57 min, 17 sek) : stereo ; 12 cm
  OPOMBA O VSEBINI........ : Vsebina: Rendez-vous mix: O ne Cherie ; Modre
oči ; Moja mala princeza ; Koliko solz ; Prvi randevu ; Ne laži ; Goodbye
Michelle ; Shopping in Graz ; Adio Maria ; Vino in rum ; Kondukter ;
Pozabljen sem ; Johnny, Johnny, še živi ; Amore, amore ; Jenny Good bye ;
Šestnajst let ; Srce si njemu dala
  PREDMETNE OZNAKE........ : Popularna glasba - Slovenija
  UDK..................... : 784.66(497.4)
  VRSTA GRADIVA........... : monografska publikacija, zvočni posnetki,
glasbeni, CD
  COBISS.SI-ID............ : 122000640

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poznate to pesem?
27.6.2008 18:49:27   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: Colt
Dam pa levo jajce stran, če ni pevec Miran Rudan user posted image


Pazi na jajca, pri njih je pel Wolf... Rudan pa ne.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poznate to pesem?
27.6.2008 18:51:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Colt
Dam pa levo jajce stran, če ni pevec Miran Rudan user posted image


Pazi na jajca, pri njih je pel Wolf... Rudan pa ne.


Mislm, da je Rudan pel pri njihuser posted image ...  sem bila z mami na njihovem koncertu sicer sem bla  majhna ampak Rudana se pa spomnem.


< Sporočilo je popravil poopsika -- 27.6.2008 18:54:05 >

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Poznate to pesem?
27.6.2008 19:06:59   
zvesta
Jaaa, pa res... Slabo sem brala članek. Sem zdaj še enkrat preverila in se Coltovemu levemu jajčku in Coltu opravičujem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Poznate to pesem?
27.6.2008 19:23:17   
Colt
Hehe, ste ljubke...no ja, moje levo jajce je vsekakor veselo da ostane pri meni. Jaz pa tut vesel da nisem postal enojajčni Colt user posted image Obožujem našo glasbo in zahvaljujoč temu tudi nekaj stvari vem. Naša 70's, 80's in 90's so zakon! Škoda samo ker gre nebroj komadov v pozabo....sam se skušam boriti proti temuuser posted image


Grega


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Poznate to pesem?
27.6.2008 19:26:46   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  user posted image Coltu je dovolj en jajček, glede na dobre strelce v družini user posted image .

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Poznate to pesem?
27.6.2008 19:59:57   
Colt
user posted image user posted image user posted image user posted image Ankica, izjava dneva user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (nemara bi tu lahko v kontekstu dodal, da imam medaljo najboljšega strelca v bataljonu SV) Se pravi je tu neka veza....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Poznate to pesem?
27.6.2008 20:26:07   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Poznam. To je ena iz konca 80's, avtorji pa so Pop Design ali Božidar Wolf ali 13 nadstropje. Nisem siguren. Mam jo pa b glavi user posted image . Okej, gremo na drugo rundo user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

A ni 12 nasprotje? user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Poznate to pesem?
27.6.2008 20:44:48   
Colt
Ne nosečka, ostaja 13. In še ena zadevšna okol te super skupina...enkrat so se po parih letih delovanja skregali...in so se preimenovali v 13. NASPROTJE! Vsak ki kaj ve o slovenski glasbi to bo to potrdil :) Vprašaj Daddya user posted image So pa enkratna grupa, ni kej...


Grega


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Poznate to pesem?
27.6.2008 22:09:10   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Ne nosečka, ostaja 13. In še ena zadevšna okol te super skupina...enkrat so se po parih letih delovanja skregali...in so se preimenovali v 13. NASPROTJE! Vsak ki kaj ve o slovenski glasbi to bo to potrdil :) Vprašaj Daddya user posted image So pa enkratna grupa, ni kej...


Grega



Hvala za pojasnilo. user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Poznate to pesem?
27.6.2008 22:14:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

user posted image user posted image user posted image user posted image Ankica, izjava dneva user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (nemara bi tu lahko v kontekstu dodal, da imam medaljo najboljšega strelca v bataljonu SV) Se pravi je tu neka veza....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Še z moje strani hvala za pojasnilo user posted image

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?