slinjenje in slinčki (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


bini -> slinjenje in slinčki (23.2.2005 22:04:34)

Ojla.
dajte mi punce povedat kolk časa so se vaši malčki slinili??? ker jest mam že poln kufr teh slinčkov in pranja... se mi zdi, da je to za plenicami takoj naslednji največji potrošni material pri naši mali... začelo se je tam pri 2. mesecu, pa še kar traja:zmeden::zmeden:...slinčke je treba menjat na cca 1 uro, drugač se ji mazolčki naredijo. pri 7.mesecu je dobila 2 zobka, drugih še ni, slinjenje pa skoz konstantno :zmeden::zmeden:... sej ni sile, ampak bi bla fajn sprememba, da bi blo na kaki fotki več Ane kot slinčka :)-:)-:)-
lp :kuza:




JASNA D -> slinjenje in slinčki (23.2.2005 22:12:55)

tE "POTOLAŽIM"? Naš je star 17 mesecev, pa mu ravno dol iz ust kaplja..... Če bi zbirala, bi v enem dnevu za cel škaf skup spravla..... Ima že vse zobke od mlečnih, razen spodnjih trojk - aja pa petkic še tudi nima.

LP, Jasna




Pinja -> slinjenje in slinčki (23.2.2005 22:25:41)

Jst mam isti problem že od 4 tedna dalje :(. Pa nisem imela nobenega slinčka, ker so vsi govorili, da jih tako majhni otroci še ne rabijo :zmeden:

Si pa mal pomagam z dvema pleničkama, ki jih vmes mal posušim (eno pod vrat, drugo sušit), spodaj pa še slinček, ker smo drugače čist mokri.

lp :sloncek:




nejcko -> slinjenje in slinčki (23.2.2005 23:12:02)

No, jaz bom pa kar vse potolažila. Moj tavečji je star 3 leta, pa se včasih še zmeraj slini k polž. Dobesedno se mu včasih kar slina iz ust uliva. Uf, kaj pa vem, če po tega sploh kdaj konc, ker se bo itak kmal po punacah slinit začel, haha.




Anonimen -> slinjenje in slinčki (24.2.2005 8:15:36)

Ja pa imate tiste slinčke, ki imajo spodaj folijo, da ne premočijo?




bini -> slinjenje in slinčki (24.2.2005 10:46:19)

mamo tud mi tiste s folijo, ampak zgornji del je pa vseen tolk mokr, da se ji potem koža pod brado vname oz. ratajo mozoljčki, tko da je treba menjat :zmeden:..no, vsaj vidim da nimamo samo mi tak slinaste punce :)-:)-




Anonimen -> slinjenje in slinčki (24.2.2005 10:51:03)

Aja, seveda, saj to je še tako majčkeno, da tam,, kjer bo potem vratek, je še vse mehko in toplo.




piškotka -> slinjenje in slinčki (24.2.2005 12:21:39)

Tut mi imamo enak problem, da se ji pod bradico potem naredijo mozolčki. S čim mažete, da izginejo?




lin -> slinjenje in slinčki (24.2.2005 13:16:20)

Bini naj te potolažim ,mi se tudi slinimo ćže do 2 mes.pa smo dbili prva dva zoba pri 4,5 druga dva pri 5 in tretja dva pri 6 mes.Pa slinjenja še ni konec.
Meni grejo ful naživce,pranje liknje nonstop mnjavanje pa še ko greš ven pa otroka zrihtaš in pol uni slinček vse pokvari,lahko jenevem kolko lep ma ni to to.
No je sem zdaj našla ene slinčke ki so šekar mahni ker itak je moker samo pod bradoda je malo boljše samo vseeno brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!




lin -> slinjenje in slinčki (24.2.2005 13:17:38)

Splišni sej mi mamo tud te s foljo samo kot je napisal že bini pol pa je vsa brada rdeča!




bini -> slinjenje in slinčki (24.2.2005 16:04:03)

ej lin kje si dobila lušne slinčke??? meni so vsi grozni kjer jih kupim :(...
ja, mažemo pa mi s cinkovo kremo - smo dobili na recept, ker je blo že vse takoooo rdeče... pomaga pa tud od justa tea tree krema.
no, enkrat se bodo že morale nehat slinit, menda...:zmeden:




andrejaz -> slinjenje in slinčki (24.2.2005 22:49:12)

Lušne slinčke imajo tudi H&M . Pakirani so po 3 skupaj. So bolj majhni in pridejo samo pod vratom ne pa do popka, spodaj imajo folijo, zadaj pa se zapnejo na ježka, so pa v beli barvi.
Jaz sem jih kupila kaka 2 meseca nazaj v LJ

Naš :modri: pa se zelo malo slini, skoraj nič.

:sloncek:




Stran: [1]