|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kašelj
18.6.2008 8:53:54   
rizelj
Živjo! Iskala sem temo na kašelj, pa je nisem našla. Moj problem traja že dva tedna in me zanima, če je katera to "prebolela". Sem kadilka ( prosim tiste, ki so alergične na to, naj ne bodo preveč "napadalne" ), pokadim jih cca 15 na dan. Nehala bi ampak na žalost kadim celih 18 let in ne morem kar tako nehat, sploh pa ne v nosečnosti zaradi posledic odvajanja...No včeraj zvečer je bilo tako hudo da nisem mogla zaspati do polnoči...A katera mogoče ve za kak domač "zvarek", ki ne škodi otroku-mogoče žajbelj?
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kašelj
18.6.2008 8:56:29   
ključek
sicer ne vem, če to pomaga pri cigaretah..............pri navadnemu kašlju oz. bronhitisu, ki ga imam jaz, uporabljam kremo od justa, materina dušica, s katero se namažeš po podplatih, prsih in po hrbetnici. preverjeno deluje. ampak kot sem rekla, ne vem, kako je s cigareti.
lahko samo nekaj vprašam, pa nč ne obsojam al pa kej.............je z otročkom vse ok, čeprav pokadiš toliko cigaret na dan??

(odgovor članu rizelj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kašelj
18.6.2008 8:57:06   
potepinček
Poskusi slezov sirup, ki se dobi v lekarni. Včasih pomagajo tudi kakšni bonboni npr. Halz.

(odgovor članu rizelj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kašelj
18.6.2008 9:02:48   
rizelj
Me to you: ja je vse v redu  user posted image  Živahen 3oo na uro...kot sem že napisala, predolgo kadim, da bi nehala zdej ko sem noseča...pa hvala za skrb in odgovor user posted image user posted image

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kašelj
18.6.2008 9:06:57   
ključek
ja je vse v redu


no, me veseli!!!! user posted image
upam, da čim prej pozdraviš kašelj, ki zna bit res zoprn................mene že matra, kadar moram kihniti............user posted image

< Sporočilo je popravil Me to you -- 18.6.2008 9:07:13 >

(odgovor članu rizelj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kašelj
18.6.2008 9:10:03   
Marogica
Pomaga slezov sirup, če pa je kašelj premočan, pa pojdi do zdravnika, da ti da kaj močnejšega. Tako je bilo pri meni-sem pa tudi kadilka.user posted image

Žajbelj pa v nosečnosti odsvetujejo...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




katero ime ti je nabolj všeč
lisicka76



Enej (27%)

Matej (27%)

Kristian (13%)

Liam (20%)

Nej (12%)


Število vseh glasov: 466

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!