Čolniček (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


gajči -> Čolniček (24.6.2008 15:59:16)

Konec tedna se odpravljamo na morje in bi mojemu skoraj 5 mesečniku rada kupila en čolniček ali pa mali bazenček, da bi se malo namakal v morski vodi.
Kakšni so se pri vas najbolje obnesli, ,predvsem pri otrocih, ki še ne sedijo samostojno?




madasa -> RE: Čolniček (24.6.2008 16:03:57)

Jaz sem kupila moji v pikapolonici za cca 7 evrov in sem ga napihnila vendar ga žal nisem uspela sprobati ker je starejši zbolel in smo šli domov. je pa stara 4m in bi pomoje fajn pasala noter.




izabella1 -> RE: Čolniček (24.6.2008 16:04:50)

Se mi zdi, da bi bil potem najprimernejši čolniček. Lahko ga malo pelješ po morju ali pa naštimaš vodo v čoln, da malo počofota. Je pa moj bratec, ko smo bili na morju z njim, kar spal v čolnu, privezanem ob obali. Smo mu naštimali še senčnik in je fino drnjohal.

Kar pa je ta čolniček "šel pa-pa" iščem sedaj za svojo pupo novega. Polno je raznih bazenčkov, čolnička pa še nisem zasledila. Kakšen predlog?




ina83 -> RE: Čolniček (24.6.2008 16:18:33)

Jst sm ga kupla v sparu za ene 6 ojrou. Moj skoraj 6 mesečnik neizmerno uživa. Velik je pa meter krat pol metra. Super je. Ko smo doma ga imamo na terasi, kjer veliko čofota, jutr gremo pa na morje z njim bomo pa še vidl kako se bo obnesel. Pa obvezno mu daj še kakšne račke pa obročke zraven, da se igra.




lotty4 -> RE: Čolniček (24.6.2008 20:38:21)

mi smo v pikapolonici kupili kanu, ki je malo ožji,ker še ni stabilno sedela in se je lahko naslonila na levo in desno, pa nikamor ni mogla pasti. čolniček pa je bil za našo žal še malo preširok, verjetno nam  bo drug mesec prišel prav.




kaya2007 -> RE: Čolniček (25.6.2008 0:16:08)

je popolnoma vseeno kaj kupiš, namakat se da v vseh možnih zadevah..mi imamo velik bazen, manjši bazen, čoln...še najbolj prav mi pride najmanjša zadeva, ker je z njo najmanj komplikacij.




Anonimen -> RE: Čolniček (25.6.2008 10:33:40)

IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

je popolnoma vseeno kaj kupiš, namakat se da v vseh možnih zadevah..mi imamo velik bazen, manjši bazen, čoln...še najbolj prav mi pride najmanjša zadeva, ker je z njo najmanj komplikacij.


Res je. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stran: [1]