RE: Krema za sončenje JA/NE (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Tanayya29 -> RE: Krema za sončenje JA/NE (29.6.2008 20:35:40)

IZVIRNO SPOROČILO: jančica

Moj otroček je star devet mesecev, pa ga že skoraj dva meseca mažem z Eucerinovo kremo, faktor 25. Mazanje nam je priporočala tudi pediatrinja. Namažem pa ga vedno, ko gremo na sprehod ali pa smo veni, ker tudi v senci je potrebno otroka namazat.


Jaz imam tudi to kremo,in mažem,če naju ulovi najhujše sonce, s tem,da je meni P. odsvetovala mazanje [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image].




jakaracman -> RE: Krema za sončenje JA/NE (29.6.2008 22:06:08)

Ne mazati dojenčkov z kremami.Dojenčki sodijo v senco, zaščiteni z pokrivalom in bodijem.




Anonimen -> RE: Krema za sončenje JA/NE (29.6.2008 22:10:53)

Dojenčki sodijo v senco, zaščiteni z pokrivalom in bodijem.


Se strinjam.

V morje pa zgodaj zjutraj ali zgodaj zvecer. Namesto kreme se dojencka oblece v tanko bombazno majico in na glavo da pokrivalo.




nežka -> RE: Krema za sončenje JA/NE (1.7.2008 10:16:57)

Aja v glavnem je treba gledati da ima krema za dojenčke samo mineralne filtre in ne kemičnih.Če kupuješ naravno kozmetiko se pa še drugih kemikalij izogneš


Se strinjam. Jaz uporabljam za tamalega Avalon mleko z zaščitnim faktorjem, ki je naravno, pa še lepo se razmaže.
In tudi jaz sem mnenja, da majhni otroci sodijo v senco. Jaz z njim ne grem na sonce, sploh pa ne, v hudih urah. Smo lepo v senčki, vseeno pa ga namažem z zaščitnim faktorjem.





Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]