|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zmanjšanje prsi
26.6.2008 17:40:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Kaj se ti smeješ user posted image user posted image user posted image
Morda je tudi on kje preveč obdarjen.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: zmanjšanje prsi
26.6.2008 17:40:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Kaj se režiš? Si si spisek naredu?user posted image

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: zmanjšanje prsi
26.6.2008 17:46:14   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Kaj se režiš? Si si spisek naredu?user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: zmanjšanje prsi
26.6.2008 18:15:29   
Colt
Ne gre se za smejanje...bolj naj bi ta smajli po moje izkazoval čustvo oblizovanja. In seveda brez vseh slabih namenov, to vam zagotavljam user posted image A jaz kje preveč obdarjen? Ja, malce okoli pivskega vampka, to pa priznam. Saj tiste ki me poznajo, to že vedo user posted image

Grega user posted image

ps. Karin, kar se spiska tiče...sem že zdavnaj obupal. Ti si bila št1 gor, pa ni blo haska...in sem ugotovil da takle stari konj kot sem jaz, ni več zanimiv za ostala dekleta, razen za svojo user posted image Pa še to ne 100% vedno user posted image


< Sporočilo je popravil Colt -- 26.6.2008 18:17:26 >


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: zmanjšanje prsi
26.6.2008 18:20:20   
Pikec
pol pa se moraš nabildat - v tošl user posted image ...

Boš zanimiv za staro in za mlado (obeh spolov).

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: zmanjšanje prsi
26.6.2008 18:22:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Kaj se režiš? Si si spisek naredu?user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: zmanjšanje prsi
26.6.2008 18:30:58   
Ancy
IZVIRNO SPOROČILO: Colt
in sem ugotovil da takle stari konj kot sem jaz, ni več zanimiv za ostala dekleta, razen za svojo user posted image Pa še to ne 100% vedno user posted image



Odkar se na RR govori da so moški vaše družine extra-plodni so se gotovo stvari spremenile user posted image user posted image Beri  svojo temo user posted image

< Sporočilo je popravil Ancy -- 26.6.2008 18:31:25 >

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: zmanjšanje prsi
26.6.2008 19:32:46   
nanč

Jaz si nebi dala ne povečat ne zmajnšat, če bi se pa dalo "negda sveta" ko bo "priliv" mal dvignit bi pa takoj šla!        Enako,to bo moja želja do groba

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: zmanjšanje prsi
26.6.2008 20:28:15   
lojzika
Mene tudi boli Križ! In danes sem ob 10 zjutraj komaj pretekla tiste 3 km ki jih običajno naredim ampak ziher ni to od velikih ziz imam samo 75 B

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: zmanjšanje prsi
26.6.2008 21:53:23   
Anonimen
ps. Karin, kar se spiska tiče...sem že zdavnaj obupal. Ti si bila št1 gor, pa ni blo haska...in sem ugotovil da takle stari konj kot sem jaz, ni več zanimiv za ostala dekleta,


user posted image

P.S.
Moj bo tud letos 31, pa ni nč star konj. Je kar poskočen konjiček šeuser posted image

(odgovor članu lojzika)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: zmanjšanje prsi
26.6.2008 21:55:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pijja





pa tko rada šla ker sem si vedno želela male prsiuser posted image
Napište prednosti in slabosti,plissuser posted image





jz sem ti pa fouš za tole, pa bi takoj zamenjala za cifro večje user posted image

Prednosti malih prsi:
ne rabiš modrca nosit
ne ovirajo te pri športni dejavnosti
lahko neovirano ležiš na trebuhu
ne povesijo se user posted image (ta je res dobra lastnost)

slabosti malih prsi:
- da v večini ne dobiš številke modrca
- da so ti bikinke prevelike
- da ravno toliko premajhne, da jih na plaži ni za kazat, kopalke pa ne stojijo ok
- določeni modeli majčk ne stojijo dobro
-.....in še in još

user posted image

(odgovor članu pijja)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: zmanjšanje prsi
26.6.2008 23:04:49   
PETRAMS
Jaz bi takoj šla,saj tudi bom samo nekje drugo leto komaj...sam še malo moram potrpeti.Pa še pravega zdravnika si moram izbrati.No nevem če na zmanjšanje ali dvig prsi.Kam boš šla ti?Lahko napišeš zs če hočes.Drži se in ne premišljuj.Veliko srečeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp,Petra ;)

Če ljubezen nosiš v sebi, potem jo vedno tudi srečaš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: zmanjšanje prsi
26.6.2008 23:20:13   
lelaval
Jaz bi tudi sprejela kak košček od tistih, ki jih podarjajao - če ne za povečat, pa za lepši videz user posted image (3 user posted image in 3 porodi oz.  dojenje so pustili resne posledice user posted image )

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: zmanjšanje prsi
27.6.2008 8:22:33   
Freycha
babe, če imate res take bolečine v hrbtenici in da lahko dokažejo, da hrbtenica trpi zaradi velikih jošk, potem vam to naredijo na račun zdravstva. Brezplačno. Poznam punco, ki so ji to naredili, sicer bi ji šla hrbtenica v pm.......

