|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   UZ KOLKOV - kolk ni viden
22.2.2005 14:52:39   
Aly
Sicer je podobna tema spodaj, vendar naš primer je res specifičen....

PO UZ kolkov pri treh mesecih je bil izvid pri levem kolku IB , zato smo imeli ponovno kontrolo pri dobrih 4 mesecih, in na tej kontroli zdravnik v MB NI VIDEL spodnjega dela tega kolka :zmeden::(:zmeden:....Žal nisem dobila točne informacije, kako lahko pride do tega....res pa je, da je zdravnik izklopil UZ, ga ponovno zagnal in občutek sem imela, da se jezi na aparat :zmeden:. Skratka jutri imamo ponovno kontrolo (na istem UZ :zmeden: ) in "grozijo" nam s RTG, če se ne bo ponovno videlo....

Ali je imel kdo podoben primer...res ne bi radi izpostavljali po nepotrebnem našega :duda: rentgenskim žarkom :hudicek:

LP:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   UZ KOLKOV - kolk ni viden
22.2.2005 15:49:43   
Anonimen
Ne vem, kaj naj bi to pomenilo, vendar verjemi, da brez veze tud oni ne bodo šli delat rentgena. Zato bi jim jaz kar zaupala.

(odgovor članu Aly)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   UZ KOLKOV - kolk ni viden
22.2.2005 17:16:23   
buči
Jaz bi se pa pozanimala, če se da še kje v bližini naredit UZ, šele nato bi šla na rentgen. Tako mala beba pa na RTG?! :zmeden:

:kuza:

(odgovor članu Aly)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   UZ KOLKOV - kolk ni viden
22.2.2005 17:30:42   
Anonimen
Jst sm pa zaradi samih dobrih izkušenj zdravnikov preveč naivna:-))

(odgovor članu Aly)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   UZ KOLKOV - kolk ni viden
22.2.2005 18:51:22   
niki5
ko smo bili mi prvič na UZ kolkov je ženska toliko časa iskala in je komaj kaj videla oz. najdla, očitni ji je bilo delo z UZ tuje :zmeden2: revček je pa začel tako jokati, da sem ga mislila kar ven vzet..

(odgovor članu Aly)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   UZ KOLKOV - kolk ni viden
22.2.2005 20:09:12   
Anonimen
Aly, a to si bila v MB bolnišnici? Kaj če bi šla po nasvet še kam drugam?

(odgovor članu Aly)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   UZ KOLKOV - kolk ni viden
22.2.2005 21:17:39   
Aly
Ja bili smo v MB bolnišnici in zopet pri istem zdravniku kot zadnjič :( . Naš mali je tako jokal, saj ga je dvakrat tako dolgo matral :(...po prvem neuspešnem pregledu nas je poslal nazaj v čakalnico, kjer smo morali počakati,,,,,nato pa ponovno...:hudicek: . Sem si sedaj mogla uredit napotnico...in gledam, menim, da na napotnici ni točnega kraja napotitve - razmišljam, da bi šla raje na Ptuj, saj so rekli. da lahko pridem v četrtek :) . Ja, saj človek več ne ve, kaj je prav al kaj ne :zmeden::zmeden:

LP

(odgovor članu Aly)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   UZ KOLKOV - kolk ni viden
22.2.2005 21:26:29   
Aly
Sem vprašala tudi na drugem forumu, pa so rekli, da v tem primeru jedro kolka še ni zrelo, zato ni vidno...dojenčkom se časovno različno razvijejo kolki...... No potem pa je še toliko večji razlog, da se še malo počaka, ne pa takoj na RTG:hudicek:

(odgovor članu Aly)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   UZ KOLKOV - kolk ni viden
24.2.2005 20:25:06   
Aly
Naj vam razkrijem epilog naših "problemov" s kolki:

Dejstvo je, da problemov sploh ni :):bravo::) . Namreč odločili smo se, in smo danes šli raje na Ptuj, kjer je bila dana ocena obeh kolkov IA, prav tako je bilo tudi vidno jedro levega kolka ;) .

Toliko v vednost vsem, ki bi imeli podoben primer - namreč dobro je poiskati drugo mnenje (še posebej, če nisi zadovoljen že s samim odnosom prvih.....:( )


LP :rozica:

(odgovor članu Aly)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   UZ KOLKOV - kolk ni viden
25.2.2005 10:22:54   
Anonimen
Aly, ravno danes zjutraj sem razmišljala, kaj je z vajinim kolkom! Prav vesela sem, da se je vse tako izšlo, kot se je. Še res dobro, da si počakala in šla raje na Ptuj na UZ.

Kot vidiš, še en minus za MB bolnišnico.

(odgovor članu Aly)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




MORJE
Ina78u

Na kateri otok?

Cres (27%)

Hvar (46%)

Rab (27%)


Število vseh glasov: 63

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!