|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   AD3 kapljice
21.6.2008 14:51:56   
Pingvinčica*
Kdaj ste začele vašemu dojenčku dajati AD3 kapljice in kako postopoma?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: AD3 kapljice
21.6.2008 15:00:07   
Lunc_a
Takoj ko smo jih dobili.vse naenkrat smo dali.prvega otroka so zaprle in smo šli na D3,pri drugemu pa nimamo težav

(odgovor članu Pingvinčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: AD3 kapljice
21.6.2008 15:06:40   
madasa
naša jih je dobila pri 1 mesecu. Jaz sem ji dajala na začetku cca 3 dni 1 kapljico, potem 3 dni 2 kapljici potem 3dni 3 kapljice tako da jih je do drugega meseca dobila 7 toliko jih dobiva še sedaj.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: AD3 kapljice
21.6.2008 15:14:29   
rija
ko sva prišla iz porodnišnice. ampak zopet upoštevaj, da je moj januarček, ko sonca ni v takih količinah kot te mesece. jaz mu jih zdaj poleti niti dajala nebi in mu jih pri šestih tudi nisem, je sama P rekla, da je tak ok, ker sva veliko zunaj.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Pingvinčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: AD3 kapljice
21.6.2008 15:21:01   
Anonimen
Tudi naša jih je dobila ko je dopolnila 1 mesec- mislim recept, dvignili jih nismo, ampak smo si nabavili Oleovit D3 iz Avstrije.

To pa zato, ker je taprvo našo babouser posted image  zeeelllllooo šraufalo po teh  AD3.

Zdaj pa pri teh kapljicah Oleovit ni nobenih problemov, pa doza je tudi veliko manjša (1 kapljica na dan) res pa, da sem ji pred hranjenjem do dopolnjenega 4 meseseca dajala kapljice proti napenjanju
(Lefaxin in/ali Antiflat)

(odgovor članu madasa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: AD3 kapljice
21.6.2008 15:33:13   
Srčekgirll
Jst AD3 kaplce dajem zjutraj. Začela sm s tremi kapeljcami , par dni, pol smpar dni dajala po 4, pol 5, pr 6ih je pa dobil krče in sm zmanjšala na 4. Poskušala bom počasi prit na 7, če ne bom pa po 4 ali pa 5. Mi je pa zanč ena kolegica rekla, da je ona nehala dajat svojmu sinu, kr ponoč niso nč spal, pa je z njim vse ok. Men se drgač zdijo te kapljce brez veze. Dobil smo jih pa k smo bli v posvetovalnici ( 1 mesec star).

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: AD3 kapljice
21.6.2008 18:49:55   
Paštetka
Vprašaj P. Oz.P ti bo vse povedal kako in kaj. ZAto jih imamo user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: AD3 kapljice
21.6.2008 20:30:20   
Neni13
Jaz sem jih našemu tud mal davala, mal ne. Pa smo šli na pregled pri 2 mesecih. Rahlo zaležna glavica, saj je imel zadaj na glavici še mehke kosti. P nam je povečala dozo AD3. Seveda, se zdaj tega striktno držim in glavica je še čisto čisto malo zaležana..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: AD3 kapljice
21.6.2008 21:13:31   
KT
Naša frajla je rojena konec junija in jih do konca septembra nisem dajala. Ko je blagodejno zgodnje jutranje in večerno sonce skrilo oz je izgubilo svojo moč smo dajali Oleovit. Vse BP.
Kot ti je svetovala Paštetka - obrni se na P, ta bo že vedel/a kako in kaj.  

(odgovor članu Neni13)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?