Outlook mail (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Tehnika



Sporočilo


čokoladka -> Outlook mail (13.6.2008 22:17:05)

Mogoče katera ve ali se da pri tem mailu nastavit povratnico?
Torej, če nekaj pride na moj mail da pošlje sporočilo o odsotnosti?!




Anonimen -> RE: Outlook mail (13.6.2008 22:20:09)

ja. toools/options/receipts in das kljukico




Naja31 -> RE: Outlook mail (13.6.2008 22:20:58)

Ja, seveda se da.
Pejt na tools- options- e mail options. in si nastavi to možnost.




pikalonca -> RE: Outlook mail (13.6.2008 23:01:39)

Jaz se bom pa kar tukaj prislonila z mojim problemom, namreč zakaj v Outlooku ne morem nobenega linka odpret? In potem si vedno tak mejl pošljem na gmail, tam pa ni problema.




Anonimen -> RE: Outlook mail (13.6.2008 23:02:57)

čokoladka, a si našla?




Lunca1 -> RE: Outlook mail (14.6.2008 5:42:53)

Jaz imam Outlook Expres in te opcije ne najdem (I'm out of office ...) aja imam pa slovenski program.




Lunca1 -> RE: Outlook mail (14.6.2008 5:48:31)

Pikalonca malo pobrskaj po MOžnostih (Orodja), mogoče imaš tam kakšno manjkajočo kljukico. MIslim da mora bit omogočen HTML

Imaš mogoče pod Varnost označeno kljukico pri Prepreči slike in drugo zunanjo vsebino v HTML pošti? A slike ti odpira? Če ne je verjetno to to. Zbriši kljukico.




Anonimen -> RE: Outlook mail (14.6.2008 9:12:16)

IZVIRNO SPOROČILO: Lunca1

Jaz imam Outlook Expres in te opcije ne najdem (I'm out of office ...) aja imam pa slovenski program.

Te možnosti v OE ni. Ima jo MS Office.




Anonimen -> RE: Outlook mail (14.6.2008 9:17:26)

IZVIRNO SPOROČILO: pikalonca

Jaz se bom pa kar tukaj prislonila z mojim problemom, namreč zakaj v Outlooku ne morem nobenega linka odpret? In potem si vedno tak mejl pošljem na gmail, tam pa ni problema.


Sporočilo je verjerno oblikovano kot Plain text (ne vem kako je že to v slovenščini) in ne kot Html ali Obogateno.
Aktivna povezava se naredi, ko link prilepiš in pritisneš enter.




cukr07 -> RE: Outlook mail (14.6.2008 9:58:43)

 

Tudi OE ima to možnost.
Greš pod Orodja, izbereš Možnosti, tu klikneš Potrdila in obkljukaš Zahtevaj potrdilo o branju za vsa poslana sporočila.




čokoladka -> RE: Outlook mail (14.6.2008 10:26:09)

Našla!

Hvala![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




pikalonca -> RE: Outlook mail (14.6.2008 11:44:05)

IZVIRNO SPOROČILO: Lunca1

Pikalonca malo pobrskaj po MOžnostih (Orodja), mogoče imaš tam kakšno manjkajočo kljukico. MIslim da mora bit omogočen HTML

Imaš mogoče pod Varnost označeno kljukico pri Prepreči slike in drugo zunanjo vsebino v HTML pošti? A slike ti odpira? Če ne je verjetno to to. Zbriši kljukico.

Sem šla preverit in je problem v tem, da sta ti dve možnosti, ki si jih navedla za HTML in slike označene kot neaktivne in jih ne morem aktivirat.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




kofetek2010 -> RE: Outlook mail (14.6.2008 12:18:29)

IZVIRNO SPOROČILO: cukr07



Tudi OE ima to možnost.
Greš pod Orodja, izbereš Možnosti, tu klikneš Potrdila in obkljukaš Zahtevaj potrdilo o branju za vsa poslana sporočila.


to ni isto kot Out of office replay [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]






Stran: [1]