|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Trip trap
24.6.2008 16:04:57   
gajči
Zanima me kdaj ste svoje otroke dale sedet v trip trap, tisti, ki uporabljate ta stolček? A je potrebno počakati, da otrok popolnoma samostojno sedi?

Zanima me še ali obstaja kakšen podoben trip trapu, pa malo cenejši?

Pa mogoče še kakšna izkušnja s trip trap stolčkom, kako ste zadovoljni z njim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Trip trap
24.6.2008 16:09:50   
izabella1
Moja mala sedi v njem od 5. meseca, pa takrat še ni čisto sama sicer sedela. Pa je vse ok z njo ;)

Podobnega, a cenejšega še nisem videla. Sicer smo pa z njim zelo zadovoljni. Sprva sem hotela narediti še kakšne blazinice, ker se mi je zdelo pretrdo. A čas ni dopuščal pa je vseen vse ok. Lepo se obriše, itd. ...

Je pa v soboto v Ikei zelo uživala v njihovem Antilop stolčku. Če nebi trip trap dobili za darilo, bi se zagotovo odločila za tega drugega.


< Sporočilo je popravil izabella1 -- 24.6.2008 16:16:36 >


_____________________________

http://bialovesstrawberries.blogspot.com/

(odgovor članu gajči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Trip trap
24.6.2008 20:39:45   
lotty4
naša sedi v trip trapu od petega meseca, kupili pa smo ga v Acronu na Jesenicah za 35 eurov.

(odgovor članu izabella1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Trip trap
24.6.2008 22:56:41   
Marelica
Mi imamo že dva trip-trapa... se opravičujem, ponaredka.user posted image  Kupili smo ju v spletni trgovini Sonček - njihov proizvod (55 eur). Že pri hčerki smo bili zelooo zadovoljni in zdaj ga je dobil že mali bratec. Mora pa po moji presoji že lepo sedet, prej sploh nismo probali. Je stabilen, sedalo in opora za noge lepo "rasteta" z otrokom, se gre lepo nastavit na višino. Ko pa pri večjem otroku že snameš varnostni lok, lahko ta sam čisto varno spleza gor ali dol. Naša je to znala nekje pri letu in pol in zdaj se mi pri njej sploh ni treba še s posedanjem ukvarjat.

Pa jaz ga pogosto uporabim še namesto lestve, če se je treba na zadnjo polico visokega elementa stegnit. Da ne rečem, da na njem tudi odrasli prav fino sedi... Mogoče se čudno sliši, ampak pri nas je ta stolček res multifunkcionalen in se kljub dvoletni dobi še ni razmajal.

... pa ne delam zdaj reklame, ampak samo povem, kako nam služi.

No, mi nismo kupili mizice, ki se tudi lahko dokupi, ampak je sploh ne pogrešamo. Se da super k mizi postavit in je otrok že od vsega začetka lepo sodeluje pri mizi (in fino prte pa pribor dol vlači user posted image ).

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Trip trap
25.6.2008 10:28:35   
tanci29
mi imamo trip trap od stoke...res je drag ampak je vreden svojega denarja...zraven lahko dokupiš še eno dilco za naslon pa še naramnice za pripet če želiš...mi smo z njim ful zadovoljni..ne vzame veliko prostora pa še mali lahko z nama sedi za mizo...tako da user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...pa uporaben je tudi kasneje ne samo za hranjenje otročka...

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Trip trap
25.6.2008 14:50:16   
katra55
Mi imamo trip trap, noter sem jo dala ko je bila stara 6,5 mesecev in je že lepo sedela. Dokupila sem tudi blazino, ker drugače ful leze. Pri starših pa imamo tega , ki je tudi vredu, stane pa 34€. Mi smo s trip trap stolčkom zelo zadovoljni.


< Sporočilo je popravil katra55 -- 25.6.2008 14:51:47 >

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Trip trap
25.6.2008 15:05:43   
natasaom
naš tritrap je star že 12 let.najprej ga je imela nečakinja,pred 3 leti pa ga podarila hani,res je multifunkconialen..bolš od vseh stolčkov za hranjenje

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Trip trap
25.6.2008 15:09:13   
Anonimen
Zanima me še ali obstaja kakšen podoben trip trapu, pa malo cenejši?


Ali pa rabljen trip trap. Meni je boljsa varianta od raznih, vcasih tudi nevarnih priblizkov.

(odgovor članu gajči)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Trip trap
25.6.2008 16:01:11   
Ayo

IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

mi imamo trip trap od stoke...res je drag ampak je vreden svojega denarja...zraven lahko dokupiš še eno dilco za naslon pa še naramnice za pripet če želiš...mi smo z njim ful zadovoljni..ne vzame veliko prostora pa še mali lahko z nama sedi za mizo...tako da user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...pa uporaben je tudi kasneje ne samo za hranjenje otročka...


enako.

sedi notri pa od svojega 5,5 meseca.

_____________________________

"Stecimo kam, stecimo stran, stecimo v svet sanj.
Za vse, prav za vse je prostor nekje, kjer trate se zelene."

Gabriel, 20.12.07 (54cm, 4540g)
Ilaria, 07.08.09 (51cm, 4050g)

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Trip trap
26.6.2008 9:55:00   
Mesečnica
Tripp trapp je enostavno najboljši. Midva sva se odločila, da ga kupiva kljub visoki ceni, ker bo našega malega spremljal več let (bo "rastel" skupaj z njim) - ko bo začel hoditi v šolo, ga bo imel tudi za sedenje za delovno mizo, da bo lepo sedel user posted image . Zdaj čakamo drugega pikca in mu bova tudi tripp trapp kupila. Se mi zdi, da se ti ta investicija z leti res dobro povrne.

Naš mali v tripp trappu sedi nekje od 7. meseca.

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?