|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bušman v SLO
10.6.2008 18:04:37   
Freycha
hvala bogu gre danes bušman adijo, ker grem jutri v LJ, pa mi res ne bi bilo, da bi čakala 4. ure, da bi na firmo na Celovško prišlauser posted image user posted image user posted image

Sej Urška res ni slaba punca (po izgledu in kak se oblači) sam ne vem, kaj s tem Janezkom delauser posted image

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Bušman v SLO
10.6.2008 18:22:05   
bt08
Ko se je mem peljal,so se vsi policaji in vojaki mogl obrnit proti njemu s hrbtom,kao čuvajo okolico!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Bušman v SLO
10.6.2008 18:49:17   
Anonimen
gojska, ja res. V Šiški je bila pol ure Celovška zaprta in nisi smel iz ene strani ceste na drugo. NE starejše gospe z vnučki, ne nihče. Še rešilec je bil nekaj časa parkiran ob Celovški, potem je pa po stranskih cestah se nekam odpeljal.

Ob Brniku je pa včeraj ropotalo tudi zato, ker je ves letalski promet stekel šele po 22. uri - so vsi vzletali pristajali. Brezveze.



(odgovor članu bt08)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Bušman v SLO
10.6.2008 20:04:47   
Anonimen
čisti bušomanizem:)


Od Busha je ostala ena sama perfektna zapuscina. Beseda "bušizem". Da ostane clovek kultiviran in ne rece kretenizem ali idiotizem. Tale bušizem se tako lepo slisis, te spomni na naravo v prvem trenutku. Naravni idiotizem, ce zapakiram neumnost v zelen grm.

(odgovor članu ~Biba~)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Bušman v SLO
11.6.2008 7:08:12   
srki
Še bolj kot on, mi gredo na živce naši, ko tako galamo zganjajo, no, so jo zganjali, kdo bo gospo Lauro Bush sprejel. Mislim, kar nekaj no. Da je gdč. Urška ne bo za kaj prikrajšanauser posted image .

Take evforije, ko kdo k nam pride, mi gredo pa res blazno na živce. Pa naj si bo to Bush, papež ali pa kakšna pevka/pevec,.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Bušman v SLO
11.6.2008 7:10:32   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

Sej Urška res ni slaba punca (po izgledu in kak se oblači) sam ne vem, kaj s tem Janezkom delauser posted image


jaz sem ji pa fouš.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Bušman v SLO
11.6.2008 7:16:15   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

Sej Urška res ni slaba punca (po izgledu in kak se oblači) sam ne vem, kaj s tem Janezkom delauser posted image


se popolnoma podpišem pod tole. Sam ko sem pa včeraj gledala ob 11 une odmeve al neki, se mi je pa zdel da je Urška vedno bol v ozadju, so vse une gardedame bile spredaj ona pa tak luškan piščanček zadaj user posted image .


< Sporočilo je popravil puncica -- 11.6.2008 7:18:14 >

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Bušman v SLO
11.6.2008 7:22:46   
srki
Mogoče pa potem, ko bo ga. Janša, ne bo tako v ozadjuuser posted image .

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Bušman v SLO
11.6.2008 8:14:37   
Nuna
Takole blizu sem bila po službeni dolžnosti.

user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Bušman v SLO
11.6.2008 8:18:40   
Anonimen
važička user posted image .


(odgovor članu Nuna)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Bušman v SLO
11.6.2008 8:20:33   
Nuna
Malo sem pa lahko. user posted image  Je bil pa ves ta protokol zame skoraj prevelik napor in tudi želja po ogledu letala (notranjost) se mi ni uresničila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Bušman v SLO
11.6.2008 8:26:22   
Anonimen
O, a v protokolu delaš?

(odgovor članu Nuna)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Bušman v SLO
11.6.2008 8:28:41   
Nuna
Ja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Bušman v SLO
11.6.2008 8:33:51   
Anonimen
O, super, potem mi pa lahko nekaj pojasniš. Ali se je včerajšna Urškina obleka (ki mi je sicer fajn in zelo lepa ženska) skladala s pravili protokola? Ker je bila sicer obleka zelo lepa, ampak se mi zdi bolj primerna za kakšen ples kot pa visokoprotokolarni obisk.

