|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oslarija v Mariboru
16.6.2008 23:03:28   
kekec in mojca
Dajte mi povedat tiste, katerih otroci so praznovali RD v Oslariji v Tušu, ste bile zadovoljne?

Ker danes, ko sem šla rezervirat prostor za mojega malega, je glih ena vzgojiteljica tako nadirala otroke, da so še meni lasje šli po konci. Skupina si je šla umit roke čisto poklapana. Ne vem sicer, kaj je bilo, ampak tako drenje no... v smislu - "Če se ne boste v restavraciji lepo obnašali, bom jaz osebno poskrbela, da boste šli nazaj gor in tukaj sedeli do konca zabave..." user posted image user posted image user posted image

Otroku plačaš zabavo za rojstni dan, potem pa pride domov ves poklapan in žalosten? Saj vem, da je mularija danes marsičesa sposobna, tudi sama sem učiteljica, ampak kljub vsemu, no... saj ona ni tam za vzgajanje, ampak za to, da pazi na otroke za tisti dve uri.

Ima me, da bi vse skupaj odpovedala, samo kaj, ko moj mali sanja o tej Oslariji že od januarja naprej... Zdaj pa res ne vem, kaj bi. On je načeloma priden in vodljiv, ne morem pa enako garantirat za vse otroke, ki bi jih rad povabil, ker jih toliko ne poznam.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oslarija v Mariboru
16.6.2008 23:33:51   
Marogica
Moj ta večji je bil 2x povabljen na rojstni dan tja...In je bil vedno zelo navdušen...Sami tam še nismo praznovali. Smo šli raje v "naravo" v indijansko vas pod Pohorje. Super stvar za otroke, ki imajo pomladi/poleti  rojstni dan...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oslarija v Mariboru
17.6.2008 8:09:56   
malika
meni ta Oslarija ni najbolj všeč. Je bil moj ta večji pred kratkim povabljen tja na rd , pa je po pol ure že zganjal paniko za domov user posted image  , tak da je moralo bit nekaj narobe, ne pove pa kaj.
Drugače pa so luštni tudi rojstni dnevi na bazenu.  Tukaj poglej: www.nlp-sport.si

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oslarija v Mariboru
17.6.2008 9:28:01   
Anonimen
Smo ravno prejšnji teden praznovali, otroci vsi navdušeni tako da glede odnosa animatork težko kaj rečem. Tudi sam sem bil priča poskusom vzpostavljanja miru med otroci na malo bolj glasen način, kar pa je z ozirom na okoliščine bilo več kot potrebno in popolnoma upravičeno.
Glede organizacije tudi ni bilo težav kljub temu, da je na koncu prišlo kar nekaj več otrok kot jih je bilo prvotno najavljenih. 
Edini del, ki je pritegnil mojo pozornost je gledanje risanke. Mislim, da je za tisti 2 urci to bilo popolnoma odveč - čeprav otrokom itak všeč.

Starši pa smo itak izkoristili "gužvo" in malček zabowlali ob žirafici-dveh hladnega pirčka user posted image  

< Sporočilo je popravil Bakfark -- 17.6.2008 9:29:24 >

(odgovor članu malika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oslarija v Mariboru
17.6.2008 12:38:14   
Anonimen
V Oslariji pač pride tudi do oslarijuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oslarija v Mariboru
17.6.2008 13:03:14   
Anonimen
jz sem pa že mislili, da so v Mb (spet) kakšno oslarijo ušpičili user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Oslarija v Mariboru
17.6.2008 15:17:13   
kekec in mojca
user posted image user posted image user posted image Itak, da s(m)o jo... 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?