|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj dvigniti vzglavje?
23.6.2008 16:55:17   
xerox
Imam 2 meseca staregauser posted image  in sem ga do sedaj vedno vozila v vozičku leže, pa me zanima kdaj ste vašimuser posted image  malo dvignili vzglavje???

Zanima me še tiste ki hranijo z AM ali v teh vročinah dajete kakšen čajček 2-mesečnikom??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj dvigniti vzglavje?
23.6.2008 16:59:39   
Freycha
1. naša je lepo ležala do nekje 4m ali celo dlje (madonca hitro pozabiš določene stvari)

2. načeloma čaja ni potrebno dajati, ker dobi dovolj tekočine tudi z AM. Tamala je dobila čaj šele, ko smo uvedli gosto hrano.......

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj dvigniti vzglavje?
23.6.2008 16:59:57   
Naja30
Mi smo dvignili pri cca 4 mesecih.

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj dvigniti vzglavje?
23.6.2008 17:09:50   
lorch
jaz sem svoji dvignila vzglavje malo pred dopolnjenim 4. mesecem.
Kar se čaja tiče pa so mi v bolnišnici rekli, da če z dojenjem ne bo šlo in ji bom dajala AM, naj zraven dajem še malo tekočine za žejo.Sploh pa zdaj ko je tako vroče, bolje da otrok še malo popije zraven.


_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj dvigniti vzglavje?
23.6.2008 21:41:21   
Anonimen
Vzglavje, ampak čisto malo smo dvignili že pred 4. mesecem.

Jaz sem do 6. meseca izključno dojila, ampak ko je bilo poletje je bil sin star 3 mesece in je bila neznosna vročina, tako da sem mu tudi dajala za pit prekuhano vodo ali čaj, čeprav so rekli, da ni potrebe. Redil se je pa kljub temu lepo. Aja, pa popil ni veliko vode/čaja.

(odgovor članu lorch)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj dvigniti vzglavje?
23.6.2008 21:46:54   
trdozimc
Pri nobenem nismo dvignili vzglavja pred 4. mesecem.

Oba sta bila na AM od 4. meseca naprej (cca) in oba sta bila poleg še žejna. Dobila sta vodo.


user posted image user posted image user posted image  Se pa res strogo čuje, ampak tak je.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj dvigniti vzglavje?
23.6.2008 21:52:15   
vaney
Vzglavje ima rahlo dvignjeno od 3. meseca (15 stopinj). Zdaj je star 5 mesecev, pa je večinoma še skoz dvignjeno samo 15 stopinj, ga pa že moti, tako, da bomo počasi še malo dvignili.

Mi smo že od 2. meseca na AM, pit sem mu dajala čaj za prebavo, ker je bil zelo zaprt, zdaj se je prebava uredila in mu večinoma dajem vodo, pa je čisto zadovoljen.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj dvigniti vzglavje?
23.6.2008 22:44:55   
goga79
pri štirih mesecih za eno stopnjo!

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj dvigniti vzglavje?
24.6.2008 10:29:45   
nia5
Moja je stara nekaj čez mesec in mi je pediatrinja rekla da ji komot dvignem vzglavje za 30 stopinj in mali zgleda tak paše pa še zaradi polivanja se mi zdi varno. Dvignila sem ji za približno 20 stopinj kjer spi in tudi v vozičku. Upam da ni s tem kaj narobeuser posted image

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj dvigniti vzglavje?
24.6.2008 13:45:40   
*NikoLina*
Tudi nam je pedriatinja svetovala naj dvignemo za cca 30 stopinj tam kjer spi...V porodnišnici pa so rekli, da lahko mala tako leži samo pol ure, ker ji lahko zatekajo nogice...user posted image  Komu naj zdaj verjamem? Sem pa opazila, da ima naša 2m stara malčica res nekam zatekle prstke na nogah, tako da sem ji spustila vzglavje...Dala sem ji en miniaturen povštrček...Lahko katera svetuje, kako je s tem?

Lp.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj dvigniti vzglavje?
25.6.2008 0:30:07   
Pia77
Naš je star 4 mesece in a imam še vedno na ravnem. Med vozičkanjem opazuje mene, strehico vozička in igračke, kuka pa tudi čez stransko mrežico(Quinny Freestyle 3XL).. Dokler ne bo kazal znakov dolgočasja oz. se začel dvigovat, ga bom pustila kar tako. Škoditi mu ne more.

(odgovor članu *NikoLina*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj dvigniti vzglavje?
26.6.2008 8:07:19   
petra05
mi smo naši dvignili vzglavje pri dobrih treh mesecih ampak čisto malo, da je vidla ven ker ni hotela več ležati v košari. Če hraniš svojega dojenča z umetnim mlekom mu moraš dajati čaj ker lahko dihidrira sploh k je zdaj tako vroče, če ga pa dojiš pa ni potrebno, tako je meni patronažna rekla...

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj dvigniti vzglavje?
26.6.2008 9:33:40   
angel_rebelde
Pri cca.4 mesecu...

Čaj mu v tej vročini kar daj, čeprav bi jaz raje dala vodo..


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu petra05)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj dvigniti vzglavje?
26.6.2008 9:39:19   
Ajvy
po uz kolkov smo dvignili naklon....caj pije pa ze od majhnega...kar se je kasneje izkazalo za zelo pametno potezo...vodo...vodo pije pa samo po kozarcku, drugace je nece.....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




avto moto
metalord666

ali zbirate avto moto?

da (17%)

ne (83%)


Število vseh glasov: 235

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!