če pa bi samo tako malo, ker vas pač motijo (v tem klubu se tudi sama najdem) potem je pa to resno za premisliti. Tudi sama non stop govorim, da bi si jih dala zmanjšati, ai pa vsaj nazaj dvigniti (že s tem se malo zmanjšajo), ampak ker sem si o tem malo prebrala, pa tudi pogledala en dokumentarec dvomim, da bi se za to odločila. Operacija kot taka je veliko bolj nevarna, kot je pri ustavljanju silikona. Tudi veliko bolj zahtevna, zato tega ne dela kar vsak plastičen kirurg. V nekaterih primerih menda tudi mišice prerežejo in se ti zna kaj hitro zgoditi, da potem joški nista simetrični.

Tudi je treba računati, da potem bradavici nista več uprabni, saj sta samo lepotno nazaj prišiti. Kar pomeni, da je to potrebno narditi takrat, ko se res odločiš, da ne boš imel otrok.

Tko da, ne samo gledati na to, a je dovolj denarja za operacijo ali ne, ampak je fajn it do plastičnega kirurga in se resno z njim pogovoriti o tej operaciji, pa resno razmisliti, če se splača.


(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: zmanjšanje prsi
27.6.2008 9:10:07   
Anonimen
še mal linkov

zmanjšanje - http://www.fabjan.si/?module=procedures&id=13#menu
dvig - http://www.fabjan.si/?module=procedures&id=14#menu

cenik  http://www.fabjan.si/?id=c#menu

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: zmanjšanje prsi
27.6.2008 11:26:54   
pijja
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
[/Blagor tebi,ker nimaš teh problemov,ali pačuser posted image user posted image user posted image user posted image


quote]

_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: zmanjšanje prsi
27.6.2008 11:32:39   
pijja
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

IZVIRNO SPOROČILO: pijja





pa tko rada šla ker sem si vedno želela male prsiuser posted image
Napište prednosti in slabosti,plissuser posted image





jz sem ti pa fouš za tole, pa bi takoj zamenjala za cifro večje user posted image

Prednosti malih prsi:
ne rabiš modrca nosit
ne ovirajo te pri športni dejavnosti
lahko neovirano ležiš na trebuhu
ne povesijo se user posted image (ta je res dobra lastnost)

slabosti malih prsi:
- da v večini ne dobiš številke modrca
- da so ti bikinke prevelike
- da ravno toliko premajhne, da jih na plaži ni za kazat, kopalke pa ne stojijo ok
- določeni modeli majčk ne stojijo dobro
-.....in še in još
user posted image user posted image user posted image  zdej si me pa nasmejala.Sicer nism mislila lasnosti le teh,ampak operacije,dobre in slabe strani.Ma klinc gleda vse skupaj ,sam enkrat se živi,grem si odrezat odvečno stvaruser posted image
user posted image



_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: zmanjšanje prsi
27.6.2008 11:37:17   
pijja
Tudi je treba računati, da potem bradavici nista več uprabni, saj sta samo lepotno nazaj prišiti. Kar pomeni, da je to potrebno narditi takrat, ko se res odločiš, da ne boš imel otrok.
Ah to sm pa 100%,ni panike.Kar se pa tiče resnosti operacije,je pa panika.Se bo treba resno pogovoriti,ker ne mislim okoli skakati z različnimi velikosti joškovuser posted image .A pol so bradavici samo še za okras,ne čutiš nobenih dražljajev večuser posted image Po tem sodeč si po eni strani invaliduser posted image
Tko da, ne samo gledati na to, a je dovolj denarja za operacijo ali ne, ampak je fajn it do plastičnega kirurga in se resno z njim pogovoriti o tej operaciji, pa resno razmisliti, če se splača.


_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu pijja)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: zmanjšanje prsi
27.6.2008 11:41:46   
pijja
IZVIRNO SPOROČILO: smigli

Povej mi kdaj greš, pr
idem zdraven, tebi odvzamejo in meni dodajo.user posted image

user posted image  komot,ampak bo tebe več koštalo,ker dobiš več materialauser posted image




_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: zmanjšanje prsi
27.6.2008 11:42:27   
pijja
IZVIRNO SPOROČILO: smigli

Povej mi kdaj greš, pr
idem zdraven, tebi odvzamejo in meni dodajo.user posted image

user posted image  komot,ampak bo tebe več koštalo,ker dobiš več materialauser posted image




_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: zmanjšanje prsi
27.6.2008 13:09:51   
RoZala
Še ena z D oz. E (koker kdaj) košarico. Na živce mi gre, ko me večina dedecev gleda pod vrat in ne v oči. Grrrrr.
No, zate imam le en nasvet: ne vem kakšno kilažo imaš ampak če si pretežka, ti bo kirurg najbrž svetoval, da shujšaš, ker se prsi potem še bolj povesijo. In če si jih zdaj zmanjšaš ter nato shujšaš, zna bit potem problem v gravitaciji user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Ime za oba spola
MorjeMorje

Zanima me vaše mnenje glede predlaganih imen-katero vam je najbolj všeč?

Meta (10%)

Julija (31%)

Mija (20%)

Marko (9%)

Filip (19%)

Vasja (11%)


Število vseh glasov: 457

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!