(odgovor članu Nuna)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Bušman v SLO
11.6.2008 8:46:37   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Ker je bila sicer obleka zelo lepa, ampak se mi zdi bolj primerna za kakšen ples kot pa visokoprotokolarni obisk.


in kakšna bi naj bila po tvoje obleka? Men se je zdela obleka in Urška luštna, ni bila neki zapeta do vratu in v črnih barvah, res pa je da se na protokol ne spoznam.

Nuna, zdej me pa še bol firbec matra katera si, v nebese te vabijo, svingaš, pa še v protokolu delaš uh....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Bušman v SLO
11.6.2008 8:51:54   
Anonimen
user posted image user posted image  puncica, mogoče se z Nuno zmenita za eno kavico user posted image .

Sprašujem, ker kolikor sem brala, je protokol zelo strog in me zanima, kako je s tem, a ne. Kakšna obleka? Ja, saj ni treba, da je zapeta, lahko je tudi kakšen moderen, barven kostim,... kaj pa vem no, saj pravim, ne poznam dovolj dobro pravil in zato sprašujem nuno user posted image . Obleka je bila pa tudi meni lepa, samo ne vem, ali se sklada s protokolom.

< Sporočilo je popravil Ankica -- 11.6.2008 8:52:30 >

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Bušman v SLO
11.6.2008 11:13:27   
andybrandy
IZVIRNO SPOROČILO: Nuna

Malo sem pa lahko. user posted image  Je bil pa ves ta protokol zame skoraj prevelik napor in tudi želja po ogledu letala (notranjost) se mi ni uresničila.


A delaš prav v Protokolu ali v Sekretariatu za predsedovanje?

(odgovor članu Nuna)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Bušman v SLO
11.6.2008 11:16:26   
jakaracman

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

Sej Urška res ni slaba punca (po izgledu in kak se oblači) sam ne vem, kaj s tem Janezkom delauser posted image


jaz sem ji pa fouš.


A za Janeza ali za izgled.user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Bušman v SLO
13.6.2008 12:13:49   
Nuna
Ankica... ne delam prav v protokolu, niti v nobenem sekretariatu, andybrandy, temveč v nekakšni "lovki" Vlade (se opravičujem, ampak ne želim napisati točno kje - menda je to razumljivo) , ki jo je Vlada RS najela za organizacijo prevozov. Mi smo morali potem za varnostnike in še za nekatero osebje organizirati prevoz (logistika). Smo se morali pa prav tako držati programa in pravil protokola (z malo začetnico, torej laično povedano - bonton in pravila obnašanja/druženja/oblačenja itd.) in to je tisto, kar je bilo meni odveč, saj sem morala biti na JP-ju kakor nadzornica za logistiko (kakor da brez mene ne bi bilo vse OK, ja user posted image ).
Kar se pa tiče Urškine obleke, me pa že malo preveč vprašate. Toliko vem, da morajo biti kroj obleke, pa material, pa barva (z vzorci) skladna s srečanjem (ne boš torej oblekel večerne toalete za sprejem na JP-ju user posted image ) in da ne sme biti toliko izstopajoče, da bi bilo moteče oz. da bi lahko neka obleka zasenčila pomembnega gosta (tudi na predsedniško poroko npr. ne prideš v obleki, ki je razkošnejša od nevestine user posted image ). To velja seveda v primerih, ki ni nekega dress-code (npr. striktno črna/rjava/temno modra/siva). Za sprejem na JP-ju tega ni bilo, zato je bila Urškina obleka primerna (tudi letnemu času, seveda). Jaz sem bila gor ob prihodu in odhodu, slikano pa je bilo ob odhodu (ob prihodu smo bili vsi preveč nervozni, kaj bi šlo lahko narobe user posted image ).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Bušman v SLO
13.6.2008 12:34:16   
srki
Saj pravim, samo kompliciranjeuser posted image .

(odgovor članu Nuna)
Neposredna povezava do sporočila: 70
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Adaptirano mleko
kepica

Katero adaptirano mleko uporabljate?

Aptamil (50%)

Hipp (12%)

Milumil (4%)

Comformil (2%)

Novalac (24%)

Babylove (8%)


Število vseh glasov: 258

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!